>morderca popierał Trzaskowskiego
>ALE WCZEŚNIEJ POPIERAŁ KORWINA
#korwin #konfederacja #polityka #poko #wyborcza #bekazlewactwa
>morderca popierał Trzaskowskiego
>ALE WCZEŚNIEJ POPIERAŁ KORWINA
#korwin #konfederacja #polityka #poko #wyborcza #bekazlewactwa
Zaloguj się aby komentować
Co drugi Polak do 39 roku życia popiera Konfę, to jak rzut monetą, czy sprawca lub ofiara popierał Konfę. #poznan #ciekawostka #konfederacja
#polityka

@fewtoast Typowe dla kuca jest zapoznawanie się z wszelkimi informacjami (w tym sondażami) ze strony Konfederacji.
Życie w bańce, czerpanie "wiedzy" od partii którą się popiera, a popiera się ją bo wszystkie informacje wskazują że należy ją poprzeć.
Kucyzm.
Ale do sedna. Twoja myśl byłaby sensowna, o ile prawactwo i lewica dokonywałyby w równym stopniu przestępstwa. Chyba tak nie jest.... A przynajmniej nie pokazałeś nic co by to potwierdzało.
Zaloguj się aby komentować
Matecki blokuje komentarze w swoich postach o imigrantach, chyba ma dośc przypominania ze to jego partia sprowadza masowo imigrantów z krajów muzłumańskich
#bekazpisu #konfederacja #neuropa #polityka #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Informatorzy z CSI wykop twierdzą, że zabójca z Poznania w 2015 roku stratował w wyborach z listy Korwina.
Nie będę wrzucał nazwiska, ale wcale mnie to nie dziwi. Sympatycy tej partii nie potrafią nawiązywać zdrowych relacji z kobietami/ bardzo często to mizogini i miłośnicy broni.
#poznan #csihejto #broń #konfederacja #wiadomoscipolska #kryminalne
#moderacja @hejto Nie dość, że OP zmyśla, podaje fałszywe informacje, manipuluje i pomawia ludzi (w tym przypadku ofiarę), to wystarczy pogrozić mu palcem i można przewijać dalej? Swoją drogą jest upominany za mieszanie polityki w tę tragedię, a nawet w tej kwestii podaje fałszywe informacje powołując się (uwaga!) na wpisy na twitterze.
Zaloguj się aby komentować
Skopiowałem wpis z wykopu, więc dotyczy niego, a tutaj wrzucam jako ciekawostkę
Wojna, wojna nigdy się nie zmienia
W skrócie - aktywność konfederacji na wykopie rośnie i myślę, że nikt tego nie zaprzecza. Pojawiają się jednak "dziwne wpisy", wręcz propagandowe. Tak jak ostatni sondaż konfederacji, gdzie ma prawie 17%, a sondażownia to no-name o którym nic nie wiadomo. Wpisy dodała zielonka. Postanowiłem to sprawdzić i zrobić mały raport.
Nie twierdzę, że to jakaś analiza wysokich lotów, ale wydaje mi się, że moderacja powinna mocno zainteresować się systemami do wykrywania jakiś kółek adoracji, a wręcz podejrzewam, że ruskich farm trolli. Część osób zdaje się popierać ruskich (ale to chyba norma u konfy?), dodatkowo wygląda, że jest jakaś akcja wykopywania (a czy zakopywania też - nie wiem) konkretnych wpisów.
Jak ktoś na poważnie usiądzie to może dojść do ciekawszych wniosków. Gdyż sprawdziłem to na ile mogłem, ale podejrzewam, że powiązania między wieloma kontami (których nie zbadałem) mogą być realne, podczas gdy skupiłem się na najpopularniejszych, gdyż mamy do czynienia prawdopodobnie z akcją osób lub botów.
Dałem z siebie całe 21.37%. Liczę, że ktoś kto zajmuje się analityką będzie w stanie ogarnąć znacznie lepszą analizę. Liczę też, że Moderacja zajmie się poważnie tematem, szczególnie, że wybory "powoli" się zbliżają i będzie masakra we wpisach.
No i jakby coś było nie jasne to pisać XD
#konfederacja #neuropa #wykop
@fervi
Konkluzja
Nie wiem. Wydaje się więc, że sukces konfederacji nie polega na jakości polityki, a na kontach na różnych portalach (wspieranych przez Ruskich??), które sprawiają wrażenie dużej popularności.
No więc ja też nie wiem. Nie rozumiem jaki ciąg logiczny Cię doprowadził od Twojego sprawdzenia kto kogo plusował do niskiej jakości polityki w Konfederacji.
Myślę, że tutaj znajdziesz kilka osób, które np. bardzo często plusują mnie. Non-stop na topce jest @Wyrocznia i stale komentują go te same osoby.
A na stronie takiej jak Wykop która historycznie wręcz zrzeszała konfiarzy, będącej dotowaną przez Orlen, to nie wiem kogo się spodziewasz teraz spotkać xD
@fervi tak naprawdę to i na Wykopie i tutaj jest wiele grupek, które sobie wzajemnie liżą jajca. Gromota (czy jak on tam się teraz nazywa) ze swoimi chłopaczkami jest dalej aktywny. Partie spore pieniądze wydają na marketing internetowy i grupy troli, przydałoby się te pieniądze prześwietlić, ale żadne media tego nie zrobią, bo każde z kimś jest powiązane
Zaloguj się aby komentować
Tej, wyborcy #konfederacja, czemu nienawidzicie kobiet? Bo was nie chcą? xD
#bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Arkadiusz Mularczyk poseł pis twierdzi, że jest pole do rozmów z Konfederacją po wyborach.
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #wybory2023 #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/MariuszZetfree/status/1679920333548027916 #korwin o #aborcja Porównuje gwałt do naklejki na plecy #konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
Pomijając jakieś abstrakcyjne dykteryjki dementywnego starca i formułowanie myśli w stylu twardogłowego Aspergera na pograniczu psychopatii, to jednak zauważa potem słusznie - prawo aborcyjne należy złagodzić, jeśli płód jest tak uszkodzony, że nie ma szans na normalne życie. Nijak się to ma do zakutych łbów fanatycznych obrońców życia napoczętego, którzy skrobanek chcą zakazać w ogóle, zawsze i wszędzie, bo niewidzialny przyjaciel tak im powiedział z książki.
@CipakKrulRzycia2 mnie tam bawi, że gościu tą anegdotką wykluczył clue całego problemu -> gwałt i problemy psychologiczne i społeczne po takim czynie, konsekwencje na całe życie dla tej matki i tego dziecka, trauma i bycie naznaczonym na całe życie, życie z łatką "dziecko gwałciciela", już pomińmy fakt, że kto zapłaci alimenty w przypadku gwałtu? Państwo? Czy ofiara ma nagle sama utrzymywać dziecko? Oddać je do domu dziecka? Kiedy te dzieci po zakończeniu 18-letniej opieki lądują zazwyczaj na ulicy bez środków do życia? Gościu z tego wszystkiego zostawił tylko "dyskomfort noszenia brzucha" xD
Jednocześnie sam przyznaje, że jeśli chodzi o dyskomfort dziecka upośledzonego, to tego rodzaju dyskomfort można usuwać już na etapie płodowym. Bo niepełnosprawne dziecko to dyskomfort. A pełnosprawne, ale z gwałtu to git.
Zaloguj się aby komentować
Z konfederacji śmieszki
zrobili z flagami heheszki
#polityka #konfederacja #flagi #heheszkipolityczne #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Krótko z lewactwem.
#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #polityka

@Nighthuntero jak gościu z listy w gminie Kobiór (pod Katowicami) nie popiera bicia dzieci, to ja bym sugerował zastanowienie się z której listy startować https://www.youtube.com/watch?v=ejTKwbGTDeA a autorce posta więcej odwagi w potyczkach sądowych życzę.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #konfederacja #ukraina #wojna
Zaloguj się aby komentować
#bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
Konfederacja ma już 15% i rośnie. Jak to się dzieje? Jak to możliwe? I to pomimo "dyskryminacji pozytywnej" skierowanej przeciwko konserwatystom, pomimo zmasowanego i wszechobecnego prania mózgu lewactwem w głównych mediach, w filmach, serialach, muzyce, mainstreamie.
Szok i niedowierzanie.
Ps.
Miałem nie głosować w tych wyborach, ale jak zobaczyłem, co spotkało Marikę za szarpnięcie torebki kolorach sprofanowanej pseudo "tęczy", to się wkurzyłem nie na żarty i jednak zagłosuję na konserwatywną partię, na przekór przebrzydłym lewarom.
#bekazlewactwa #polityka #konfederacja #sondaz

Zaloguj się aby komentować
#konfederacja
tak serio to w jakich punktach PO/KO sie nie zgadza z konfa?
@Bajo-Jajo Właściwie nie wiadomo, prawdopodobnie niczym się nie różnią. To co prezentują politycy a to co myślą to dwie różne sprawy. Partie są nastawione na inny elektorat, więc mają inny rodzaj przekazu, chociaż jak przyjdzie co do czego, no to to samo.
KO jest nastawione na zdobycie władzy bardziej niż Konfa. Konfa dopiero od czasu kiedy Mentzen został prezesem, to znaczy Mentzen uczy się chociaż trochę trzymać język za zębami.
KO idzie po elektorat szeroki (bo tylko taki pozwalać wygrać najwyższą stawkę), Konfa chce kilka procent autsiderów, np. szurów, ruskich onuc, ciężkich rasistów ect.
Konfa stara się mieć więcej kolorytu i radykalności, a KO bardziej "nikogo nie urazić". Konfa chce urazić. Właściwie to jedyna różnica.
Część Konfederacji jest fanatycznie religijna, przy czym KO po prostu raczej umiarkowanie pobożna. Braun to naprawdę jest fanatyk religijny, a Korwin bogaty czubek któremu zamarzyło się politykowanie.
Stosunek do UE bym wymienił jako odmienny.
Ogólnie obie opcje są libkowe. Petru i Mentzen to gospodarczo to samo. Grabowski mówił korwinizmy.
Naprawdę różnią się jedynie estetycznie. Okazuje się że dla wyborców to wiele zmienia.
Chyba w kwestii aborcji się nie zgadzają, jeśli o to pytasz.
Zaloguj się aby komentować
A to nawet dobra szpila jest:
#heheszki #konfederacja #4konserwy #wybory #lewica #lgbt #sondaz

Zaloguj się aby komentować
Tak jak myslalem #konfederacja z #rigcz a nie glosowanie huzia na jozia debilizmow
#bekazlewactwa #polityka

No ale jak to, przecież konfa jest za napierdalaniem dzieci w imię katolickiego zamordyzmu. Czy ktoś kompetentny może wyjaśnić, co tu się teraz wydarzyło?
Przedwczoraj biegli karniści wyjaśnili wszystko należycie, ale to było przedwczoraj.
https://www.hejto.pl/wpis/dzisiaj-bylo-glosowanie-nad-tzw-ustawa-quot-kamilka-quot-nazwa-sie-wziela-od-imi
Zaloguj się aby komentować
PiS i Konfa straszą robakami... pitolą spiskowe bzdury wzięte z brukowców, ale nie mówią o realnych zagrożeniach, nawet nie zagrożeniach bo one już się dzieją i ci politycy za nie odpowiadają.
To tłuszcze trans. W przypadku alko to człowiek przynajmnie wie że kupuje alko bo o to jemu chodzi oraz jest to zakazane teoretycznie dla nieletnich.
W przypadku tłuszczy trans człowiek myśl że kupuje pączka albo serek, a o tym nie ma pojęcia.
O szkodliwości alko jest mała świadomość, ale jakaś jest. O tłuszczach trans większość ludzi nawet nie słyszała i o tym co powodują.
Nie można tego zakazać? Można. W Dani (wzór dla Zandberga) zakazano tego 20 lat temu, tak nawiasem mówiąc mają najwyższe podatki w Europie i są jednym z najszczęśliwszych krajów, oczywiście bardziej wolnych niż Polacy ze swoim idiotycznym postrzeganiem wolności, czyli przez pryzmat wyłącznie interesu januszy biznesu.
W Polsce to gówno sobie są w stanie przelobbować przedsiębiorcy, że niby "przepisy by ograniczały wolność". Raczej ich wolność do ładowania syfu nieświadomym klientom, oraz zyskiwania wolności jaką uzyskają przez pieniądze zarobione w ten sposób. Gorzej już z wolnością klientów, którzy potem mają stany zapalne, szybsze starzenie a na koniec raka. Koszty alkoholu w Polsce to 90 mld złotych rocznie. To dwa razy więcej niż 500+. I jeszcze jakieś zidiociałe libki (czołowi to KO i Konfa) lamentują że 500+ nas zrujnuje gospodarczo. Ciekawe że alkohol nie, ich zdaniem dla gospodarki to chyba najlepiej wypić kilka piw dziennie (np. Mentzen) albo walnąć pól litra bimbru, prawda @bimberman ty kucu? Hm... Dla "gospodarki" Mentzena sprzedającego te piwo to na pewno, jego kieszeń się napełnia, gdzie bez skrupółów pociska ludziom te kity o tym jak piwo przez maturą pomaga je zdać, albo że ludzie powinni pić alkohol.
Prawda jest taka że zboże techniczne zmielone z robakami jest mniej szkodliwe niż pączki popijane wódką.
Z resztą na pączkach sprzedawanych luzem nie ma podawanego składu. Syf ten można sprzedawać dziciom. Żyjemy w idiotokracji, w której posłowie na sejm walczą o to żeby to gówno sprzedawać nawet w szkołach i te skrajne szkodniki są nazywane "patriotami" (naprawdę to niszczyciele Polski i ruskie onuce).
Jajka w sklepach są sprzedawane w otwieranych opakowaniach, po to że gdy ich okres przydatności minie, możnabyło je na zapleczu przepakować w opakowanie z podaną inną datą ważności, a tamte świeże jajka sobie przygarnąć.
Mógłbym opisać co robi się w sklepach z mięsem... masakra. To jest nieświadomość ludzi.
Żeruje na tym najgorszy sort przedsiębiorców który sprowadza w dół nawet tych lepszych. Lobbuje w polityce za ich interesem (to robią te Lewaiatany, Konfederacje Przedsiębiorców, Wróblewski itd.) pod patetycznym ideologicznyn pierololo o wolności i braku interwencjonizmu, który to rzekomo daje wszystkim wolność. Nie daje. Daje im wolność.
J***ć PiS i Konfederację i KO.
Tego prawackiego ścieku z "jedzeniem robaków" już nawet nie da się nawet sparodiować.
Nie umieją rozwiązać realnych problemów (a raczej nie chcą, bo reprezentują interes przedsiębiorców którymi sami są albo z którymi są związani) to tworzą paszkwile na tych którzy chcą zrobić coś dobrego i robią z siebie obrońców. Nie są nimi. Są oszustami, szkodnikami, sprzedajnymi kapitałowi szmatami i idiotami.
https://pysznosci.pl/tluszcze-trans-sa-szkodliwe/
#antykapitalizm #pis #po #razem #konfederacja #prawica #lewica #januszebiznesu

@Matkojebca_Jones wtracajac z jajkami, to przestan pi⁎⁎⁎⁎lic xD zona w biedronce od 12 lat pracuje i nigdy jej sie jajka nie przeterminowały xD jak ci sie maja jajka k⁎⁎wa przeterminować xD ktoś zamawia 40 palet i potem sprzedaje je 3 lata czy ki c⁎⁎j
O alkoholu też pierodlisz xD jak ktos chce pic, jego sprawa
Z tluszczami masz racje jednak z 200linijkowego posta dalej nie wiem czym sa tłuszcze trans i musze doczytywać mogles zrobic jakies tldr
@Matkojebca_Jones w Polsce, krajnie wypełnionej gojami, sprzedawcy maści na na szczury robią co im się podoba , sprzedaż trucizny to normalka tak samo jak ze szczepionkami wystarczy zamydlić oczy powiedzieć że ktoś tam zdycha i już przymus szczepionkowy , miło że o mnie wspominałeś ale chyba już ostrzegałem w moim jakimś wpisie na temat tłuszczy trans i dla mnie konfa to jedyny logiczny wybór bo chce zniszczyć resztę dzikusów, lubie ich dla tego ze wszyscy których ja nienawidzę nienawidzą ich i jak to mówią wróg mojego wroga.... pzdr (nie odpisuj już mi się urwał film)
Zaloguj się aby komentować
Dobrej nocy wszystkim, #polityka
Dlaczego warto głosować na Konfederację?
Mam takie otwarte pytanie. Na które nie znalazłem odpowiedzi.
Ponad 10% społeczeństwa chce oddać głos na #konfederacja , zwolenników jest dość sporo, więc na pewno coś ich przyciąga.
Na konkurencyjnym portalu znalazłem wypowiedzi bardziej na pograniczu żartów i przerzucania się jadem przez przeciwników politycznych.
Może ktoś by się pokusił o komentarz na poziomie, mimo późnej pory. Chciałbym poznać opinię zwolenników, waszego spojrzenia na to ugrupowanie.
pozdrawiam i z Bogiem

Zaloguj się aby komentować
#konfederacja
Dlaczego nie ma nowego odcinka "Bosak i Mentzen"?
ktoś coś wie?
Zaloguj się aby komentować
Nowy sondaż IBRiS. Najlepszy wynik w historii Konfederacji
Tak sobie czytam i się zastanawiam.. wcześniej była też informacja jakoby 25% młodych kobiet chciało głosować na konfederację, pytam się jak? To tylko i wyłącznie efekt braku rozsądnej alternatywy, ludzie głosują na mniejsze zło, bo nie widzą innego wyboru.
Tutaj pojawia się kolejne pytanie, dlaczego nie powstanie naprawdę wolnościowa, nowoczesna partia, z programem wolnościowym w gospodarce jak również w sferze światopoglądowej?? Przecież taka taka totalnie wolnościowa partia mogłaby zebrać nawet 20% poparcia i odebrać większość elektoratu od lewicy.
Niby są Libertarianie, ale oni poza postowaniem na FB nic nie robią, nie mają żadnego lidera :v
Dlaczego taka ch⁎⁎⁎ia po stronie wolnościowców?
#polityka
#konfederacja #bekazkonfederacji #wolnosc #libertarianizm #pytanie

@senpai
Tutaj pojawia się kolejne pytanie, dlaczego nie powstanie naprawdę wolnościowa, nowoczesna partia, z programem wolnościowym w gospodarce jak również w sferze światopoglądowej??
Przecież powstała. Masz Razem, RSS.
Ludzie jednak wolą partie liberalne.
Przecież taka taka totalnie wolnościowa partia mogłaby zebrać nawet 20% poparcia i odebrać większość elektoratu od lewicy
Wolnościowa jest lewica kucu.
wydaje mi się, że niestety jednoosiowy podział polityczny na konserwatywną-liberalną prawicę i postępową-propaństwową lewicę jest na tym etapie rozwoju ludzkości nieunikniony, bo większość społeczeństwa nie patrzy na te sprawy racjonalnie, tylko emocjonalnie i ludzie z osobowością bardziej surową będą konserwatywni i przeciwni państwu opiekuńczemu, a lekkoduchy odezucają konserwatywne zasady, za to chcą żeby państwo rozwiązywało za nich problemy. widać ten podział nawet w relatywnie najbardziej libertariańskich społeczeństwach jak w USA - spora część tamtejszych libertarian nie potrafi oddzielić liberalnych postulatów od "god's given rights"
Zaloguj się aby komentować