Nie, to nie Tuskobot. To profil zwolennika Nałrokiego XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Nie, to nie Tuskobot. To profil zwolennika Nałrokiego XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Tak tylko chciałbym przypomnieć, że dziś być może jest ten piękny dzień, kiedy zero trafi w końcu za kraty. ziobro, który uporczywie uchyla się przed Komisją ds. Pegasusa i angażuje za każdym razem siły policji, może zostać decyzją sądu aresztowany celem usprawnienia prac Komisji. Wcześniej Sejm większością głosów wyraził już zgodę na aresztowanie miękiszona.
I tego sobie i Wam życzę!
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wychodzi na to, że nawet sztuczna inteligencja jest lewacka i chora na łeb XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Odpowiem drodzy państwo. Każdy ma swoją pracę, pani redaktor ma swoją pracę, my mamy swoją pracę. Pytanie brzmiało, bo nie do końca słyszałem, jakie jest moje stanowisko w sprawie aborcji? Ja jestem katolikiem, jestem chrześcijaninem, więc moje generalne stanowisko jest oczywiście za życiem .
Zapewniam panią redaktor i wszystkich państwa, że z tego dramatu, z tego zła, często jest wiele miłości i wiele dobra. Jest to zło wyrządzone przez mężczyznę, które przy pomocy państwa polskiego, można zamienić w dobro życia.
-Nałroki
Oni na tej prawicy są obrzydliwi.
PiS = Konfederosja
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia i smacznej kawusi!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda psychiatryk w wydaniu antypolskim. Głosowali przeciwko Tarczy Wschód ale będą Trzaskowskiemu sierpy i młoty malować.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ja tam lubię wstawać rano i upewniać się, że szmatecki dalej siedzi. Wtedy humor mam świetny przez cały dzień:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Kcysio „nie jestem pisowcem” stanoski jakiś taki coraz bardziej nerwowy czym bliżej do wyborów… ciekawe dlaczego XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Spore zaskoczenie:
Dr Karol Nawrocki został Człowiekiem Roku Gazety Polskiej 2024.
Gratulujemy!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ale oni się musieli czuć wtedy bezkarni XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ohydni ludzie pozbawieni wszelkich granic i oporów.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale oni są żałośni XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować

Myśleliście, że dwukrotna próba storpedowania Tarczy Wschód przez pisowskich podludzi to było mało, jak raz im się nie udało przed PE i próbowali tego samego jeszcze raz, tylko u nas w sejmie? No to patrzcie teraz- na trzy lata bezwzględnego więzienia skazał Sąd Apelacyjny we Wrocławiu byłego...
Jakże ich koniec jest piękny XD
Stary dziad utrzymywany całe życie przez podatnika będzie mu mówił, że nie ma moralnego prawa go o nic pytać. Trzeba mieć tupet jednak.
https://x.com/Darth_is_Vader/status/1902712303297933603
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia i smacznej kawusi:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia w sumie to to jest całkiem dobry pomysł- niech wychodzą. Zrobią spęd na jakimś rynku na 100 osób, z czego 10 pewnie przechodziło z zakupami wracając do domu, kilka tam będzie pokrzykiwać o uśmiechniętym reżimie morderców, rubloszczujnia będzie gardłować, że nastąpiło obywatelskie poruszenie i przyszło 10 milionów ludzi xD
Zaloguj się aby komentować
Aj, nie tak mocno bo kraty nie wytrzymają od tego walenia w nie prętem XD
Ps. Z moich małych marzeń to chciałbym się kiedyś dowiedzieć czy te riposty to sam Tusk wymyśla na poczekaniu czy może ma jakiegoś śmieszka co mu je do kotleta układa i pyta czy może opublikować XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jeśli wybory wygra Trzaskowski, to z całą pewnością będziemy siedzieć, PiS zostanie zdelegalizowane, TV Republika nie dostanie koncesji...
-Czarnek w Zarublice
Aż się chce zagłosować na Rafałka XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Karakan genialny strateg, szachy 2137D XDDDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : ta część wywiadu dotyczyła obietnicy podwyższenia progów podatkowych, Karol Nawrocki zapowiedział, że jest "obrońcą wszystkich zdobyczy socjalnych rządu Prawa i Sprawiedliwości" - cały kontekst od 6:46, cytat pada w 7:29 https://www.youtube.com/live/ymRctBIqdf4?feature=shared&t=406

@Rimfire Chłop jest debilem, który gubi sie w tym, co mówi. Jego strata
@Wyrocznia @damw Ale łapanie go za słówka i robienie z tego przekazu propagandowego powinno być ponad nasze standardy.
Jednym jest napierdalanie się z typa, że nawet nie ogarnia co gada, a czymś zupełnie innym jest udostępnianie manipulującej grafiki propagandowej bez kontekstu.

Zaloguj się aby komentować