Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przeskrolowałem najnowsze do rana i nikt #grzyby #grzybobranie nie wrzucił? No to u nas grzybiarzy pełno ale grzybów też wysypało. Nazbierałem wiaderko i na ten rok starczy. A i jeszcze scyzoryk znalazłem.





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sezon grzybowy więc wiadomo, co chwilę ktoś wrzuca zdjęcia różnych grzybów. Osobiście sam zbieram tylko borowiki, podgrzybki, kurki i może maślaki. Niby bym mógł się podszkolić z gatunków grzybów ale raz że nie jestem zapalonym grzybiarzem, a poza tym boję się pomylić xD
Jestem ciekawy jakie wy zbieracie?
#grzyby
Zaloguj się aby komentować
kurde, jeszcze jakichś memów starych grzybów nawrzucacie to inaczej porozmawiamy ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #grzyby #grzybyboners (¬‿¬)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Melduje koźlaki, podgrzybki i prawdziwki zostały dziś znalezione w lesie, miejscówka na priv za odpowiednią ceną, będzie tego z 10 kg. Już połowa się przebrała i będzie w słoikach na zimę.
#grzyby #grzybobranie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyć fanatycy kapeluszy? Czy obrodzilo mi działkę w to co myślę?
#grzyby

Zaloguj się aby komentować
Borowik ceglastopory. Cieszę się że mało kto to chyba zbiera
#grzyby #las

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale pięknie stał j⁎⁎⁎ny
#grzyby #fotografia #fotografiamobilna


Zaloguj się aby komentować
Kto rozpozna 5/5? :)
#grzyby
W niższych partaoch Karkonoszy grzybów mnóstwo. Jadalnych i nie. Raczej zbierałem aparatem, ale jeden borowik był zbyt piekny i by mnie z gildii wywalili :)






Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #pizza #grzyby dzisiaj pizza z cebula, kiełbasą i grzybem

Zaloguj się aby komentować