Bylem w piekarni i sie najem cieplutkich pączusi, aby #niedzielawieczur była słodsza #jedzzhejto


Bylem w piekarni i sie najem cieplutkich pączusi, aby #niedzielawieczur była słodsza #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ładnie to dziś wygląda #jedzenie #jedzzhejto #kebab

Zaloguj się aby komentować
Obiło mi się o uszy, że lubicie tu twaróg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#słowotwaroże #twarog #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #gotowanie #gotujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Wchodźcie we mnie pyszne sk⁎⁎⁎⁎syny 😎 #slodycze #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Śniadanko @scorp przygotował jaja sadzone, thx ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Około 600 kcal na talerzu #jedzenie #jedzzhejto #sniadanie #dieta

Zaloguj się aby komentować
Męski wieczór, to męska kolacją :D
#dzieci #rodzicielstwo #kebab #jedzenie #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Burgerek z szarpana wołowiną i czerwonym colesławem
#jedzzhejto #jedzenie #obiadekdooceny

Zaloguj się aby komentować
Jedyna ruskie, jakich toleruję
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaintrygowany przez post Tomka @Lasiuk'a, odważyłem się przygotować knedle karlowarskie. Skorzystałem z innego przepisu niż ten podany autora posta. (przepisów jest pewnie tyle, ilu Czechów na świecie). I wyszło naprawdę dobrze. Potrawa w sumie prosta, mieszamy wszystko w misce, pakujemy w folię i do gara. Gotowałem dla 6 osób i dodałem trochę za mało przypraw, ale z dodatkiem aromatycznego sosu grzybowego było git. Polecam.
#gotujzhejto #gotowanie #jedzenie #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Banan z lodówki był zimny. Proszę o ocenę systemu odgrzewania banana. #komputery #wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zupa krem z dyni!
Posram się a cały gar zjem bo bardzo ją lubię! (Pewnie 3 dni będę jadł)
Rozgrzewa brzuszek i duszę, jest kurkuma, dużo imbiru, chilli, czosnek, cebula
A kolor ma taki jasny bo zabielona mleczkiem kokosowym
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Znowu mnie naszło na szybki ramen z buldaka.
Tym razem szarpana wieprzowinka jako dodatek.
#jedzenie #gotowanie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto ciasto filo z jabłkami. Dobre, ale nie rób więcej

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurczak w sosie sweet chili, ziemniaczki jak z ogniska i ogóreczki z działki 😎 #jedzzhejto #obiadekdooceny #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
@scorp uczy mnie lepić pierogi, będzie wyżerka #jedzzhejto #gotowanie #pierogi

Zaloguj się aby komentować
Dziś rano był zestaw startowy
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Proszę zgadnąć co dziś będzie gotowane #gotowanie #jedzzhejto #zagadka

Zaloguj się aby komentować