18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#heheszki #jedzzhejto #glupiehejtozabawy
Z takich nietypowych połączeń to pizza z kaszanką + ogórek kiszony dodany do świeżo wyciągniętej pizzy.Nikt tego oprócz mnie nie chce jeść a szkoda bo za⁎⁎⁎⁎ście smakuje😁

Kiedyś jadłem pizzę i chciałem sobie wyjąć do niej domowy sos słodko-ostry z chili, nałożyłem na pizzę, zjadłem, smakowało mi, ale coś nie czułem ostrości. Okazało się, że zjadłem pizzę z dżemem z cukinii, który wg mnie smakował jak pomarańczowy i to było za⁎⁎⁎⁎ste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię też pancakes z boczkiem, jajkiem sadzonym i syropem klonowym 😉
Zaloguj się aby komentować
Kanapki z pasztetem.
Jeden pasztet jest z królika @Egon a drugi z królika @Fafalala
#smiesznypiesek #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Łobiot do pracy
Kulugulku guwno z cybulku
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Śniadanko: Kanapeczki z rukolą, szynką i awokado plus papryka na deser - 534 kcal
#jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Espresso tonic. Nie miałem lodu, ale w zamrażarce były truskawki. No i chyba opracowałem nowy przepis. Bo te truskawki nieznacznie, ale jednak, zmieniają smak napoju, a ponadto w jakiś dziwny sposób powodują pienienie się kawy i na powierzchni wytwarza się pianka/crema. Dobre to!
#pijzhejto #jedzzhejto #kawa

Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto #gotujzhejto #jedzenie
MMM... Chleb z kupom
The best easter breakfest ever!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jednym z nielicznych plusów świat wszelakich jest pasztetowa!
(Tak wiem, można jeść pasztetowa też poza świętami, ale dla mnie to jest jak z sałatką świąteczna tfu jarzynowa, tylko w święta ja jem :p)
Uwielbiam pasztetowa ❤️
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Nie ma czasu na majonezowe wojenki, trzeba ćwiczyć omlety cesarskie. Smacznego
#jedzzhejto #gotowanie #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Dzień doberek
Kolorowe kanapki na dobry początek dnia
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #gotowanie
Jak coś, to na kolację wpadło 600g piersi z kurczaka, 450g szpinaku, 5 ząbków czosnku, 1 cebula, 50g grana padano, sól pieprz, 4 pomidorki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kuchnia fusion - Gumiklejza Butter Masala
#gotujzhejto #gotowanie #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Krótka historia blepka.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn





@Sofie
------------------------------------------------------
pierwszy zakwas - starter
------------------------------------------------------
0,5l żurku niepasteryzownego, żywego (takiego z warzywniaka)
300g mąki żytniej
70ml wody
wymieszać wszystko w dużej misce (żurek dokładnie wymieszać na dnie butelki jest osad mąki), przykryć ściereczką i pokrywką żeby nie obsychało, odstawić na 1-2 doby w temperaturze pokojowej do ukwaszenia.
-----------------------------------------------------
chleb (na 4 keksówki)
-----------------------------------------------------
do miski z zakwasem dodać
60g płatków owsianych zwykłych
15g otrąb pszennych
130g słonecznika łuskanego
130g siemienia lnianego
40g soli
--------------
1L ciepłej wody
6g cukru
42g drożdży (mała kostka)
drożdże rozprowadzić w wodzie z cukrem, odczekać 15 minut, wlać do miski z zakwasem i dodatkami i dokładnie wymieszać
dodć 1kg mąki pszennej
dokładnie wyrobić, ciasto powinno mieć konsystencję bardzo gęstej śmietany.
Z wyrobionego ciasta odebrać 200-300g do czystego zamykanego pojemnika na następny zakwas i odstawić do lodówki
resztę ciasta przelać do 4 keksówek i wstawić do zimnego piekarnika do wyrastania.
Gdy ciasto urośnie na około 1cm od krawędzi keksówki włączyć piec góra,dół, termoobieg, 190*C - 55min
Zaraz po upieczeniu wyciągnąć z foremek i wystudzić.
Smacznego
----------------------------------------------------
następne zakwasy
300g mąki żytniej
odłożone ciasto z poprzedniego pieczenia
570ml wody
wymieszać wszystko w dużej misce, przykryć ściereczką, zostawić na 1-2 doby w temperaturze pokojowej.
dalej jak poprzednio
Zaloguj się aby komentować
Szybko poszło, cztery godzinki i gotowe.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Dziś siwydym.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn
EDYTKA
jeszcze z godzinka i będzie OK



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Burger 240g wołowiny, bekon, pomidor, sałata, ser i frytki z parmezanem i olejem truflowym. Do tego żeberka z frytkami i ryba z frytkami w panierce.
£50(ok 250PLN) i najedliśmy się w 2 plus młodzi.
Takie oto ceny w #uk
Żarcie wyśmienite. #foodporn #jedzenie #jedzzhejto



Zaloguj się aby komentować