Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto rolada, sos z grzybami, zimniok i to pomarańczowe z piekarnika (dynia, papryka żółta i czerwona chili, cebula, czosnek, oliwa), zielone to szczypiorek Dobre bardzo

Zaloguj się aby komentować
No dobra, obrałem i co dalej?
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam!
Smacznego!
Do tego jeszcze czerwone wytrawne wino.
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dal makhi i ryżyk cytrynowy #jedzenie #jedzzhejto #obiadekdooceny

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj już jestem zaopatrzony w maślankę.
#jedzzhejto #gownowpis #smacznego

Zaloguj się aby komentować
A co powiecie na taki przysmak z dzieciństwa? Kanapki z twarogiem i miodem 乁(
#słowotwaroże #twarog #jedzzhejto #smakidziecinstwa

@Jakly u mnie był chleb ze śmietaną i cukrem, ale najlepszy był chleb gorący prosto z piekarni która była 300 metrów od domu dziadka. Wchodziło się bezpośrednio tam gdzie go piekli, a że rozumieliśmy, że jak wpierdolimy cały chleb po drodze to komuś zabraknie na śniadanie. Więc składaliśmy się w 7 kuzynów i kuzynek na jeden dodatkowy żeby go wpierdolić po drodze xD to było lepsze od słodyczy a do tego zakazane, bo babcia twierdziła, że po gorącym chlebie będą boleć nas brzuchy. A one nie bolały...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obiad #jedzzhejto
Tzn bardziej śniadanie ale uznajmy, ze śniadaniem był bieluch którego zjadłem zanim poszedłem spać


ze śniadaniem był bieluch którego zjadłem zanim poszedłem spać
@cebulaZrosolu no dosłownie jak w https://www.youtube.com/watch?v=N4FvOqTdnPI
Zaloguj się aby komentować
Maślanki zapomniałem kupić, kurde! Trzeba się zadowolić mlekiem do ziemniaczków.
#jedzzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
witam w kolejnym pięknym twarogowym dniu #słowotwaroże #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Pinsa dziś była jedzona na kolacyje
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #suseuspamuje
Mmm, jaki pyszny filet z halibuta niebieskiego będzie jedzony

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nimampojeciacorobie Ponieważ kompletnie nie potrafię gotować, ale lubię mieszać smaki, zrobiłem zapiekanke ziemniaczaną. Z podgrzybkami, dwoma kolorami papryki, ogórkiem kiszonym, serem, jajkiem, cebulą i bazylią. Do tego odrobina sosu siracha. Do pićka znowu namieszane, bo wyciskany sok z białego grejpfruta i marchewki xD #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto





Zaloguj się aby komentować
Dziś takie coś na obiad. W różnych częściach kraju, różnie na to mówią.
#jedzenie #jedzzhejto #obiad

Zaloguj się aby komentować
Ehh, wziąłem tylko jedną
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śniadanko. Płatki owsiane na wodzie i odrobina kakao.
W zasadzie muszę częściej takie coś jeść. Gdyby zamienić kakao na gorzką czekoladę i banana to om nom nom
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować