XDE
#konfederacja #4konserwy #bekazpisu #tvpis #polityka #bekazlewactwa
XDE
#konfederacja #4konserwy #bekazpisu #tvpis #polityka #bekazlewactwa
Zaloguj się aby komentować
Rozmawiałem dziś z szurem.
"Billa Gates tworzy sztuczne komary które będą zarażać ludzi szkarlatyną"
"Oficjalnie wiadomo że rząd USA nawiązał kontakt z UFO ale nie chcą się przyznać"
"Wszyscy mamy pierwiastek Boga i powoduje on że nasza podświadomość jest na tyle potężna że może zmieniać rzeczywistość"
I inne takie. Zastanawiałem się skąd się w ogóle biorą szuryzmy. Koleś mi to opowiadał bo go to fascynowało i myślał że ma mi coś do przekazania, oczywiście wszystko okraszone tekstami o "myśleniu" ect. A ja się zastanawiałem co jest nie tak z jego psychiką.
Chociaż zaczął od użalania się i opowiadania mi jakiś gówno-szczegółów z jego życia które c⁎⁎j mnie obchodzą.
Zdradzał że sobie nie radzi psychicznie, teksty w stylu "ma dość" itp. Osoba z niskim wykształceniem (tacy są predysponowani do szuryzmów, nie są oswojeni z nauką). Człowiek bez poczucia humoru i z pewnością w jakiś sposób wyalienowany, również z resztą ostatecznie przeze mnie, ale jego odrzucenie przez innych to raczej może być przyczyna szuryzmów a nie skutek. Z nim po prostu nikt na pewno nie chce się kolegować. W szczególności gdy zacznie pi⁎⁎⁎⁎lić.
Ma dzieci, zastanawiałem się czy sowim spierdoleniem może je jakoś zarazić i jak wpłynęli na mnie moi rodzice pod tym względem. Co bym złego o nich nie mówił, nie byli szurami (chociaż religijni). Odcinali się od wszelkich sekciarskich bredni. No może picie w picie ziół wierzyli nadmiernie.
Genralnie moja konkluzja o przyczynach jest taka: Nie warto się nad nimi w ogóle zastanawiać. Szury były, są i będą.
Oprócz przyczyn jakie wymieniłem, to też zwykła fascynacja sensacyjnymi teoriami i to ona może za nie odpowiadać.
Brak twardego brutalnego stąpania po ziemi (ja je mam mocno, nie jestem podatny).
Kolejna sprawa, świat lekko popycha do teorii spiskowych. Pozakulisowość, wpływy zamożnych ludzi, agentury potężnych państw, nieufność wobec rządzących, jakaś niechęć do maseczek zwykła ludzka. Zwykłe psychiczne uzasadnione podejście, gdy osoba pracująca w bardzo niebezpiecznych warunkach na codzień z poważniejszymi problemami zdrowotnymi i nagle straszą ją "pandemią" i ma maseczkę założyć. Jak na codzień obcuje z większymi zagrożeniami i niszczeniem sobie zdrowia. Więc specyfika człowieka. Ale nie zgadzać się z obowiązkiem maseczek, szczepień ect. a bycie szurem to dwie różne sprawy.
Ten był autentycznym szurem stu-procentowym. Co on mi opowiadał. Masoni... No wszystko. Czacha dymi.
Jego ulubieni publicyści to jak zwykle prawicowcy: Stanisław Michalkiewicz, Wojciech Sumliński, Gadowski, Cejrowski (jako znawca od szczepionek - bez sarkazmu, on tak uważa) i Maciej Wieczorek.
Zapewne naparza w internecie te swoje bzdury. W realu nikt nie chce go słuchać i nawet wie że się z niego śmieją. Gdy tylko widzi że ktoś może będzie dla niego łaskawszy (pewnie mnie za takiego błędnie uznał) to zaczyna z opowieściami.
Nie gardzę nim, człowiek jak człowiek, żyje w błędzie. Może powinien pójść do psychologa, ale jeśli te teorie sprawiają że jest mu jakoś lżej to niech sobie w nie wierzy.
Ale to nadal jest szur. Szkoda że niektórzy politycy wykorzystują takich, nawet celowo cynicznie takie rzeczy wzniecają. To szkodliwe dla naszego kraju, destrukcyjne. Nie bez powodu podobno ruska agentura wzniecała ruchy szurskie w Europie.
#teoriespiskowe #szury #prawica #konfederacja (bo jak szur to zapewne wyborca k0nfy)
*na istnienie szuryzmów zapewne wpływa ma to że nikomu nie chce się tego gówna debunkować. Z resztą szury szybko udowadniają że jakokolwiek zdrowy rozsądek jest im obcy. Zostają więc pozostawieni samymi sobie w swoich teoriach.
@Matkojebca_Jones Zacznij już kupować zioła na uspokojenie bo jak konfederacja zgarnie jeszcze parę dodatkowych % podczas wyborów to będzie masowy pomór komuchów i lewakoidów na ból d⁎⁎y. Dziwne, że do pisu się nie przyczepiłeś w tym poście ale w sumie dla was, komuchów ta śmieszna konfederacja jest większym zagrożeniem niż narodowo-katoliccy socjaliści pisowscy, bo to w sumie takie same gównojady komusze jak wy, tylko z matką boską na ustach i którzy jak komuś nie ukradną to nie będą mieć. Śmieszne te wysrywy w sumie są, nie wiem nawet po co to komentuję.
@Matkojebca_Jones Jeśli chodzi o Gatesa, to tu ładnie widać jak szury zmieniają kontekst, bo co ciekawe, mówił o tym, że chce wyhodować konkretny rodzaj komara. Chodziło o to, żeby wprowadzić jakiś inwazyjny zmodyfikowany genetycznie okaz, aby wybił te gatunki, które przenoszą choroby, gdyż nie wszystkie przenoszą.
Tak samo było, gdy mówił, że należy w afrykańskich krajach wprowadzić medycynę na takim poziomie, aby umieralność dzieci była niska, bo teraz przez wysoką umieralność, robią sobie tam bardzo dużo ludności. Oczywiście zostało to przekręcone, że Bill Gates chce depopulować ludzkość.
O tych komarach gadał na jakimś ted, ale może później poszukam.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej moderacja dlaczego kasujecie mój wpis o konfederacji?
#hejto #konfederacja

@sztuczna_inteligencja jeśli otrzymasz odpowiedź to daj znać mi też skasowali parę rzeczy bez wyjaśnień możliwe że ta praca wykańcza ich psychicznie są wypaleni zawodowo i tak sobie klikają co popadnie z nudów bo i tak nie poniosą konsekwencji
możliwe też że mają obiecaną kasę ze ataki na rywali politycznych pissu
Zaloguj się aby komentować
Proszę usiąść i głęboko oddychać, będzie mocno trząsało.
Brat Memtzena.
Głupi i głupszy. Wersja konfederosja ¯\_(ツ)_/¯
#bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #mentzen
Zaloguj się aby komentować
Tutejsze trolle grzeją ostatnio temat szczepionek i zmian klimatycznych, a ja się pytam co się stało z 15 minutowymi miastami i "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy"? Co to za dyskryminacja tak nieskończenie ważnych tematów?
O jakich tematach dawno nie słyszeliście?
#polityka #konfederacja #bekazszurow
Zaloguj się aby komentować
Poparcie konfederacji. Ośrodki opłacane przez PiS vs normalne.
Gdybyśmy tylko wiedzieli dlaczego PiS pompuje konfę przecież oni im cały stolik wywrócą! 😂
#konfederacja #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Nie moge sie doczekac pikaczufejsów.jpg wszystkich kuców po wyborach jak zostana pieknie wyjebani po wyborach przez szurfederacje.
My to wszyscy przezylismy z Petru, Kukizami i Palikotami teraz pora na was xD
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
@Capo_di_Sicilia Ja nie przeżyłem tego z Kukizem. Od początku w ogóle mnie nie porywał. Ani z niczym co wymieniłeś, ani nie przeżyłem czegoś takiego w ogóle.
Co do szurfederatów, to nawet jak Konfa pójdzie w koalicję z PIS to będzie to co zawsze. My będziemy pokazywać dawne wypowiedzi Mentzena i Bosaka i wyśmiewać, a kuce będą mówić że nas boli d⁎⁎a i że tylko przekonujemy ich tym do popierania Konfederacji.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #mentzen

Słuchałem ostatnio sporo wywiadów Mentezna i Bosaka ale jak do tego dołącza ten fagas to nawet mi wyywala bezpieczniki.
Ale widzę że tu sekcja w komentarzach żyje własnym życiem.
@Kontraktor_Cywilny widziałem ostatnio sporo wywiadów z konfa, 3 drogą i KO, trochę PiSu ale oni zawsze gadają to samo i mataczą jak stado wron.
Patrząc na ich wszystkich to jednak konfa jakoś lepiej wypada,
Hołownia sam siebie przekonuje że wszystko ma pod kontrolą,
Hamysz gra mądrego,
KO wylicza burdel dla pisu i w sumie niewiele więcej się nie przebija, oczywiście jak najbardziej niech w nich bije ile wlezie
Biedroń wyzywa Rydzyka i Karakana (bardzo słusznie, za tą ma u mnie plusa) od diabłów
A Mentzen i Petru pogadali, Petru ma lepsze pomysły i widać że jest to bardziej realny plan ale nie odnoszę specjalnie wrażenia żeby tam ktoś kimś podłogę czyścił.
Ale konfa wpadła we własny dołek co tak pod innymi lubi kopać, dużo bym dał by zobaczyć spotkanie i naradę tych jabanych zwolenników zakazu aborcji jakie mieli miny i jak ich wyamigowane słupki właśnie topnieją xD.
No bo Mentzen pozaniatany 😁 ile w tym prawdy to już tam c⁎⁎j xD.
Zaloguj się aby komentować
Choćby nie wiem co się działo, zagłosuję na Konfederację w tych wyborach. Nienawidzę pokolenia PRL, nienawidzę tych co tworzyli III RP. Widzę, jak im się pali d⁎⁎a, bo ktoś im zagraża (i w większości to są pokolenia 30-40 latków), widzę tych leśnych dziadków w spółkach i absolwentów historii i administracji, których polskie uczelnie w latach 70,80 wysrały na potęgę i autentycznie cieszę się z tego, że istnieje jakaś alternatywa.
Owszem, taki Mentzen miał trochę wtop i według mnie nie jest przygotowany do końca do bycia politykiem, bo nie potrafi tak dobrze kłamać. Ale kiedy przesłucham wywiadu (neutralnego) z Mentzenem, to stokroć wolę go od tych pijackich mord. Poza tym jest biznesmenem, który odniósł sukces zawodowy, jest świetny od strony marketingowej i w przeciwieństwie do Tuska czy Kaczyńskiego, nie jest ekspertem od niczego na państwowej subwencji od lat 90.
Widzę te wszystkie ataki w mediach i tym bardziej się we mnie gotuje. Bo widzę ludzi, którzy jeszcze niedawno pisali artykuły o Polsce A i Polsce B, o Polakach jako gorszych, o Polakach, którzy na niczym się nie znają, są nikim, śmierdzą, a polskie kobiety to w ogóle powinny dymać się z czarnymi, hindusami, arabami i latynosami xD
Tak obrzydliwego pokolenia jak te z lat 60,70,80 to w Polsce chyba nigdy nie było. Już nawet stare komuchy typu Miller mają dużo więcej rigczu.
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #polska
Zaloguj się aby komentować
Cyrk Konfa
wideo zajebane z reddita
#wiadomoscipolska #konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #jebacpis #polityka #heheszkipolityczne #cyrkkonfa
Zaloguj się aby komentować
kurrrewa co to jest za pierdolenie?
#konfederacja #mentzen #cejrowski
Zaloguj się aby komentować
@Quake ty to juz wygladasz jak za szadowbanem bys byl. Zaraz jak slaved bedziesz odpalal 3 multi po kolei XD.
Nie odpalam filmiku gdyz:
Ten po lewej to oszust, nawet co do swojej wiary kłamał (wystarczy poczytac jego ksiazki ktore jego wielki katolicyzm bardzo burzą - wiara w afrykańskie bóstwa i czary, u katolika?) A ten po prawej zas chce nam tu sprawić ruskimir trzymajac za raczke Jarosława.
Jeżeli twoim zdaniem ktorykolwiek z tych dwoch przyglupow mialby cokolwiek zmienic to zgodze sie - zmieni by Polske w piepszony katoliban pod kontrola bezposredna moskwy.
Zaloguj się aby komentować
Mężczyzni w Polsce żyją 8 lat krócej, pracować mają 5 lat dłużej, mają monopol na umieranie na czas ewentualnej wojny, spoczywa na nich gigantyczna presja na odniesienie sukcesu finansowego i bycie kimś której bardzo często nie wytrzymują i popełniają przeszło 80% samobójstw plus stanowiąc 80% bezdomnych. Do tego dochodzi dezorientacja wynikająca z propagandy prawicowej i braku solidaryzmu społecznego: nie czują się członkami klasy pracującej ale myślą o sobie jak o przegranych milionerach bo tak im wmówiono. Na koniec system wmówił im też, że nie przystoi im okazywać emocji, mówić o złym samopoczuciu, że choroby psychiczne są dla słabych, że mieć problemy jest niemęskie. Obecnie skrajna prawica wciska im jeszcze egoizm i darwinizm społeczny jako lek na całe zło tego świata...
Wiecie jaka presja działa na młodych mężczyzn na bycie bogatym, jaka pogarda spotyka ich kiedy nie są "wygrywami" i jak się czują słysząc o piwniczkach, incelach, przegrywach??? Nic dziwnego, że szukają tych, którzy mówią do nich z szacunkiem.
Naprawdę wystarczy mieć trochę empatii by zrozumieć dlaczego mężczyznom nie jest dobrze i dlaczego szukają czegoś co zmieni system. Nie jest ich winą, że sterowany przez państwo kult wyklęcizmu uczynił z nich odbiorców skrajnie prawicowych treści, które koniec końców zrobią z mężczyzn jeszcze większych niewolników pracujących za grosze i bez żadnej ochrony państwa na milionerów pokroju Mentzena.
Wyżywanie się na jakiejkolwiek grupie wiekowej, płci jest obrzydliwe i nie może mieć miejsca. Zwłaszcza, że celem dla postępowców jest dotarcie do każdego. Ani kobiety nie wygrają same, ani mężczyźni nie są jakimś diabłem i gównem do kopania.
Jedynym wrogiem są szkodliwe i antyludzkie, klasistowskie ideologie.
Z twittera
#przegryw #konfederacja

@smierdakow Nie wiem czy ta pani wielce wykształcona zdaje sobie sprawę ale jątrzenie na wyborców konfederacji lub ludzi którzy mogą się utożsamiać z tym co ty wymienia może sprawić że niektórzy nawet jeśli niespecjalnie chcieli iść na wybory czy na kartce narysować wielkiego c⁎⁎ja to przez takie teksty i zachowanie specjalnie pójdą zrobić na złość.
@smierdakow z Twojego posta płynie defetyzm, o który oskarżasz wyborców Konfederacji, uważasz że jedynym rozwiązaniem jest kolektywizacja i wojna płci, moim zdaniem właśnie tym co potrzebują młodzi jest indywidualizm, ale ze zmianą mindsetu, żeby do działania i osiągania nie motywowała nas nienawiść, zawiść, wstyd, strach przed porażką, tylko autentyczna chęć stworzenia czegoś, polepszenia życia swojego i innych
Zaloguj się aby komentować
Prawdziwie uprzywilejowani, czyli burżuje. Ludzie o których się negatywnie nie pisze, gdyż debatę zdominowała prawica (a nawet ekstremalna szur prawica jeśli normalne kłótnie prawicy prawicą już się nudzą). Prawica która nie ma żadnych oporów żeby hejtować kogokolwiek, żeby zająć tym ludzi i odciągnąć ich od hejtu wobec burżujów i ich faktycznego w kapitalizmie uprzywilejowania, który ma wiele wspólnego z feudalizmem. I nie mam na myśli tutaj zalet tamtego słusznie minionego systemu.
Przypominam też tagowi #przegryw w że takich to oskarków chce zwolnić z jakiegokolwiek opodatkowania spadków popularny niestety ostatnio patologiczny pijaczyna #mentzen który to jak rasowy prawak reprezentuje burżujów. Jak już wspominamy o feudalizmie, Sławek zasiałby po prawicy bo jest skrajnym prawakiem. Po stronie szlachty, arystokracji i duchowieństwa.
Obecnie pomaga burżujkom wyprowadzać pieniądze z Polski na Maltę, ale jeśli będzie miał większy wpływ polityczny (poza robieniem wody z mózgu młodzieży na tik toku) to jego pomoc dla burżujów będzie jeszcze większa niż ta PiSu i PO i ta którą robi w ramach obowiązującego prawa (chce go oczywiście zmienić, wiadomo na czyją korzyść i na czyją niekorzyść).
#antykapitalizm #polityka #konfederacja
A ty jako ten #przegryw, który nic nie potrafi ma żal do ludzi, którzy przejmą majątki po rodzicach, zwruszające
Tylko po co płaczesz zamiast pogodzić się ze swoim losem? W przeciwieństwie do lewaków nikt nie twierdzi że jest równość albo musi być równość. Jeden rodzi się w bogatej rodzinie a drugi w biednej przy czym ten z biednej rodziny może być bogaty a ten z bogatej biedny, tak się często dzieje. Naturalna kolej rzeczy, tworzenie własnej rzeczywistości, jedni to potrafią, inni zniechęcają po pierwszej przegranej. Dlatego kasa nie jest dla wszystkich a wam lewakom wydaje się, że każdy ma być piękny, wysportowany, ma tyle samo zarabiać i mieć tyle samo iq, to jest wasz problem.
@Piotr_Chlopas "tak się często dzieje." Niekoniecznie. Statystycznie ktoś jak się urodzi w biedzie czy biedze generacyjnej to zostanie w biedzie ktoś bogaty przeważnie taki będzie. Dlatego klasa średnia się nieustannie kurczy, a 1% najbogatszych zwiększyło posiadanie z 54% do 63% percent ogólnych zasobów świata zaledwie w 10 lat.
Nie chodzi o równość ale równe Szanse, których nie ma. Wiadomo każdy ma inne predyspozycje. Ale jeśli komuś zabierzesz szanse do edukacji, leczenia, rozwoju w wczesnym wieku skazujesz go na życie w biedzie, a wrzucasz do systemu gdzie musi rywalizować z osobami, które mają przewagę w każdym aspekcie.
Moralnie to jakbym ci odciął nogę i oczekiwał, że będziesz biec w maratonie, a jak ci nie wyjdzie nazywal Cb nieudacznikiem. Tak brzmi twoja retoryka.
MI akurat dobrze się układa co nie zmienia faktu, że w wielu sferach byłem uprzywilejowany.
@VanQuish
> Statystycznie ktoś jak się urodzi w biedzie czy biedze generacyjnej to zostanie w biedzie ktoś bogaty przeważnie taki będzie.
Tak jest, jest to spowodowane stylem życia czy tzw "filtrami" rodziców, ale nigdy nie jest to wyrokiem tzn dzieci bogatych rodziców potrafią iść swoją drogą a dzieci biednych potrafią wejść na drogę bogactwa poprzez swoją determinację.
98% milionerów w Polsce nie odziedziczyło żadnych fortun. Tutaj można zakończyć.
Oczywiście edukacja zaczyna się w domu, tzw "programowanie" dziecka to pierwsze 6-7 lat. Bogaci rodzice według psychologii częściej rozmawiają z dzieckiem. Oblicza się, że czterolatek z zamożnego domu słyszał już przynajmniej kilkaset tysięcy słów więcej niż jego ubogi rówieśnik. Przekłada się to na rozwój dziecka (np. znajomość słów, zdolność wypowiadania się.) Niektóre badania pokazują, że bogate dzieci mają nieco bardziej złożony sposób myślenia i są bardziej spostrzegawcze.
>Dlatego klasa średnia się nieustannie kurczy,
To jest bardzo ogólnikowe stwierdzenie a zmiany klasowe to wynik bardziej złożonych procesów na świecie niż start bogatych i biednych dzieci
> Ale jeśli komuś zabierzesz szanse do edukacji, leczenia, rozwoju w wczesnym wieku skazujesz go na życie w biedzie|
To że nierówności istnieją to fakt, ale jest to naturalna konsekwencja nierówności w naturze. Weźmy na to, jeden rodzic jest mądry i czyta książki, w wieku 30 lat zakłada firmę, która 15 lat później kosi grube pieniądze, zaczynał od zera jak większość milionerów, teraz może dać lepszy start dzieciom, np sfinansować studia medyczne bądź szkołę zagraniczną.
Taki student chcący być chirurgiem musi się zadłużyć, zaliczyć najlepiej wszystko w terminie i później oddać zanim zacznie zarabiać ale czy to oznacza, że nie ma szans? Oczywiście nie. Wymaga to większego nakładu pracy ale jest do zrobienia i niestety jest to wpisane w nasze życie a może stety, bo ci co chcą zawsze będą do tego dążyć.
>a wrzucasz do systemu gdzie musi rywalizować z osobami, które mają przewagę w każdym aspekcie.
No, jak 98% milionerów wrzuconych w ten pęd gdzie musieli rywalizować z innymi bogatymi dzieciakami i ich spadkami po rodzicach. Niestety nie da się stworzyć idealnego systemu, no chyba, że wejdzie eugenika na pełnej i rodzice będą sobie dzieci zaprogramować.
Nie mają przewagi w każdym aspekcie, mówimy o aspekcie finansowym i tu tak, ale to wcale nie oznacza, że są wyższe, szybsze, mądrzejsze, zaradniejsze.
>Moralnie to jakbym ci odciął nogę i oczekiwał, że będziesz biec w maratonie, a jak ci nie wyjdzie nazywal Cb nieudacznikiem. Tak brzmi twoja retoryka.
Moralnie trafnie przyrównałeś do lewicy, która odcięła by nogi szybszym by ci którzy nie są uzdolnieni mieli szasnę, tym porównaniem trafiłeś w dychę. Jeśli nie masz predyspozycji do biegania to nie biegaj i zajmij się czymś w czym predyspozycje masz. Moja retoryka brzmi, nieważne gdzie się urodziłeś, ważne czy potrafisz do tego dążyć albo po prostu rób to w czym jesteś najlepszy, tradycyjne podejście do tematu sukcesu.
Zaloguj się aby komentować
Konfa to zbiorowisko różnych partii o różnych poglądach. Także chciałbym zapytać co łączy te wszystkie ugrupowania oprócz nacjonalizmu, antyunijnosci i "niskich podatków"?
#polityka #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #lgbt #memy


Zaloguj się aby komentować
23.07.2023r, widzowie tvp dowiadują się o istnieniu Konfederacji.
#bekazpisu #bekazlewactwa #tvpis #4konserwy #konfederacja #polityka
Zaloguj się aby komentować
Hmmm
#bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka

Zaloguj się aby komentować
Aktywista partyjny ustala co jest sztuką a co nie jest. Wprowadza pojęcie "antysztuki". Coś czuję, że może wzrosnąć stężenie papieża aktyw partyjny na pewno to poprze. #bekazkonfederacji #korwin #konfederacja #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować