#glupiehejtozabawy
Kto pierwszy zapiorunuje, to tak nazwę następnego leszcza na haku i daruję mu wolność.

#glupiehejtozabawy
Kto pierwszy zapiorunuje, to tak nazwę następnego leszcza na haku i daruję mu wolność.

Zaloguj się aby komentować
Znalazłem adres @Dziwen ! Nic się nie ukryje przed Hejto Detective Squad: D
#glupiehejtozabawy #pokazadres


Zaloguj się aby komentować
Sam uplotłem tego kablonia, ale nikt mi nie pogratulował bo jestem administratorem
#dzienadmina #heheszki #humorobrazkowy #ai #glupiehejtozabawy #humorinformatykow

Zaloguj się aby komentować
Hehe fani Eriwnka wiedza ze wygral w #rozdajo u kolega @Banan11 taki ostre przysmaki i @onpanopticon zasponosorwal paczkomat do fr. Ale moga nie wiedziec ze samo nadanie trwalo 2 tyg bo pisalismy do siebie pw przez apke a ze powiadomienia o takowych pw sa opcjonalne na hejto to wyszlo jak wyszlo.
Ale to nie koniec heheszkowania ! Mozecie nie wiedziec ale we fr niema jeszcze technologi paczkomatow, jest pare zawsze pelnych amazonlockerow ale miejsca na mapce inpostu yo poprostu random sklepy ktore robia takze ze punkt odbioru, w tym wypadku panistanska kawiarenka interenetowa / naprawa smartfonow /pc itp itd.
Przychodze wiec po paczke srednio wysrany bo o 3 rano wpierdolilem serek wiejski oraz 4 jajka z kieleckim wiec balastu sporo.
Podaje kodzik i tutaj nadchodzi plot twist, dbajac o anonimowosc koliedzy wpisali M.Erwino Rommelo… wiec pan prosi o dokument torzsamosci coby sobie potwierdzil, ja wiadomo, zimny pot splywa miedzy poslady, mysle no jak mnie te chuje z mosadu tutaj znalazly. Ale Erwinko szybko mysli, przechodzi odrazu na per « szefie » i mu mowie ze to nick z forum, kreci noskiem mowi no ze musi bo bedzie przypal, otwieram hejto pokazuje mu profil z konio dr doomem narysowanym przez @Dziwen ten paczy no jest no … dobra bier te paczke panie.
I tak sie zyje na tej wsi.
#glupiehejtozabawy #rozdajo #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
#urojeniaonetoidalne #glupiehejtozabawy #ankieta

@Big__lebowski trochę w stylu wykopka przegrywa napisze: ojej ejajowe programowanie p0lek.
A tak serio, słowiankom (bez różnicy na narodowość) opierdala na widać opalonego księcia, który jest życiowym przegrywem w swoim kraju. Bez pracy, mieszkający ze starymi. Social media zrobiły im sieczkę z mózgu. Oczywiście wcześniej też takie były. Puknie pustaka bez gumy a po roku dwóch spierdolili, habibi dot brejk maj hart. Oczywiście przemoc fizyczna, psychiczna i materialna, ale gdzie taka słowiańska "piękność" zobaczy to wcześniej.
A my potem takie bękarta utrzymujemy z podatków. Mówiłem jednej znajomej że tak się skończy. Zgadnijcie kto jest samotną zgorzkniałą mamusią kolorowego aktualnie już nie kaszojada?
Zaloguj się aby komentować
#niepopularnaopinia
Jak zamawiam kebab to tylko w bułka/talerz/box, nigdy nie biorę zawijanych rollo/pita/etc.
Lubię widzieć co jem, a tak to nigdy nie wiadomo co oni tam zawinęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijam zupełnie, że widelcem jest wygodniej.
A Wy jakie jecie i dlaczego?
#rozkminy #jedzenie #kebab #kiciochpyta #glupiehejtozabawy



Zaloguj się aby komentować
No siemanko. Dziś przychodzę z nietypową prośbą. Jest sobie takie konto https://www.hejto.pl/uzytkownik/BetonowyCement/komentarze
Koleżka robi bardzo fajny kontent, do którego pasowałaby ranga Wirtuoz - zajmuje się gitarami elektrycznymi.
Zapiorunienieb29 komentarzy i 4 wpisów to mniej niż 2 minuty, potrzebujemy około 40 osób.
Z referencji to prywatnie jest mężem Moll więc można liczyć na jakąś wyżerkę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Notatka: Na moment pisania wpisu jest kompanem.
#hejtowyzwanie #glupiehejtozabawy #uwolnicmanata
Zaloguj się aby komentować
Pokaż mi swojego blaszaka a powiem Ci kim jesteś.
#komputery #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dostałem ostatnio zestawik LEGO na urodziny. Sam w rodzinie czasem kupuję dzieciakom Lego, ale sobie ostatnio kupiłem z 15 lat temu a dostałem... z 20 lat temu? Na pewno to pierwszy zestaw jaki ułożyłem od A do Z sam w ciągu prawie 2 dekad. A zajęło "tylko" większość dnia. Już zapomniałem jaka to frajda, Minecraft się chowa ʕ•ᴥ•ʔ
Ułożona roślinka poniżej. Na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu, jak prawdziwa. Ale dla utrudnienia pozwolę Wam zgadnąć które (ewentualnie) jest fejkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego #glupiehejtozabawy #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz 3 Roki!





@potato_fairy https://youtu.be/OSeDyN3aC8w Hej młody roku
Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Lego City 60461 - oficjalny zestaw Hejto?
@bojowonastawionaowca
@pokojowonastawionaowca
a ta trzecia owca?
Młody @owczareknietrzymryjski
Dziewczynka to? Ciocia @moll w młodości przed wstąpieniem do szkoły magii i czarodziejstwa?
Pan rolnik to? @AdelbertVonBimberstein na wczasach w agroturystyce?
Kto się kryje pod postacią marchewki i czerwonego traktora?
Tyle pytań bez odpowiedzi... Zwracam się po opinię ekspertów: @damw , @PanNiepoprawny , @lukmar , @maly_ludek_lego
#owcaspam #lego #glupiehejtozabawy




Zaloguj się aby komentować
#glupiehejtozabawy #czarnyhumor#gownowpis
No dobra, to po kilka łyków i spać, ale już! XD

Zaloguj się aby komentować
Uwaga, uwaga brudaski!
Pierwsze takie #rozdajo o w historii Hejto. Mydło toaletowe 24 sztuki!
Za darmo nawet ocet słodki.
Spośród piorunujacych ten wpis wylosuje zwycięzcę tego niesamowitego #rozdajo
Losowanie jutro o 18, nie przegap okazji.
P. S. wysyłka na mój koszt, tylko do paczkomatu InPost. Szczegóły po kontakcie na PW
#mydlo #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Zdajecie sobie wszyscy sprawę jak to jest ważne aby wcześnie wstawać złóżka? Już cały świat wie o tym, że @pingWIN dostąpił tej wątpliwej przyjemności #gejuru ale on sam nie ma o tym pojęcia?
Pamiętajcie, kto rano wstaje ten cały dzień chodzi niewyspany, ale przynajmniej wie że całe hejto o nim pisze!
#heheszki #gejuru #pingwin #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Gratulacje dla kolegi @pingWIN !
#glupiehejtozabawy #guru

Zaloguj się aby komentować
Wrzucam swojego rebusa bo manat zbanowany i nie będzie mógł marudzić!
----------
#glupiehejtozabawy #dziwebus #rebus @Dziwen


Zaloguj się aby komentować
#pizza #glupiehejtozabawy
Biorę po 300 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa propozycji.
Kategoria: Najlepsza mrożona 🍕 pizza.

Zaloguj się aby komentować
Dobra runda 2, bo @entropy_ marudzi, że za trudne. Tak samo, jak wcześniej, nick osoby z hejto. Tym razem myślałem, że będzie łatwe, a nie jest. @PlatynowyBazant20 pokaż kolegom @pingWIN @Rozpierpapierduchacz i @entropy_ , że to proste. xD
----------
#glupiehejtozabawy #perypetiedziwena #dziwebus #rebus

Zaloguj się aby komentować