Typa nie znam i nie interesuję się polityką, jeśli jest debilem rasistą i homofobem to kij mu w krzyż. Nie pierwszy i nie ostatni w tej żałosnej partii idiotów.
Trochę sceptycznie podchodzę jedynie do latki "antysemity" ostatnio. Rzuca się antysemityzmem na prawo i lewo, mnie też to dotknęło, a sam brzydzę się sztucznym dzieleniem ludzi. Powiedziałem jedynie, że chciałbym, żeby Żydzi się dogadali z Palestyńczykami i przestali okupować im kraj, przy okazji np. robiąc im wysiedlenia i inne takie. No i według niektórych jestem antysemitą.
@209po Nie należy się zgadzać z konfederacją. Chodzi o to żeby w ogóle nie byli odnośnikiem zgadzania się lub nie. To znaczy żeby nie kreowali debaty publicznej. Jeśli się z nimi zgadzasz to już tr trole wygrały. To paraliżuje poważną debatę, podtrzymuje status quo.
Innymi słowy, jeśli zgadzasz się ze zdaniem że zabicie i zjedzenia psa to to samo co zabicie i zjedzenie świni od strony moralnej, to zgódź się z kimś innym kto taki pogląd ma, a nie z czubkiem z wariatkowa, seryjnym mordercą z więzienia, czy z k0nfiarzem.
Trolom o to właśnie chodzi, "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili" - powtarzał to Korwin, mówił też Menzten czy Wipler.
Konfederację należy orać, przede wszystkim od strony ekonomicznej. Orać, obśmiewać lub przemilczać.
Konfa kiedyś w innych odsłonach mnie intrygowała jak miałem 17 lat. Ale okazała się sekciarska. Artykuł dobrze to opisuje. Wymyśl teorię spiskową od chemtrails, płaskiej ziemi aż po 5g to znajdziesz konfiarza co w to wierzy. No i pełno skrajnych poglądów. Od zabrania praw kobietom aż po eliminacji niepełnosprawnych z życia publicznego. Tak to akurat były słowa Mikke.
Konfa akurat wiele z tego poleruje by wykreować bardziej wykurowany obraz. Niby nie chcą wyjść z EU już. Ale przy piwku pogadasz to chcą. Więc pracują ostro nad PR. Ale to co tam było 20 lat temu dalej tam jest.
dwa samochody używane marki fiat, wakacje w kielcach jeśli oczywiście dostaniesz urlop który sławek zlikwiduje, no i dom (dla pana prezesa), a dla ciebie mikrokawalerka powierzchni 7m2. Oczywiście daleko od miejsca pracy, więc będziesz "chciał" mieć samochód.
W świecie libków dostaniesz same rzeczy które "chcesz".
Nawet urlopu okaże się że wcale nie chcesz, bo taką umowę sobie podpiszesz.
To co on mówi jest dla przedsiębiorców. Szkoda, że nikt nie wspomina, że Konfederacja nie walczy o zwykłych pracowników, tylko bredzi o tym, że rynek sam się ureguluje.
"Już od dekad nastawia ludziom rękę" - No bo jakby to miała być szyja, to w tym samym lesie, niedaleko wielkiego dębu i muchomorka, stoi ziomek, co od dziesięcioleci nastawia ludziom kark.
W Stanach miałeś takiego typa, co wciskał ludziom wybielacz jako lekarstwo. Serio, wybielacz. Ta akcja ciągnęła się długo, aż ofiary zaczęły się piętrzyć jak sterty opon. Chłopak prosperował tylko dlatego, że wciskał pacjentom, że mają np. raka, choć to nie był nawet cień raka. I tak cokolwiek ich męczyło, to efekt placebo zadziałał, a oni na całego wierzyli, że wyleczył im raka. Więc po magicznym uzdrowieniu, tamci namawiali innych pacjentów, co faktycznie mieli raka, żeby spróbowali tego samego.
No więc ten wybór to kwestia pewnej wiarygodności, zaufania czy po prostu rozpaczy. Szpital nie może rzucać frazesów, że 100% wyleczy raka, podczas gdy baba z krzaków może tak powiedzieć. I właśnie dlatego istnieją regulacje, żeby osłonić tych biednych ludzi, którzy pod wpływem czynników psychologicznych byliby narażeni na takie oszustwa.
A wiecie, co się dzieje z tą medycyną alternatywną, co przeszła testy? Staje się po prostu medycyną. Czy to jest ideał? Jasne że nie ale ma testowalny % skuteczności . Możesz w wolnej chwili pójść do tego alternatywnego medyka zamiast do szpitala, ale nie da się tego zestawić obok siebie jak dwie identyczne opcje na podstawie jakiejś historyjki. Jedno ma prowadzone wnikliwe badania, a drugie bazuje na przeczuciach śląskiej wróżki "jo to czuła".
@Klopsztanga przecież film "znachor" dowodził jakim idiotyzmem są te papiery i pozwolenia na wykonywanie zawodu, co więcej pokazał niekompetencję lekarzy i ten sam problem ciągnie się już prawie 100 lat, a wy barany wciąż nie potraficie wyjść z tamtego bezdennie głupiego sposobu myślenia, że "papier musi być"
- rząd może robić z tobą co chce jeśli chodzi o bezpieczeństwo kraju
- nie pozwolą złego słowa powiedzieć na lidera
- zaprzeczanie rzeczywistości
- walka z układem xD
- LEWACTWO K⁎⁎WA WSZĘDZIE !!!
RÓŻNICE:
- wiek ( stare baby vs młode kuce)
- stare baby dostają kasę, a młode kuce poprostu nie będą miały jej zabieranej.
I tak, jak będziecie mi pisać na kogo głosować, to odpowiadam że osobiście waham się między KO, 3D i Lewicą ( gdzie ta ostatnia to dla mnie totalny żart i nieporozumienie ), ale decyzja na którą z tych trzech partii oddam głos zapadnie przed samymi wyborami i będzie zależna od ostatnich sondaży. Tak żeby przyblokować potencjalną i prawdopodobną koalicję pisu i poważnej memicznej partii jaką jest konfederacja. A teraz zapraszam na gnój w komentarzach. Proszę się kuce rozgościć i nabijać mi atencje. AVE JA
@Tylko_Seweryn Podobne partie, obie prawicowe. Narodowe, konserwatywne, prokościółkowe.
Idąc w szczegóły to niechęć do UE, obcokrajowców, wyznawanie teorii "marksizmu kulturowego" itd.
Różnica jest jednak taka że PiS nie jest na pewno tak radykalnie prawicowy gospodarczo. Konfa nigdy by się nie zdobyła na wprowadzenie 500+ (chyba że Narodowcy by tam liderowali, ale to libki tam są na topie).
Kierowanie się sondażami w wyborze partii to błąd.
a młode kuce poprostu nie będą miały jej zabieranej.
I podobnie jak stare baby się przekonały jak działa inflacja, tak młode kuce się nauczą co to znaczy być wyzyskiwanym przez lokalnego watażkę Janusza właściciela firmy produkcyjnej jedynego pracodawcy w gminie.
Jeszcze że programiści się na to łapią to rozumiem myślenie starej baby. Ale 13% to nie programiści, pewnie statystycznie będą na tym tracić na koszt już zamożnych. Jaki jest k⁎⁎wa sens? Kto to poparcie reprezentuje? XD
Żeby dodać powagi sytuacji to po pracy zwykle szybko przeglądam Onet na kiblu, ot duże portale szybko informują o jakichś większych wydarzeniach. Także post wiecie gdzie napisany. Modelowy #gownowpis
No i proszę państwa mamy tutaj piękny fikołek.
#konfederacja #pis #polityka
Bon edukacyjny - tego trzeba przecież Polakom, wincyj socjalu. To jest to, czego chce konfa, prawda?
Kasy chorych mają konkurować o pacjenta. Czyli jak masz pieniądze i możesz jechać 200km to ktoś cię wyleczy, reszta albo niech zdycha albo nie będzie mieć wyboru gdzie się leczyć... Nie żeby obecny system był idealny, bo nie jest, ale sorry - jakiś kraj ze sprywatyzowaną służbą zdrowia, która działa istnieje? No na ten moment przy obecnych składkach zdrowotnych to wątpię by komuś się chciało o kogokolwiek konkurować.
Nie zapominajmy też o klasyce konfy:
„Kandydata do Senatu komplementował prof. Ryszard Zajączkowski, wykładowca akademicki KUL, który zasłynął kwestionowaniem pandemii koronawirusa i wspieraniem antywojennej i antyukraińskiej kampanii billboardowej."
To, że kiedyś kandydował z PiS to akurat zagrywki medialne, bo tylko kandydował, za każdym razem ich opuszczał. Więc tego nie zarzucam, myślę że facet i tak jest wystarczająco w stylu konfy
Wincyj socjalu, lecz się jak cię stać, no i KUL najlepszą uczelnią świata. Włącz myślenie kucyku.
Bon edukacyjny wydaje się logicznym rozwiązaniem. Jeśli chcesz puścić dziecko do szkoły prywatnej to dlaczego państwo nie ma tego współfinansować, do wysokości nakładu jaki wydaje na ucznia szkoły państwowej ? To samo z przedszkolami - czy dziecko idące do prywatnego przedszkola ma mniejsze prawa, niż dziecko w przedszkolu publicznym ?
cześć #grafika jak znaleźć/odtworzyć font z patriotycznych wlepek (pic rel)? Może być którykolwiek, liczy się "vibe". A może jest na #polityka albo #konfederacja ktoś kto robił takie wlepki i byłby w stanie mi pomóc? Z góry dzięki.
Widzę że stwierdzenie faktu że tusk razem z kaczynskim popierali drukowanie pustych pieniędzy i zamykanie gospodarki nie każdemu odpowiada:-) może administracja powinna rozważyć dodanie dużego czerwonego przycisku "informacja niewygodna" by tacy jak on nie srali na tęczowo miłością do bliźniego?
A może chodzi o to że czegoś tym ludziom brakuje że ciągle muszą być lepsi od innych, wtedy wystarczyło się zaszczepić i w dodatku stawało się do konkursu o hulajnogę i uśmiech prezesa xd
@memifazi nie mam nic wspolnego z teczowymi dzbanami z zielonymi rowniez xD
ale nic nie smieszy mnie tak jak covidowe konfederuskie pato szury o IQ z cyfra pomiedzy 5 a 7 z przodu, nie zdolni do refleksji albo samodzielnego myslenia o ktorym tyle pisza xD
tak jak napisalem wyzej, czekam do listopada aby smiac sie z takich wafli jak ty kiedy to wasi wolnosciowi mejweni was wydymaja niczym 80 knag saszke szara
edit- jak sie do kogos dosrywasz to wypadalo by oznaczyc abym mogl sie z ciebie wiecej posmiac xD