XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Prokurator Wrzosek odwołana (tuż przed przesłuchaniem kaczora swoją drogą). I to tyle, jeżeli chodzi o rozliczenia, je⁎⁎⁎ie pisu itd. Teraz będzie chapanie dzidy alfonsa i układanie się z nimi. Aha, nie zapomnijcie iść zagłosować w następnych wyborach na KO. Warto.
Oni pana Cześka za kradzież flaszki by nie umieli rozliczyć, a co dopiero pisowską mafię. Kiedy przed parlamentarnymi ludzie pytali mnie "myślisz, że kogoś rozliczą?" to mówiłem, że wybranie ich daje chociaż szansę. No cóż - jak widać nie.
#jebacpis #jebackonfederacje #jebackoalicje #polityka
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Jak wchodziłem 20 lat temu w dorosłość wyobrażałem sobie Polskę przyszłości jako kraj nowoczesny, rozwinięty gdzie wykształcone społeczeństwo doświadczone komuną i szarością lat 90-tych wybiera najlepsze jednostki do władzy a te konsekwentnie doganiają niemiecką gospodarkę.
Tymczasem Polska w 2025:

@Wyrocznia pewien tekst mi sie skojarzyl:
Polska kraj w którym żyję tfu gniję
W telewizji wciąż te same zakazane ryje
I tak sobie myślę że w tym kraju szykuje się rewolucja
Nie na ulicach w głowach w sposobie myślenia
W sposobie postrzegania rzeczywistości w świadomości
To oni nas tego nauczyli to oni chcąc nie chcąc nas do tego przygotowali
A przygotowywali długo tak więc pewnego dnia
Dzieci rewolucji podniosą dumnie głowy
Nastąpi przewrót ci którzy będą w pierwszych szeregach
Pogryzą się o władzę z tymi którzy byli w cieniu
Z tymi którzy czekali
Rewolucja zje swój ogon historia się powtórzy
Wszystko I nic ulegnie zmianie
Zmieni się wszystko I nic
Zaloguj się aby komentować
Msza zdaje się w intencji trójmiejskiego półświatka
#polityka #jebacpis #katotaliban

Zaloguj się aby komentować
Jeden Ssiemoniak powie tak, drugi Ssiemoniak powie nie.
#ssiemoniak #polityka #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
Memcen nazywa kogoś frajerem bo za darmo udzielił poparcia XD
Czyż to nie Słabek brał pisowców po same kule by po wszystkim dowiedzieć się, że karakan ma gdzieś jego oczekiwania ws. koalicji? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Straszne jak człowieka zmienia bycie w PiSie… zupełnie jak Golluma spaczonego przez kontakt z Pierścieniem i złem się w nim kryjącym.
#jebacpis #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Śmiecie już biorą się za in vitro.
Jedno jest pewne - program będzie działał maksymalnie do przejęcia rządów przez KonfPis.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Potężny wicemarszałek sejmu kłamia się jeszcze potężniejszemu (bo z Pisu) posłowi szmateckiemu. Wywracanie stolika idzie jak widać w najlepsze.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Macie swojego prezydenta, który was ochroni przed gejami z Afryki wy zaczadzona, głupsza części społeczeństwa. Tym razem system się domknie i będziecie mieli swoją bananową republikę ze słońcem narodu na czele.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/karol-nawrocki-zmienia-zdanie-w-waznej-sprawie-chodzi-o-bezpieczenstwo-prezydenta/d4rt6nv - tu informacja z dzisiaj, że korzysta z ochrony SOP. Więc chyba informacja nieprawdziwa.
Zaloguj się aby komentować
Doszedłem do wniosku, że dojście do władzy nazioli w PL jest tylko kwestią czasu i jest to nie do zatrzymania, chyba że wydarzy się, coś zmieni całkowicie obowiązujące paradygmaty - np. wojna).
W wersji light będzie to pis, z dyszącym żądzą zemsty z kaczyńskim, realizującym kulturkampf, odbierający polskość czy wręcz człowieczeństwo ludziom, którzy są jego przeciwnikami (na bazie jego wypowiedzi, cytaty mogę dać jak kogoś p⁎⁎da boli). W wersji bardziej realistycznej będzie to pis z konfą, oraz z kamractwem brauna - czyli jeszcze większa patologia.
Tendencje są moim zdaniem jasne. Polaczki zioną nienawiścią (m.in. słusznie do klasy politycznej) i marzą tylko by odegrać się za swoje krzywdy, tylko nie wiedzą, że doskoku nie maja i w efekcie oddania władzy naziolom sami spłoną na tym stosie.
Dlatego módlcie się, żebyście pasowali do wzorcu Polaka, jaki wam zaserwują.
Dodam jeszcze, że zgodnie z zasadą "w miarę postępów rewolucji walka (klas) zaostrza się" - nawet jak myliście, że dzisiaj pasujecie do prawakoidalnej definicji Polaka, to niekoniecznie będzie tak jutro. Pozostawiam to waszej wyobraźni.
Ja wiem, że do jakiegokolwiek ich wzrocu pasował nie będę - więc dla mnie wybór jest prosty.
https://www.youtube.com/watch?v=otAor1XbXvM
#polityka #jebacpis #jebackonfederacje #jebackonfe #gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować
…
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dzień w którym ta antypolska szczujnia zostanie zaorana będzie świętem dla Polski i Polaków.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Oni chcą tylko godzić Polaków i skończyć z nienawiścią.
PS. Wychodzi na to, że Tusk gwałci prawo wyborcze a nie pisowcy apką szmateckiego, tak potrafią obrócić kota ogonem.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ten typ, który za frajer załatwił sutenerowi wjazd na Belweder, za co został w podzięce wdeptany w ziemię jak pet przez karakana ma czelność ludzi realnie sprawujących władzę nazywać przegrywami XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Wciąż nie mogę uwierzyć jak Trzaskowski mógł przegrać... Już pomijam tzw "beton", bo tu nie ma ratunku, ale sztab Trzaskowskiego w tej kampani dał ciała na całej linii. Przejebali z typem, z którego życiorysu w krótkim czasieu dało się wywlec tyle brudu, że wystarczyłoby na obdzielenie kilku osób. Teraz mamy alfonsa w Pałacu Prezydenckim.
Zaloguj się aby komentować
Jezus pan i konfederację.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Jak podaje "Newsweek", Czarnek ma zostać szefem Kancelarii Prezydenta po objęciu urzędu przez Batyra.
Piekną ekipę sobie montują, jeszcze tylko szmatecki na rzecznika.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Batyr też nie do końca wie co teraz zrobi.
Boże, miej ten piękny kraj w swojej opiece i ten naród co sobie sam krzywdę robi:/
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ten kawałek o godzeniu Polaków rozczulił mnie najbardziej, opozycjonistom i ich wyborcom odbierze się polskość i cyk, Polacy pogodzeni XD a reszta Niemców niech spada do Niemiec
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować