Zaloguj się aby komentować
Z takich ciekawych tipów jeśli chodzi o finanse w życiu, chciałbym wam przedstawić inwestycje 1k, która zwróciła mi się w mniej niż rok i dalej się zwraca
BA DUM TS
Hulajnoga Elektryczna Xiaomi
Serio, ładowanie tej Hulajnogi to koszt około 20gr. Bilet miesięczny w Krk to około stówka jak sie jest studentem, w moim przypadku dużo więcej.
Jak dojeżdżasz w mieście samochodem to twoje oszczedności jeżdżąc hulajnogą zwrócą się na wydatku w ciągu 3 miesięcy maks. To jest po prostu cudowna ekologiczna inwestycja.
Zanim pedalarze zaczną mi mówić, że rower jest lepszy. OK SPOKO, może jest, ale na hulajnodze nie przyjeżdżasz spocony do roboty. Wiem jeździłem, istna tragedia.
W kategorii #inwestycje - drobne, to ta inwestycja była jedną z najlepszych.
No i w lecie nie pocisz się w gorącej linii nr 11 #krakow tylko cieszysz się wietrzykiem.

Eko to będzie utylizacja baterii. Tak poza tym wszystko spoko. Pocę się nawet jak stoję przy obecnych temperaturach. Rower wiadomo, mojekurwaostrekoło, itd. Pojazd fajna zabawka, cieszę się że oszczędzasz kesz. To chyba najważniejsze w przypadku Twojej historii, opłacalność posiadania takiego parowozu. Przyjemności i ciągłości kości w całości. Mam nadzieje że używasz ochronników na głowę.
Zaloguj się aby komentować

Mateusz Morawiecki zrobił kolejny tragiczny dla Polski interes. Chce dopłacić trzy miliony złotych do każdego powstającego w Polsce stanowiska pracy amerykańskiej firmy Intel. Łącznie będzie to... 6 miliardów. Oznacza to, że każdy Polak, od noworodka i małego dziecka do najstarszego seniora,...
Kolejny dobry dzien, a rakieta dopiero tankuje.
#gielda #inwestycje #ekonomia

Zaloguj się aby komentować

Minęło raptem kilkadziesiąt godzin od otwarcia tunelu pod Świną, a monitoring zarejestrował już wiele nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz skarży się, że prowadzący pojazdy masowo łamią tam przepisy. Włodarz miasta umieścił w sieci wstrząsające wideo....
Zaloguj się aby komentować

Ponad 200 obywateli było zaangażowanych w pracę jako operatorzy. Przestępcy „ukierunkowali” swoje plany na defraudację pieniędzy mieszkańców krajów europejskich.
Pracownicy biur w Dnieprze działali według schematu „dzwonisz z banku”. Podszywając się pod pracowników instytucji finansowych, ludzie...

Rozpoczęła się budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki będzie mniej betonu i asfaltu, pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz niska sadzawka. Powstanie w ten sposób kolejne miejsce Nowego Centrum...
Dzień dobry,
Pragnę kupić uncję złota, konkretnie liść klonowy z 2023r. Przeglądając internet rzuciło mi się w oczy to, że jest znacznie większy wybór niż kiedy kupowałem ostatnio parę lat temu. W związku z tym chciałbym zapytać społeczność które z dostępnych sklepów intenetowych są wg. was legitne.
Zaczynając:
Tavex.pl - kupowałem tam kiedyś i chyba jest OK - moneta rzeczywiście przyszła i wyglada legitnie - odpowiada stanowi menniczemu - nie jest nieskazitelna ale raczej bardzo dobra.
Inne - nie wiem, dlatego pytam
Szczególnie chciałbym zapytać o wasze opinie o https://mennicakapitalowa.pl/ https://mennica.apart.pl/ https://www.coininvest.com/ https://79element.pl/ i https://www.skarbnicanarodowa.pl
#zloto #inwestycje #inwestowanie
@Xianth Też kupowałem w tavexie, biznes jak najbardziej legitny. Mają punkty stacjonarne w Gdyni i Warszawie, więc jeżeli masz blisko to możesz się wybrać i kupić bezpośrednio, a jeżeli wysyłkowo to z ich strony raczej wątpię by mieli oszukiwać klientów. Jedynie kurier w tym wypadku może być problematyczny, ale z takim zakupem to po prostu trzeba ubezpieczyć przesyłkę.
Zaloguj się aby komentować

"Intel chce zainwestować 4,6 mld dol. i zatrudnić 2 tys. osób w zakładzie integracji i testowania półprzewodników w okolicach Wrocławia. - Powstanie zupełnie nowy sektor przemysłowy, który wzmocni strategiczne partnerstwo transatlantyckie - powiedział obecny na miejscu inwestycji premier...

Zaczynając swoją przygodę z giełdą z pewnością wielu słyszało “rynkowe prawdy”. Mimo tego, że wiele zostało opisanych przez milionerów i miliarderów, to zawsze należy podchodzić do sentencji z ostrożnością. Trudno przecież streścić inwestowanie za pomocą jednego czy kilku zdań.
#gielda...
Jako, ze jestem fanem publicznej Toalety w Białymstoku, która miała być otwartą w październiku 2022 roku. Kosztować miała 430k ale dzięki karze wyjdzie jakieś 390k. Spokojnie, nadal nie jest otwarta a trwa jej przebudowa ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽. Jak dobrze pójdzie to w lipcu będzie otwarcie, tylko czy to nie będzie otwarcie Parasola?
Artykuł:
#podlasie #polska w sumie #heheszki #inwestycje #bialystok
@SzyszQ
A teraz plottwist nie wiem czy to prawda ale słyszałem to już od dwóch osób.
W Białymstoku jeżeli chcesz wynajmować lokal gastronomiczny od miasta (a jest ich sporo na rynku) musisz udostępnić toaletę za darmo dla turystów. Takie są zapisy przy podpisywaniu umowy.
Tak więc taka toaleta nie ma jakiegokolwiek sensu jeżeli każdy turysta może skorzystać z niej w lokalu gastronomicznym, które znajdują się od miejskiego szaletu 200-300m dalej.
Sam byłem kiedyś świadkiem siedząc i sącząc piwko w restauracji jak weszło do środka dwóch meneli, powiedziało obsłudze dzień dobry i udało się do toalety. Obsługa nic sobie z tego nie zrobiła, a potem musiała po nich sprzątać kibel.
Był to lokal na 100% wynajmowany od miasta.
Zaloguj się aby komentować

W akcje spółek zajmujących się rozwojem sztucznej inteligencji lub wykorzystujących ją w swojej działalności można inwestować przy pomocy funduszy ETF. W artykule porównuję sześć wybranych ETF. #gielda #inwestycje #etf #sztucznainteligencja #pieniadze #inwestowanie

Indywidualni inwestorzy korzystający z WealthSeed otrzymali jedynie 30 dni na ewakuację. Firma ma skupić się w przyszłości na klientach instytucjonalnych. #gielda #inwestycje #wiadomoscipolska
Czas zacząć przygodę z inwestycjami. #inwestycje #ksiazki

@Dudlontko polecam zaczac od podstaw https://m.youtube.com/watch?v=wNWMGjmK4OA&pp=ygUXUXVhbnR1bSBjb2RlIGZ1bGwgdmlkZW8%3D
Zaloguj się aby komentować
Czy mógłbym wziąć kredyt w cywilizowanym kraju, np. Niemieckim czy też Hiszpańskim banku na inwestycję/budowę nieruchomości na terenie polski?
mieć 3% odsetek a 9% to jest duża różnica
#pytanie #polska #pieniadze #biznes #inwestycje
Zaloguj się aby komentować