Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kumpel znów się nachlał i po samochodach skacze
#koty


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potwierdzono rozmnażanie się żbików w Górach Łużyckich po raz pierwszy od dziesięcioleci
Krytycznie zagrożony gatunek po cichu odzyskuje swoje miejsce w czeskiej przyrodzie. Przyrodnicy potwierdzili, że żbik europejski (Felis silvestris) nie tylko powrócił w Góry Łużyckie, ale w tym roku z powodzeniem odchował tam młode.
Żbik europejski[13], żbik[14][15], żbik szkocki[13] (Felis silvestris) – gatunek drapieżnego ssaka z podrodziny kotów (Felinae) w obrębie rodziny kotowatych (Felidae), po raz pierwszy opisany przez Karola Linneusza w 1758 roku (pod nazwą Felis catus), na podstawie wyglądu kota domowego. Obecną nazwę nadał żbikowi w 1775 roku niemiecki przyrodnik Schreber, który w Niemczech obserwował zwierzę w naturze.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBbik_europejski
#czechy #koty #zbik




Zaloguj się aby komentować
Dobrze że są miłe panie które utrzymują stan pokoju w PL
https://www.youtube.com/shorts/7TdzVnfI3eE
#heheszki #koty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ma dwie leżanki i wygodny piętrowy drapak z hamakiem. Niestety buty są najwygodniejsze
#koty #psy #pokazkota #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
Dajesz kotu koce, robisz poslanie w koszyczku. Kupujesz specjalne poslanie. A ten siersciuch i tak woli spac w bidecie xd
#koty #pokazkota #hejtokot

Zaloguj się aby komentować
#koty #zwierzaki #kociezycie
O taka mala pierdoła z nami zamieszkała. Lvl ok. 3 miesiące. Znaleziona pod maska samochodu. Chore, ledwo żywe, głodne i zmarznięte. Teraz już odratowana psoci ile wlezie.



Zaloguj się aby komentować
#gownowpis Tak se myślę ja tutaj nic nie wnosiłem. Tylko #heheszki #koty #pokazkota czasami #budujzhejto nie chcący ukradłem #stepujacybudowlaniec bo wtedy nie wiedziałem że to prywatny hashtag. Ogólnie byłem spamerem.
Trzymta się, mnie już nie będzie o 24 tego dnia. Pa
Zaloguj się aby komentować
O matko.
#koty #kojot #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor #schronisko


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować