Niecierpliwie czekamy na pierwsze filmiki z obrony granic przed hordami imigrantów podrzucanymi przez Niemców.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Niecierpliwie czekamy na pierwsze filmiki z obrony granic przed hordami imigrantów podrzucanymi przez Niemców.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tęczowy Rafałek co zdejmuje krzyże - jedna żona od 23 lat.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#empik chwilowo wycofał ze sprzedaży książkę "Debil. Studium przypadku" o wiadomo chyba kim.
Myślałem, że ze względu na ujawnienie tajemnicy państwowej, ale jednak tylko przez skargi czytelników o możliwości rzekomego zniesławienia.
Natomiast wkrótce wyjdzie kolejna część tej samej autorki: "Alfons. Studium przypadku - polisz dream: z burdelu do Belwederu." Xddd
#jebacpis #ciekawostki

@jiim mam szczerą nadzieję, że Nawrocki okaże więcej godności i nie bedzie taką bezkręgową, płaszczącą się mameją jak du*a. A po cichu liczę, że zrobi woltę i odwali mu jak Banasiowi
Zaloguj się aby komentować
Pinokio kłamie? Nowe, nie znałem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ważne, że ciemnota przyjęła przekaz.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ostro po Adrianku. Nie ma plucia na polskich chłopaków.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni


Zaloguj się aby komentować
Uważajcie w tej Polsce XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ruski nazista prawie 9%. Trzymajcie się w tej Polsce.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem brauniarze
#jebacpis #polityka #heheszkipolityczne #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Na tej ziemi, pod tym niebem
Życie nasze toczy się.
Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Wciąż się dzieje życia cud.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pora odświeżyć wiedzę z lat 30-tych. Już w 2027 pierwsze „patrole obywatelskie” będą zgodnie z prawem odbierały wam smak życia.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
123 lata zaborów, dwie wojny, dekady pod kacapakim butem… wszystko jak krew w piach! Dobre czasy tworzą słabych ludzi.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka

Nie wiem skąd wy myślicie, że to tylko prawica krytykuje demokrację. Przecież patrzcie wyboru na świecie udowadniają, że wystarczy zmanipulować debilów i można sobie kupić wybory. Można kraść miliardy, stać się samemu nietykalnym dla prawa a represjonować innych, a wyborcy debile będą wiwatować na twoją część i nazywać cię zbawicielem, bo będziesz ciągle gadał o katolicyzmie, patriotyzmie i dostaniesz poparcie kościoła.
Demokracja to ustrój gdzie prędzej czy później rządy przejmują patologiczni psychopaci, którzy jeszcze polaryzują społeczeństwo i powodują ataki na nieprzychylne im grupy.
I nie, to nie znaczy że mam przez to chcieć dyktatury, tak jak sugerujecie w głupich komentarzach. Chcę żeby tylko osoby z inteligencją i wiedzą polityczno-ekonomiczną powyżej przeciętnej mogły decydować o losach kraju. Zrobić taki egzamin dla każdego np. co 10-15 lat
Zaloguj się aby komentować
szmatecki nam się popsuł XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Tacy oto ludzie będą rządzić Polską za dwa lata, może nawet Berkowicz zgarnie jakieś ministerstwo.
Przypominam, że tęcza to projekt obywatelski, nie samorządowy. Szykujcie się na złe czasy.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ja wgl nie wiem gdzie jest problem. Stawiamy kamerę (tam zresztą kamer dużo wokół), sebix podpala tęczę, sebix dostaje wezwanie do zapłaty odszkodowania 1mln+. W razie potrzeby powtórzyć. Szybko by się bydło nauczyło ze za niszczenie mienia się odpowiada (konfa przecież tak broni własności XD).
Aj sorry zapomniałem że mamy całkowicie niesprawną policję, służby i wgl wymiar sprawiedzilosci XD
Zaloguj się aby komentować

Była minister Elżbieta Rafalska odniosła się do sprawy udostępnienia w sieci nagrania z czarnoskórymi tancerzami z Senegalu, których błędnie wzięto za nielegalnych imigrantów. – To była chwila. Natychmiast usunęłam i przeprosiłam – mówi Rafalska.
#polityka #jebacpis
Tego chcieliście?!?
CZERWIEC 2025
1. Koalicja Obywatelska - 29,4% - 179 mandatów (
2. Prawo i Sprawiedliwość - 29,2% - 179 mandatów (
3. Konfederacja - 14,9% - 84 mandaty (
4. Lewica - 6,3% - 18 mandatów (
---------------------------------------------------------
5. Trzecia Droga - 5,2% - (
6. Razem - 4,9% - (
7. Korony Polskiej - 4,2%
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie czytać przy jedzeniu.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować