Zaskakuje mnie czasem ile tych pieknych skurwieli mozna znależć w mieście. Niemal samo centrum Default City.
Ale jeść takiego boczniaka to bym się nie odważył :)
#grzyby




Zaskakuje mnie czasem ile tych pieknych skurwieli mozna znależć w mieście. Niemal samo centrum Default City.
Ale jeść takiego boczniaka to bym się nie odważył :)
#grzyby




Zaloguj się aby komentować