Szalom dla wszystkich wyborców Koszerfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazzydow #bosak #heheszki #heheszkipolityczne #konfederacja #bekazlewactwa #polityka

Szalom dla wszystkich wyborców Koszerfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazzydow #bosak #heheszki #heheszkipolityczne #konfederacja #bekazlewactwa #polityka

Zaloguj się aby komentować
#konfederacja #polityka #bekazmemcena
A oto przed państwem doktor ekonomii i chłopskiego rozumu Pan Sławomir Mentzen.
Pani podotyka i cały ból znika xD
https://twitter.com/gajewska_kinga/status/1688495283871567872
Zaloguj się aby komentować
Młodych, bo powyżej 30 roku życia już się do szkolenia nie nadają. No i nie na 30 dni, ale na dłużej, bo po szkoleniu 30 dniowym rezerwiści na wypadek wojny co najwyżej stanowiliby zagrożenie dla siebie i swoich kolegów.
Więc, jeśli chcecie iść do wojska w wakacje - to zagłosujcie na Konfederację.
https://twitter.com/gfkot/status/1687556025480617984
#polityka #wojsko #konfederacja
Z Braunem zgadzam się w jednej rzeczy. Przydałyby się strzelnice w szkołach. Poparłbym też bombę atomową dla Polski gdyby to nie popsuło relacji z zachodem niestety. Za to rozwój własnego przemysłu obronnego byłby mile widziany moim zdaniem.
#polityka #bekazlewactwa #konfederacja #przemyslenia #wojsko

Zaloguj się aby komentować
Czy jakaś inna partia w ogóle zauważa problem bandyckiego prawa dotyczącego wynajmu w Polsce oprócz #konfederacja ? W ich programie wyborczym strona 94 czytam co następuje:
Na deficyt mieszkań wpływa nadmierna regulacja ochrony praw
lokatorów, co zaburza równowagę umów najmu. Właściciele mieszkań
obawiają się długotrwałych zaległości w płaceniu czynszu, dewastacji
mieszkań i zmian prawnych oraz podatkowych. Nadmierna ochrona
lokatorów powoduje, że wynajmujący unikają zawierania umów
z osobami chronionymi prawnie. Odzyskiwanie należności oraz lokalu
trwa latami z uwagi na nieefektywne procedury i nadmierną ochronę
nieetycznych lokatorów w przepisach prawa. Często egzekucja należne-
go zaległego czynszu jest bezskuteczna.
Reszta PoPiSów i innych socjalistów stworzyła to bandyctwo prawne i je popiera (bo nic z nie robi by to zmienić). Wg mnie ten zapis w programie Konfy jest i tak za słaby jak na wagę problemu. Powinni wprost zadeklarować całkowite przywrócenie uprawnień właścicielskich nieruchomości oraz swobodę zawieranych umów wynajmu. To uwolni dużą ilość lokali na rynek, spadną ceny i wzrosną podatki bo ludzie zaczną rejestrować te umowy w skarbówkach. Chociażby dlatego mają mój głos że zauważyli tę kwestię i zamierzają coś z tym zrobić. #polityka
Ja nie widzę zbytnio sensownego rozwiązania, bo mimo wszystko za problem uważam to, że lokuje się kapitał w mieszkaniach, czyli czymś co młodym ludziom jest potrzebne do rozwoju i życia. To jest gigantyczny problem z perspektywy usamodzielniania się.
Najlepszym sposobem na poluzowanie tego problemu będzie podatek katastralny. Musimy zniechęcić ludzi do "inwestowania" w nieruchomości, bo to powoduje patologię na rynku. Ja to ogólnie jak słyszę fundusz inwestycyjny to osobiście bym ich bił po mordach. Bo oni wszystko psują - kapitalizm próbuje wyciskać ze wszyztkiego ostatnie soki i ciagle zwiększać zyski. To jest bardzo ch⁎⁎⁎we i prowadzi do tego co mamy obecnie. Spółka 350 mln zł zysku i zwalnia 100 osób...
Bo zysk musi być większy.
Ale wracając do problemu mieszkań - ograniczenie "inwestowania" w nieruchomości powinno iść za budownictwem komunalnym/społecznym. W miarę tani wynajem dla młodych ludzi, także par powinien być w każdym mieście wojewódzkim.
W zakresie eksmisji z lokali prywatnych trzeba wprowadzić ułatwienia, natomiast społeczeństwo w ogólności nie jest gotowe na to, aby robić eksmisje na bruk. Nie ma na to zgody społeczeństwa (prosze nie mylić całości z bańką konfederacką), więc rozwiązaniem znowu jest gminny zasób mieszkaniowy.
Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś nie śledził polityki w Polsce, to odniósłby wrażenie, że to Konfederacja rządziła ostatnie lata i jest odpowiedzialna za całe zło dookoła.
Zauważcie, że ABSOLUTNIE NIGDZIE ludzie nie przekonują do głosowania na PO ze względu na ich postulaty, tylko straszą inną partią, wyśmiewają inną partię i uprawiają taką narrację, by zniechęcić kogoś do głosowania na innych, aniżeli zachęcić na swoich. Bo po prostu nie mają żadnych argumentów. Ale to działa.
Widzę wpisy typu "Kiedyś popierałem KNP. Przepraszam". Wtf, za co? XD Partia marginalna, która nigdy nie miała prawa głosu. Z Konfederacją do tej pory było podobnie. Teraz jak rośnie im poparcie i stanowią zagrożenie dla duopolu, to jest sraczka, bo kradną elektorat.
Obecnie cała dyskusja w Internecie skupia się wokół Konfederacji, a to tylko 3 partia bez szans na władzę. Co ciekawsze - ich liderzy mogą mówić 1000 razy tygodniowo, że nie wejdą w koalicję, a narracja z kont płatnych trolli i tak będzie taka, że wejdą i trzeba straszyć. Rozsądny człowiek powie "nie zagłosuję na nich, ale zobaczymy czy dotrzymają słowa". Troll będzie drązył, a potem jak wyjdzie inaczej, to usunie konto i założy nowe.
Pomijając już sympatie i antypatie, bo to tylko partia polityczna, żaden wielki ruch ideowy - Zauważcie, że NIE DA SIĘ ZNALEŹĆ żadnej linii, w której ktoś zachęca do głosowania na PO kierując się ich programem. On jest po prostu beznadziejny - stos obietnic socjalnych, niemożliwych do spełnienia.
Co więcej - wyciągnięto z szafy Petru i zaczęto wskrzeszać Nowoczesną, by stanowiła przeciwwagę dla Konfederacji. Pech jest taki, że Nowoczesna ora się sama, głosując za wszystkimi socjalnymi podwyżkami na rozkaz swoich szefów z PO, więc ich program idzie o kant d⁎⁎y potłuc. Konfederacja może jest mniej lub bardziej populistyczna, ale do tej pory w sejmie głosuje zgodnie z tym, co głoszą do swojego elektoratu.
Wiecie co jest najbardziej toksyczne? 18 lat rządów Kaczyńskiego i Tuska, w którym po prostu wylewa się masa toksyn, hejtu, żółci i nie chodzi o to, by przekonać do swoich racji, a o to, żeby obrzydzić przeciwnika. Jedni i drudzy mają gówno do zaproponowania w nadchodzących wyborach, zero pomysłu, ale idioci i tak będą głosować na nich, zamiast szukać innego rozwiązania. Niska frekwencja, bojkot, głosy na partie z marginalnym poparciem, wszystko jest lepsze, niż beznamyślne przedłużanie tego politycznego duopolu.
#polityka #hejto #polska #wiadomoscipolska #gownowpis #takaprawda #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
W Onecie właśnie się dowiedzieli co się dzieje jak leawctwo dochodzi do władzy. Elity zamknięte w złotych klatkach a plebs w dzielnicach biedy.
#bekazlewactwa #ciekawostki #wiadomoscipolska #ekonomia #konfederacja #usa

Zaloguj się aby komentować
Samobiczowania ciąg dalszy: tym razem debata Petru - wipler. Jak możecie się domyślać Przemo nie ogarnia za wiele i nawet Petru potrafi go zagonić w róg. Przemek też stosuje taktykę każdego konfiarza - przerywanie wypowiedzi, unikanie odpowiedzi na swoje pytania, wyciąganie pojedynczych słówek z wielu zdań złożonych.
Przemek (jak każdy jeden konfiarz) twierdzi, że słowa Brauna to nie jego słowa i odmawia odpowiedzi w tej kwesii w temacie wyjścia z UE,
Polska nie zaostrzyła przepisów aborcyjnych (a do, że dokonuje się ich ogrom mniej to jest nieistotne),
Przemek jest kategorycznie przeciwny wstąpieniu do strefy Euro ignorując decyzję, która zapadła w referendum dot. wstąpienia do UE,
Jest przeciwny poborowi, ale potrzebne jest silne przeszkolenie "obrony cywilnej" zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Jak to załatwić bez jakiegoś przymusu? No nie wiadomo xD Przemek też nie jest członkiem obrony terytorialnej, bo to zerowa hipokryzja,
Przemek zauważył, że na Ukrainie przed wybuchem wojny więcej osób miało broń i przeszkolenie z używania jej. No kurła strasznie dziwne jak w 2014 kacapstan zajął zbrojnie Krym...
Lokalne strzelnice (jak np. w Szwajcarii) to według Przemka super zabawa i budowanie lokalnych wspólnot i więzi między ludźmi. Jestem ciekaw czy tak samo działają baseny albo ścianki wspinaczkowe...
Przemek też odmówił komentarza co do słów korwina (parafrazując) "Ukraina jest dla nas większym zagrożeniem niż rosja i to oni będą chcieli odebrać Przemyśl".
Zapytany czy krul przypadkiem nie kandyduje z ich list powiedział "kandyduje jako prezes honorowy, ale z wieloma jego wypowiedziami się nie zgadzamy" xDDDDD nie mam do tego komentarza, to jest zbyt śmieszne i absurdalne xD,
Dalej jest tylko lepiej xD Przemek próbuje wmówić, że przez ostatnich kilka lat konfederacja wypracowuje wspólne zdanie w pewnych kwestiach i razem je przedstawia. Ten sam Przemek, który wcześniej mówił, że braun ma swoje zdanie, że krul ma swoje zdanie, że memcen ma swoje zdanie. Gozdyra się już sama się z tego śmieje pod nosem i mówi, że podejście konfy to gadanie, że "dziadek se gada, ignorujcie dziadka" xD PRZEMEK MÓWI "no tak" xDDDDDDD krul to jest kurła jedynka na warszawskiej liście konfy xDDD,
Przemo próbuje dalej zmienić temat na odbiurokratyzowanie gospodarki, proste i niskie podatki i inne takie to łączy konfę. No fajen, ale obaj prezesi konfy mówią, że tak się nie da xD,
Przemo twierdzi, że nie spotykał się z Adamem Bielanem (kiedy miał firmę lobbyngową), ale za to "nawet spotykał się z panią Lubnauer" xD no niesamowity unik, godny zawodnika sumo,
Wipler uważa, że nie był powiązany z pisem (startowanie razem z nimi w wyborach to najwidoczniej tylko taka zasłona dymna),
Nie zgadniecie jaki jest argument Przemka na zarzut, że jest łącznikiem pisu i konfy, a po wyborach weszliby w koalicję - "Pan jest symbolem SZEŚCIU KRÓLI" i że se zabrał "dziewczynę do ciepłych krajów". On chyba od początku czekał, żeby o tym powiedzieć...
Czy jest możliwa koalicja z pisem? "Pytanie o to może świadczyć o nieprzygotowaniu bla bla (...) nie będzie żadnej koalicji" - I want to believe,
Ohohoho, Petru przypomina historyczne wypowiedzi Przemka jak to w 2022 roku mówił "nie planuję powrotu do polityki, z perspektywy moich doświadczeń wiem z całą pewnością, że nie mam do tego predyspozycji" (j⁎⁎⁎ny jeszcze się śmieje pod nosem xDD), a w 2023 już "zawsze uważałem, że mam talent do polityki, jestem w tym dobry". Co na to Przemo? "To pierwsze jest oczywistym żartem" XDDDDD kolejny raz potwierdza się, że konfa to cyrk i kabaret, a nie partia polityczna,
Przemek generalnie ma jakąś osobistą misję przypominać o zostawianiu ludzi przy koksownikach jak Rychu leiał na tropikalną wyspę. Już chyba trzeci raz o tym mówi (a może tylko żartuje?),
Petru zauważa, że konfiarze mają super umiejętność wykręcania się z wszystkich słów jak im wygodnie i zwraca się do słuchaczy, że może się okazać po wyborach, iż deklaracje "żadnej koalicji" to też były tylko żarty. Elokwentny Przemek rzuca "Nie strasz, nie strasz". Jestem pewien, że jego wyborcy w tym momencie wybuchli śmiechem i zachłysnęli się colą i chipsami.
Przemo uważa, że w kolejnych wyborach konfa może mieć nawet 30% głosów xDDDDDDD sory, ale XDDDDDD jest też przekonany, że będą przedwczesne wybory,
Czemu tak uważają? Bo Tusk i kaczyński są starsi niż on (a wciąż młodsi niż krul xDD),
Co ciekawe - Przemo próbuje od początku tej debaty wyprowadzić Ryśka z równowagi, ale to on daje się sprowokować Rysiowi xDDD Gozdyra ledwo powstrzymuje śmiech xD,
Ostatni sondaż ibrisu nie jest wiarygodny (w którym spadło konfie), ale według konfy wcześniejsze były za je bis te.
Boziu, czy ludzie naprawdę słuchając tego typu wypowiedzi myślą sobie o konfiarzach "ma mój głos, dobrze mówi, z sensem, elokwentnie"? Tak na serio komuś taki styl dyskusji, unikanie odpowiedzi i stosowanie samych ogólników imponuje?
Uprzedzając bulwers wyznawców konfy - jak chcecie podsumowania wypowiedzi Petru to sobie obejrzyjcie debatę i sami takie napiszcie. Głosowałem na konfę, zawiedli mnie więcej niż raz i jestem im przeciwny. Nie jestem sędzią, żeby być bezstronnym także sugeruję palić wroty.
Pozdrawiam serdecznie
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja
@maximilianan "Boziu, czy ludzie naprawdę słuchając tego typu wypowiedzi myślą sobie o konfiarzach "ma mój głos, dobrze mówi, z sensem, elokwentnie"? Tak na serio komuś taki styl dyskusji, unikanie odpowiedzi i stosowanie samych ogólników imponuje?"
No pustym ludziom tak. Ewentualnie powiedzą, że ja na PO nie zagłosuję bo nie i na tym kończy się dyskusja.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kim jest PRZEMYSŁAW WIPLER?
https://www.youtube.com/watch?v=vQr3PK3eE1I
Nowy(stary) Konfederata zdemaskowany, czekamy na fikołki konfiarzy. Dziwię, że te informacje nie dotarły jeszcze do mediów głównego nurtu.
#bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka #bekazprawakow #konfederacja #polska
Zaloguj się aby komentować
Najnowszy Sondaż IBRiS_PL dla rzeczpospolitej
PIS 34,9% /+0,4
KO 27,3% /–4,6
KONFEDERACJA13,3% /+0,5
TrzeciaDroga 11,3% /–0,1
Lewica 11,2% /+1,7
#polska #wiadomoscipolska #polityka #bekazpisu #bekazpo #konfederacja #wybory

ibris? ten sam który nigdy nie opublikował obowiązkowych sprawozdań finansowych, które mogłyby pokazać jakim cudem duma zarobił za pisu miliony?
ten sam ibris co potrafił się pomylić o kilkadziesiąt procent mierząc poparcie?
ten sam ibris, którego poprzednikiem był homo homini, które ma podobne akcje na koncie (np. nieistniejącą partię wiplera estymował na kilkadziesiąt procent?)
nie no, jak to tak to wierzę na słowo
Zaloguj się aby komentować
Ale Mentzen upokorzył Sośnierza. Najpierw ta ankieta na twitterze, gdzie skręcił sobie bekę, a potem dał mu miejsce w Siedlcach, gdzie szanse na wejście do sejmu są dyskusyjne.
Sośnierz też się nieźle zaorał. Mógł siedzieć u nich i dostałby jedynkę w "biorącym" okręgu, to wybrał Dziambora i jego ego, gówno z tego wyszło i teraz wrócił na kolanach jako szeregowy kandydat na posła xD
#polityka #konfederacja #heheszki #gownowpis
> Mógł siedzieć u nich i dostałby jedynkę w "biorącym" okręgu
Wątpię. memcen z bosakiem organizowali autokary z narolami, którzy przepychali umówionych pisowców (na miejscach tzw wolnosciowców).
Nie ma w partii miejsca dla tych, co nie zaakceptują koalicji z pisem.
To miejsce sośnierz dostał pewnie dlatego, żeby mieć argument, ze on nic takiego nie zrobił.
Zaloguj się aby komentować
Tłumaczenie: Dlaczego warto oddać głos na Mentzena i Konfe
Otóż.
Niech polityczne kolesiostwo będzie bardziej Memiczne
Gówno jest i gówno będzie po wyborach.
Pieniądz z nimi a c⁎⁎j zawsze z nami.
I nie zmienia się nic!
#polityka #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Kojarzycie taki kanał Audyt Obywatelski? Koleś łazi wokół zakładu, który ma wywieszkę zakaz fotografowania i nagrywa. Następnie wychodzi ochroniarz analfabeta i mówi "tu nie można kamerować, wzywam policję" po czym zaczyna się festiwal spierdolenia i niekompetencji, gdy przyjeżdża policja/prezes/szef ochrony. Zaznaczam facet nagrywa z miejsca publicznego.
Ostatnio autor kanału przesadził i w jednym z filmików jednym z czołowych klaunów został prezes z nadania pisu. Pisowski wataszka zadzwonił po grzeczne pieski i te zawinęły audytora na dołek na podstawie przepisów z d⁎⁎y i widzimisię prezesa. Materiał o wyczynach strażników władzy został opublikowany, cóż więc robi jedyny polski rząd? Zaostrza przepisy w sprawie nagrywania obiektów z miejsc publicznych. Któreż to partia wolnościowa wspiera ten kretynizm? Zgadliście, konfederacja.
Więcej na temat u tego pana:
https://www.youtube.com/watch?v=6R6ZfyXebA4
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ale przecież Sławek żartował
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja
Zaloguj się aby komentować