Dziś udało sie znaleźć dom dla kolejnego #dzialkowekitku zostanie pelnoetatowym domowym siersciuchem. Za pare dni ruszam z kontynuacja akcji skalpel. #koty
W podroz zycia ruszyl biały w bure łatki, ten z lewej.
@SirkkaAurinko Ostróda, pow. Ostrodzki, gm. Ostróda, w. Warmińsko-Mazurskie. Moge dostarczyc do 100 km~ . Z oswojonych zostal brat bezy czyli bialo czarny pingwin, juz bez jajek, majowy chlopak wiec roku nie ma.
#koty #zycie #alawar Mam kolegę albo bym go nazwał przyjacielem. Miał wtedy parę kotków. I mnie zaraził kotami a nienawidziłem. Pierw wziąłem dużego psa jakiś taki....łagodny a potem kota co mi kolega wrzucił.
#hejto Wiem co napisałem sami to rozszyfrujcie. Ale po⁎⁎⁎⁎ny jestem
W połowie stycznia na niemieckiej autostradzie A2 w pobliżu węzła Kamener Kreuz fotoradar uchwycił kierowcę ciężarówki, który przekroczył dozwoloną prędkość o 6 km/h. Policjanci z Dortmundu zwrócili uwagę, że kierowcy w kabinie towarzyszył kot. Przewożenie zwierząt na fotelu pasażera jest dozwolone, ale taki "pasażer" musi być odpowiednio zabezpieczony, np. za pomocą odpowiedniej skrzynki transportowej lub specjalnej uprzęży. W razie wypadku lub gwałtownego hamowania niezabezpieczenie zwierzęcia może stanowić zagrożenie. Pod wpływem ogromnych sił zwierzę staje się "śmiertelnym pociskiem". Ponadto rozpraszanie uwagi podczas jazdy jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków. W związku z powyższym kierowca oprócz mandatu za przekroczenie prędkości został dodatkowo ukarany karą w wysokości 35 euro za kota
A gdy ochrona danych osobowych wejdzie za mocno to Policja z Dortmundu ocenzurowała czarnym paskiem nie tylko twarz kierowcy, ale i pyszczek jego wiernego kociego towarzysza
#koty #pokazkota Tak to są te bite koty według @bojowonastawionaowca i cały zestaw #hejto Przez @Alawar bo dostał za to bana https://streamable.com/owu2wg
#hejto Czy was popierdoliło bo jeden odklejeniec nie zna się na żartach? #koty #pokazkota Dajecie mi bana za znęcanie się nad zwierzęciem i to moim bo zapodaje głupie komentarze. #pokazkota . Za takie oskarżenie powinien być permanentny ban i zgłoszone do prokuratury mowa o mojej osobie. Takie rzeczy trzeba zgłaszać! A nie banować typ się wściekł. Na jakiej podstawie daliście mi bana że znęcam się nad moimi oprawcami? :D
Weszłam w tamten post, bo może rzeczywiście ktoś wykazał się nadmierną reakcją na głupi żart. Ale chłopie, ty napisałeś, że "zajebałeś kotu w kichy z kolanka, ale dalej się łasi". Skąd ludzie mają wiedzieć, czy naprawdę to zrobiłeś, czy tylko sobie żartujesz? Mi to na żart nie wygląda.
Myślałem że nie będzie kolejnej odslony #kocieopowiesci ale jeszcze ostatni rozdział. Z ferii wracajac zahaczyliśmy do moich rodzicow i tam stwierdzilem, że skoro ostatnio dajemy jej sporo wiecej swobody, to nie będę trzymał jej zamknietej w pokoju.
Moi rodzice maja swoje trzy koty. Każdy tak z dwa razy większy. I ta moja mała menda rozstawiła je wszystkie po kątach xD
Zdjecie brak, musicie uwierzyć. Tak, wiem że to taka agresja prewencyjna, atak by uzyskać kontrolę. Ale spodziewałem sie raczej chowania
Czas juz jechać. Kobiety sa dziwne, z jednej strony syczała za kazdym razem, z drugiej mogła po prostu iść soboe gdziekolwiek indziej i mieć wyjebane :P
@Patkapsychopatka to akurat jak prowadzilem Mloda do szkoly xD Bardzo chetnie bym wymienil na Sycylie ale juz sie z urlopu wystrzelalem do konca roku podatkowego xD