Nudy, 1.5h lezenia.
#gownowpis #barylkakrwi #krwiodawstwo

Nudy, 1.5h lezenia.
#gownowpis #barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy litr za mną
#krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Moja 45. donacja w życiu - dzisiaj oddaje płytki krwi 🩸
Polecam spróbować oddać krew chociaż raz w życiu - jak się nie uda, to chociaż dostaniecie darmową morfologię ☺️
#krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
#historia #krew #krwiodawstwo #prl #komuna

Zaloguj się aby komentować
I cyk, 15 litrów
#barylkakrwi #krwiodawstwo #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ka niestety więcej do wiaderka nalewać nie będę...
Atoris i lipanthyl mnie wykluczają...
#krwiodawstwo
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#krwiodawstwo
Donacja 30.10.2023
Prywatny licznik: 27 250 ml
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze w mojej karierze odrzucenie z uwagi na leukocyty. 11,5 przy dopuszczalnej 10. I powrót do pracy w połowie długiego weekendu
Zaloguj się aby komentować
Po prawie pół rocznej przerwie znowu się udało 💪
Jak u was w pracbaza na to patrzą?? U mnie strasznie licho i mam nie pisanego bana 😑 Chodzę tylko jak prezes ma wolne.
Prywatny licznik - 2565ml
#krwiodawstwo


Zaloguj się aby komentować
#krwiodawstwo i cyk oddane, częstujcie się kto potrzebuje.

Zaloguj się aby komentować
Płytki krwi na Saskiej. Pierwszy raz w życiu. 650 do kolekcji #krwiodawstwo #krew #plytkikrwi

Zaloguj się aby komentować
@zuchtomek przypomniał mi że i ja się miałem pochwalić, dzięki. Akurat też dziś bylem.
Moja druga donacja w życiu i nie ostatnia, do zobaczenia za 60+1 dni
#chwalesie #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dzisiaj miałem zaszczyt oddawać krew, a zawsze po tej czynności chodzę do Baru Mlecznego na posiłek regenerujący.
Dzisiaj wydałem rekordową kwotę 26,73 zł za barszcz ukraiński, kompot, kotleta schabowego, ziemniaki i zasmażaną kapustę. Przed kowidem taki zestaw kosztował około 17 zł. #krakow #nowahuta #krwiodawstwo





Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Miała być krew pełna, ale okazało się że mam dużo płytek a hemoglobina dość nisko. Z tej okazji pani doktor zachęciła do oddania płytek i się skusiłem. Mała przygoda na koniec bo chyba się poruszyłem i przebiłem żyłę, więc 7 minut przed czasem mnie odłączyli
Miłego dzionka wszystkim
#krwiodawstwo

@dez_ Siadasz na fotelu, wbijaja sie jak zawsze tylko siedzisz koło godzinki bo maszyna najpierw pobiera krew, potem odsiewa płytki w takiej wirówce i zwraca krew bez płytek. Potem znowu pobiera i tak w kółko aż uzbiera się odpowiednia ilość płytek w woreczku. Tak w wielkim skrócie i uproszczeniu.
źródło: odane 30l krwi i jej składników
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować