szmatecki pakuj się ty kryminalisto! XD
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebacpis #bekazpisu

szmatecki pakuj się ty kryminalisto! XD
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebacpis #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎ać PiS i Konfederację!!! XDDD j⁎⁎ać sutenera obywatelskiego
Zostaniecie rozliczeni XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
10 minut.
#jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
szmatecki panikuje, czyli jesr dobrze:)
Prewencyjnie powinni zacząć obstawiać lotniska.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie dość że prawie 1,5h jazdy do ambasady Polskiej, to jeszcze oddział pojebałem i dodatkowe 25 minut na drugą stronę miasta musiałem jechać
#polityka #wybory #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Obywatelski obowiązek spełniony. Pozostaje mieć teraz nadzieję na udany wieczór.
#wybory #polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w wielu miejscach w sieci pojawiają się głosy zniechęcające do pójścia na wybory.
A ja wiem od kogo wy są. Zostaniecie rozliczeni.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Kumpel z Jagodna właśnie mi wysłał zdjęcie ze spaceru. Będzie dobrze:)
#polityka #jebacpis #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję szmatecki, że w poniedziałek nie będziesz już taki pyskaty.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
No i wszystko jasne, Niemiec jak malowany.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie pozostało już nic jak tylko czekać na to co przyniesie nam los.
Życzę Wam i sobie, żebyśmy w poniedziałek rano obudzili się z uśmiechem bo nieśmieszny żart w postaci Batyra jest już przeszłością. By te lato było radosnym oczekiwaniem na moment kiedy Duda, który przyniósł nam tyle wstydu opuści Belweder a nowy prezydent Trzaskowski zażegna widmo zarazy pisowskiej. By szczujnie skłócające Polaków upadły pod naporem gigantycznych kar. Życzę nam wszystkim, żebyśmy doczekali się sprawiedliwości za 8 lat demolki naszej Ojczyzny i źli ludzie odpowiedzieli za swoje czyny.
Dosyć dzielenia nas Polaków, dosyć skłócania rodzin.
Niech żyje Polska!
#wybory #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Memcen znowu się zerwał ze smyczy Wiplerowi XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ostatni raz taki stres wywołany obawą o wynik czułem 20 lat temu, przed maturami, chociaż były one dla mnie formalnością. To ten stres który wynika też ze świadomości, że już niedługo wszystko się może diamentarnie zmienić. Niekoniecznie na lepsze.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
18-39. Takie są właśnie efekty słabej edukacji młodych ludzi. Rośnie nam nowy beton hodowany przez Memcena, Brauna i Stanowskiego. Ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

To tak tylko chciałem przypomnieć, że ci młodzi ludzie, to najlepiej wyedukowana z przedstawionych grup wiekowych. Piszę "ci młodzi ludzie", chociaż sam się jeszcze łapię do tego przedziału (niestety w górnej części). Jednocześnie jest to też najbardziej zlaicyzowana grupa obywateli.
Czyli wszystkie te teksty, serwowane przez media przez ostatnie 20 lat o braku edukacji i wpływie Kościoła, jak to będzie lepiej, jak "staruchy" religijne i niewyedukowane wymrą, to jak widać mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, która jest nieco bardziej skomplikowana.
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować