XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
List do Jarosława Kaczyńskiego.
Drogi Jarku!
Dzisiaj miałem spotkanie z trzema tysiącami internautów i podczas tego spotkania zrozumieliśmy co tak naprawdę się stało 2 kwietnia 2025 roku na mównicy sejmowej.
Bo to nie jest ważne, że stałeś jak śmiesznie podskakujący dzieciak i to bez znaczenia, że między nami jest różnica wzrostu.
To nie jest ważne, że kazałem ci mówić do siebie wuju, a ciebie zatkało.
To nawet nie jest ważne, żeście mnie znieważali krzycząc „morderca” i pokazaliście tym samym zachowanie żuli.
Ważne jest coś innego. Ważne jest to, że ukazała się twoja całkowita bezsilność.
Miałem zaszczyt i honor w imieniu tych, którzy na mnie głosowali, w imieniu tych którzy głosowali na KO i na całą Koalicję 15 października pokazać ci, że nie możesz wchodzić na mównicę bez trybu, że musisz się słuchać prowadzącego obrady, że w obecnej Polsce nie jesteś żadnym dyktatorem tylko że jesteś zwykłym obywatelem.
Twoja bezradność, bezsilność, niemoc i brak sprawczości okazała się przed oczyma milionów Polaków i to jej ukazanie spowodowało, że straciłeś dzisiaj 5 punktów sondażowych dla swego kandydata, co oznacza dla was katastrofę.
Myśmy 8 lat czekali w bezsilności patrząc jak niszczysz nasz kraj. Patrzyliśmy bezsilnie jak kradniecie, jak rozwalacie kompromis aborcyjny haniebnym wyrokiem Trybunału Julii Przyłębskiej, jak doprowadzacie do tysięcy zgonów w epidemii, jak ośmieszacie nas na świecie, jak matołów robicie dyrektorami i prezesami ważnych instytucji, jak niszczycie ład konstytucyjny, jak przejmujecie prokuraturę i sądy, jak prześladujecie przeciwników politycznych, jak kłamiecie o Smoleńsku, jak zamieniacie TVP w maszynę hejtu i nienawiści. I jeszcze na wiele innych rzeczy bezsilnie patrzyliśmy.
A teraz ty bezsilnie waliłeś rączką w pulpit, bo nie mogłeś bez trybu wejść na mównicę i nie możesz powstrzymać śledztwa, które cię przeraża.
To był wielki honor w imieniu milionów Polaków obnażyć twoją bezsilność Jarku. Właśnie po to Polacy wybrali mnie do Sejmu RP.
I wiedz że nigdy nie pozwolimy abyś odzyskał siłę. Nigdy.
Roman Giertych
Twój „Wuj”.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia no... można go lubić, można za nim nie przepadać, ale to jak tym tekstem wyjaśnił karakana to jest złoto. Bez zniżania się do takich samych tekstów jak karakan typu "morderca", bez emocji, bez tupania nóżką, bez pyskówek, nawet się odniósł do tego "wuja" i pięknie mu wypisał jak to pięknie "jego" państwo "działało". Skończyła się jego samowolka i się okazało, że jest niczym innym jak starym dziadziem z urojeniami. W sumie to bym się nie zdziwił, jakby karaluch po przeczytaniu tego musiał jechać do szpitala, bo by mu pikawa nie wytrzymała z wściekłości.
Zaloguj się aby komentować
Ja pier*ole co za ludzie.
#polityka #jebacpis #szmatecki

Zaloguj się aby komentować
Piękne to będzie jak szczujnia wyłączy się przed wyborami XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni


Zaloguj się aby komentować
Powinienem to w #heheszkipolityczne wrzucić bo jednak Nałroki to zabawny gość XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować

Zarząd województwa właśnie odwołał Redbada Klynstrę z fotela dyrektora Teatru Osterwy. Swoją misję zakończy jutro. Powodem wszczęcia procedury odwoławczej była niegospodarność oraz niezgodne z prawem wydatkowanie publicznych pieniędzy.
#wiadomoscipolska #polityka #lublin #jebacpis#kultura
Oglądam konferencję #nik w sprawie #rars
Wychodzi na to, że gdy pojawiło się zagrożenie ze strony #rosja, pierwsze czym się #pis zajął to rozkradanie pieniędzy. To już k⁎⁎wa lepiej by było jak by jednak spierdolili do Rumunii.
#polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu ulubieni ministrowie rządu. Ja zacznę.
Ten facet, mógłby sobie wpisać w rubrykę zawód "ja". Pisowcy spierdalają z zarzutami gdzie i kiedy chcą, a ten stoi murem za pisowskimi bandytami ze służb.
Cytat z dziś dot. komisji mająca zajmować się przestępcami oprawców ze służb: "powstająca komisja nie będzie represjonować funkcjonariuszy".
Czyli jakby trafiło na Ssiemoniaka, to by ss-manów w Norymberdze wypuścił, bo przecież tylko polecenia wykonywali bidule.
Zresztą to nie pierwsza taka wypowiedź, w której staje on murem za służbami przeciwko obywatelom.
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
U Was też tak przymroziło w nocy?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, że Prawo i Sprawiedliwość (XD z tej nazwy zawsze mam bekę) to organizacja przestępcza o charakterze mafijnym.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jako zatwardziały antypisowiec z dwojga złego wolę by Nałroki został prezydentem RP i blokował rozliczenia pisowców niż Słabek Memcen gdzie czuję autentyczny strach o to co stałoby się z Polską gdyby przejął Belweder.
Bezpieczeństwo ojczyzny i rodaków przede wszystkim. Potem karanie przestępców.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Roman, rozkład jazdy znamy. Prętem po kratach i jazda z ku***mi XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia i smacznej kawusi
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Takich oto ludzi utrzymuje polski podatnik…
Czasem sam się zastanawiam czy oni tak celowo do tępego ludu czy sami są tacy tępi?
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia bardziej się zainteresuj skąd tacy ludzie się biorą w polityce i kto ich wybiera. Tylko rozszerz na wszystkie opcje, bo w każdej jest mniejszy lub większy odsetek debili, a sumarycznie to pewnie wyjdzie z 50-70% masy politycznej. I tyle mniej więcej elektoratu to skrajni debile. Nie oczekuj od debila, że będzie popierał mądrego, a potem masz takich Wiplerów, Kotule, Braunów, Czarnków i innych.
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję, że Roman Giertych resztę życia spędzi w więzieniu. Pani Wrzosek skończy tam gdzie powinna skończyć, czyli w państwowych zakładach karnych.
-komuś chyba psycha siada XD
https://x.com/gfkot/status/1907706102306713794
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
@Wyrocznia niech już będą te wybory, przegra "obywatelski kandydat" i będzie można zacząć te czystki po PISie. Nic tego krasnala tak nie zaboli jak widok, że wszystko co "zbudował" to się zaczyna walić. I na koniec jeszcze żeby spędził życie za kratkami. Za cokolwiek - Al Capone za podatki wsadzili, afera ze Srebrną może wystarczyć żeby go w pasiaki wsadzili...
Zaloguj się aby komentować
Czyżby chodziło o światowej sławy specjalistów z Węgier?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować

Tańca na grobach ciąg dalszy, pewnie znów jakaś awantura do przykrycia heh
#polityka #taniecnagrobach #jebacpis
Czyli tak jak przewidziałem, Tusk przygarnął Giertycha jako psa bojowego do wystawiania na pierwszą linię frontu i teraz popijając kawusię śmieje się pod nosem z karakana XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Kłamać, kłamać, nie przejmować się.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia tragedia (by tak wielka była, że ludzie by świętowali przez tydzień). Pomijając, czy to urojenia atencjusza, czy cokolwiek ocierającego się o jakąkolwiek prawdę, to... co? Płakać mamy? Czy wyciągać widły? Czego tego pajac oczekuje? Jak ma dowody, to niech to zgłosi, a jak nie ma, to niech spierdala się zawijać szybciej z tego łez padołu, bo jak sprany pisowską propagandą łeb zabił Adamowicza w 2019, to jakoś nie mieli sobie nic do zarzucenia. Ba- nawet dalej tę nagonkę w tvp prowadzili, a ich przydupasowe organizacje przecież blokowały nawet w szkołach próby przeprowadzenia lekcji na temat przeciwdziałaniu nienawiści "bo to lewackie jest".
Zaloguj się aby komentować
Nie pisowcu, nie został zwolniony z więzienia. Sąd uznał, że przebywanie w więzieniu i tak nie ma sensu bo cały czas siedzi na zamkniętym oddziale w psychiatryku i spędzi tam resztę życia. On nie wychodzi na wolność.
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować