Zwykle proPiSowiecka Interia wrzuca wyniki sondażu czy Polacy są zadowoleni z wpuszczenia patusa-gangusa do Belwederu. Wychodzi, że średnio już na dzień dobry, tylko gdzie ci ludzie byli w trakcie wyborów.
#polityka #wybory #jebacpis
Zwykle proPiSowiecka Interia wrzuca wyniki sondażu czy Polacy są zadowoleni z wpuszczenia patusa-gangusa do Belwederu. Wychodzi, że średnio już na dzień dobry, tylko gdzie ci ludzie byli w trakcie wyborów.
#polityka #wybory #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Zadanie wykonane panie prezesie.
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze raz brawo, to był majstersztyk:)
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #jebacpo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
szmatecki złapał wiatr w żagle
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jak to leciało, po Nawrockiego trupie? Beka z tych co się na to nabrali XD w 2027 jak nie wcześniej, wchodzi kurwizja 2.0 na pełnej, róbcie screeny.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Brawo dla Szymonka, za kopanie dołków pod Trzaskowskim by ostatecznie ugrać 4.99% poparcia. Nawet odklejeniec i putinowiec Braun cię wyprzedził. Warto było nieudaczniku? Już drugi raz powtórzyłeś ten wyczyn, aż zaczynam myśleć, że jesteś na usługach karakana. Odejdź z polityki!
#polityka #putinowskapolska #jebacpis #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
Strona wyborcza Batyra już wyłączona, pozdrawiam XD żebyście nie pamiętali, że prąd ma być tańszy o 33%
#polityka #putinowskapolska #jebacpis #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Można już nazywać konfederuskie głąby pisowcami czy jeszcze nie?
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Nie jestem zły ani smutny. Jestem zawiedziony.
Zawiedziony, ze moja i mojej partnerki ciężka nauka, wyrzeczenia, poświęcenie, żeby zdobyć zawód, przywieźć know-how z zagranicy, rozwijać lokalny przemysł i leczyć mieszkańców jest dla populacji warte mniej, niż „spryt” w postaci zajebania alkoholikowi mieszkania komunalnego i ustawki z gangsterami.
Szkoda, ze bardziej narodowi imponuje „swój chłop” który gdyby miał okazję prędzej by ich okradł i pobił niż udzielił jakiejkolwiek wskazówki, bo wygląda na to ze nie wie nic o niczym poza tym ze „wszystko robi dla Polski”.
Wnioski? Praca u podstaw i jednoczesne gromadzenie kapitału do przekazania dzieciom jako spadku. W tym kraju nie liczy się co sobą reprezentujesz, ale kogo znasz i z kim trzymasz. I jak widać społeczeństwo chce żebym się ustawiał, a nie żebym pracował na poprawę wspólnego bytu.
polish dream, znany z magazynów w UK
#polityka #wybory #jebacpis
@wombatDaiquiri Praca u podstaw to bujda. Sam w to wierzyłem 10 lat temu, i marnowałem czas na przekonywanie ludzi w otoczeniu. Potem zacząłem myśleć o emigracji i od ~4 lat już mnie w Polsce nie ma. Teraz kombinuję jak trochę poprawić swoją pozycję, tak aby mieć "bazy" w dwóch różnych krajach, gdyby coś gdzieś się jeszcze odwalilo.
Niestety. Sytuacja będzie się pogłębiać. PiS robi wszystko żeby edukacja była jak najbardziej tępa. Ten ich plan wygląda na typowo ruski gdzie ważne jest ślepa wiara w państwo ( rozumiany tu jako patryjotyzm) a panstwem mają sterować miernoty zalezni od jednego wladcy oraz religia utrzymująca te trzudke w sredniowieczu.
Najgorsze że to znajdzie poklask. Bo ludzie nie chcą się edukować. Dla nich ważne żeby ktoś się po napierdalal w klatce i żeby na ziemniaki było, no i oczywscie wielkie monumentalne budowle dające "siłę patryjotyczna" i ułudę że buduje się wielkie panstwo a potem bankructwo i zwalanie winy na zle sily które zagospodaruje właśnie kosciol
@kodyak ale tak na koniec dnia, dla mnie to nie problem. Wyrobiłem się z zakupem mieszkania, wyrobiłem się z wystartowaniem kariery. Kolejne pokolenie może i będzie jebać za minimalną do śmierci, bez szansy na awans społeczny, ale mnie powinno być stać żeby dzieciom umożliwić edukację za granicami kraju, a taniego pracownika zagospodarujemy
A jakież to światłe wskazówki udzielił mi Trzaskowski by na niego głosować ... Niech pomyślę ... może taką że nie potrzebujemy CPK bo już w Berlinie go budują? A może taka że Nordstream to na szczęście projekt prywatny bez udziału rządów? Chyba że chodzi o te wskazówki dla Brukseli jego autorstwa by Polsce uwalić fundusze bo rządzą nie ci co trzeba. Że planeta się pali zapewne (trzy dni temu zdjąłem zimową czapkę).
@tmg zaczalem Ci odpisywać ze źródłami i stwierdziłem ze to nie ma sensu.
wybrales Batyra, żeby robił właściwie co? CPK jest budowane. Imigrantów sprowadzał PiS. Zielony Ład podpisywał PiS. Pieniądze z ETSu i funduszu odbudowy przejadał zamiast inwestować w transformacje energetyczna PiS. In-vitro które poprawia REALNIE dzietność zdefundował PiS. Ilość gejow za rządów PiS nie spadła.
jaki jest cel głosowania na Batyra?
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję że koalicja wyciągnie z tego jakieś wnioski i zacznie bardziej agresywną politykę w stosunku do pisu i prezydenta a nie ciągle się kłócą między sobą. Przecież nawet na niektórych debatach koalicjanci częściej atakowali Trzaskowskiego niż Nawrockiego. Czy tylko ja uważam że teraz powinni pchać tyle ustaw ile się da i albo kibol odrzuci albo podpisze? Jak odrzuci to niech nawet zrobią licznik veto jak podczas covidu żeby pokazać przez kogo nie mają szansy działać. I powołanie rzecznika rządu tak jak mówił kotłownia to konieczność.
#wybory #jebacpis #polityka #tusk
Zaloguj się aby komentować
Mamy to uśmiechnięta Polsko!
Dziękuję amebom umysłowym za ten wybór, uwolniliście mnie od mojego obywatelskiego obowiązku chodzenia na wybory.
Dziękuję również Koalicji rządzącej za totalne niezrozumienie gdzie się dziś wygrywa wybory i pokazy klanuów ze sztabu swojego kandydata i nie tylko!
Było pięknie! Mieliśmy prezydenta głupka, teraz będziemy mieli odpad ludzki.
#polityka #jebacpis #mimowszystkotusktodebil

Zaloguj się aby komentować
Kładę się spać z przekonaniem, że następne 5 lat w Pałacu Prezydenckim rezydować będzie typ, który jest starszy ode mnie o dwa lata, a wygląda, jakby był starszy o lat 20.
Dodatkowo powiązany z bandytami, wyłudzeniami mieszkań.
Niestety ale koalicja spierdoliła kampanię.
#polityka #wybory no I bezimiennie #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Ludzie, zliczyli właśnie najmniejsze miejscowości bo najmniej głosów, bez paniki. Wszystko co większe to tereny Trzaskowskiego.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Ten piękny moment, kiedy pisowscy klakierzy ujrzeli wynikiXD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Będzie dobrze:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
No to zaczynamy festiwal!
#polityka #wybory #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Jagodno odpowiedziało na wezwanie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na live:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
W szczujni bez zmian XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować