Dobra, bo podobno skrajnie trudne się narysowało. Kategoria to nick z hejto. xD
#glupiehejtozabawy #perypetiedziwena #rebus #dziwebus
Ogólnie to nie jest oczywiste. Z ciekawości wrzucam. xD

Dobra, bo podobno skrajnie trudne się narysowało. Kategoria to nick z hejto. xD
#glupiehejtozabawy #perypetiedziwena #rebus #dziwebus
Ogólnie to nie jest oczywiste. Z ciekawości wrzucam. xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja do wczorajszego wpisie z książką z przepisami na "500 potraw z ziemniaków".
Najbardziej piorunowanym komentarzem był komentarz @ErwinoRommelo z numerem 88. Gratulacje.
Przepis 88 był na zupę ziemniaczaną z suszonymi grzybami (zdjęcie przepisu niżej).
Przepisy w tej książce są całkiem proste i zrozumiałe ale miałem małą zagwozdkę z opisem i dodałem pokrojoną marchewkę do cebuli na patelnię i podsmażyłem je razem. Wyszło bardzo fajnie choć średnio mi się to komponowało w pierwszej chwili. Składniki na zupę (poza masłem i śmietaną które miałem w domu) kosztowały 22,81zł w lokalnym warzywniaku.
Makro wg fitatu w niżej. Mimo, że kupiłem małe ziemniaki to wyszło tego w opór. Cały 2litrowy garnek a ziemniaków było w opór, aż łyżka stoi. Spokojnie wystarczy na 4 porcje.
Generalnie zupka całkiem gęsta (bardzo dobra baza do jakiegoś gulaszu), smaczna, tania i pożywna. Polecam
ps Bardzo dziękuję wszystkim komentującymi i piorunującym za wspólną zabawę. Dziękuję też za komentarze z gotowymi przepisami bez liczb. Za jakieś 499 obiadów z nich skorzystam.
#gotowanie #glupiehejtozabawy #niemampomyslunaobiadinatag




Zaloguj się aby komentować
Kurde bardzo irytujący jest ten dziwęk przy dawnym komuś piorunie na hejto.
Administracja nie idźcie tą drogą
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Dobra, dobry wieczór, z tej strony #cybulionstreamuje w temacie #nielego
Stream - Sobota 19.07 - g.17⁰⁰.
Zapraszam ludzi z #zafirewallem gdyż korzystając z tego iż mam Matiego ktory jest m.in. aktorem dubbingowym - postanowilem ze osoba ktora nie uklada klocków czyta zwycięskie sonety i naczteryrymy z tagow.
Wiec jesli macie swoje best da best - dawajcie tu w komentarz.
Takze na tym streamie rozwiążemy moje ostatnie rozdajo, pokazywac skarpetki ciuleeee! Kurki czekają.
A dla stalych widzów - klejenie baraddur, odklejanie klockow od palcow, otwieramy trzeci pakiet, finiszujemy ta mordenge. No i zwyczajna Polska patologia w postaci popsutego kota, mode @cebulaZrosolu i @skorpion (trzeciego mode nie moge zdradzic, ja wiem kim jest ten agent :P)
A moze macie jakieś życzenia? Kobiet nie zorganizujemy, chyba że w jpg.
Postaramy sie odpalic dwie kamery, mikrofon postawic pod ryj, i nie napierdalac młotkiem.
Staytuned.
@Klamra czy moze masz propozycje setlisty muzycznej pod najbardziej ujowy stream swiata?
#cybulionjestinny #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Jest sprawa. Nie mam pomysły na jutrzejszy obiad, ale mam książkę z 1985r "500 potraw ziemniaków".
Komentarz z liczbą i największą ilością piorunów np jutro do 10 rano zwycięża i jutrzejszym obiadem jest ten właśnie przepis.
W przypadku remisu decyduje pierwszeństwo.
Edit. W komentarzu wpisujecie liczbę a nie przepis.
#gotowanie #glupiehejtozabawy #niemampomyslunaobiadinatag


Zaloguj się aby komentować
Kontynuuję zabawę z wczoraj xd
Ściągnąłem listę imion w bazie PESEL. Stan na 22 stycznia 2025. Podajcie imię, a ja wam powiem ilu mężczyzn, ile kobiet ma tak na imię na pierwsze oraz drugie imię.
Dodatkowo, dorzucę jakieś podobne wersje tych imion (ale tylko jeśli pierwotna fraza pojawia się w tej dodatkowej, np. jeśli szukamy psikuta bez s, pokaże psikuta z s na końcu)
Proszę o pierunka i imiona, wczoraj sprawdzaliśmy m.in. Bonawenturę
#glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Uwaga, #rozdajo
No wiec szczesliwiec - może Ty! - otrzyma oto ten sloiczek kurek.
Zadanie: wrzuc zdjecie swoich najbardziej szalonych skarpetek.
Najlepiej plusowany komentarz wygrywa. Plus robimy hejtolos i ktos otrzyma dziką karte. ZAPRASZAM DO ZABAWY!
#grzyby #glupiehejtozabawy



Zaloguj się aby komentować
Hejtopaka, HEJ TO PAKA!
@skorpion sie odgrażał, odgrażał i co? I oto ona!
Dziekuje Panie !!!! :]
#glupiehejtozabawy




Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz 1 Upiornego Smoka!





Zaloguj się aby komentować
Ludziska, a jak tam #hejtozeszyt ? Leci już z wpisami? #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
no elo elo drogie mirasy
dzisiaj cisniemy KONFLUX WIĘC TRZEBA BEDZIE OFLAGOWAĆ KOPALNIE GARNKÓW NA FENIKSY
#heroes3 #jiggle #puzzle #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
MAMO TATO JEZDE ELEKTRYGIEM
kto zgadnie ile hajsu jest na zdjeciu wygrwa zupelnie nic xD
BĘDĘ CIĄĆ i LUTOWAĆ KABELGI
#glupiehejtozabawy #elektryka #zagadka

Zaloguj się aby komentować
dzisiejsze puzle pod patronatem HIROSKUF CZY
#heroes3 #puzzle #jiggle #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Jutro obiad u Teściów :( Czekam na propozycje 🤔
#heheszki #glupiehejtozabawy #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz 7 Orków!





Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
W ramach #glupiehejtozabawy i #polskapowiatowa dziś garść ciekawostek o Lipnie.
pierwsza osada pochodzi z okolic X/XI wieku
w czasach średniowiecza miejscowość wielokrotnie była najeżdżana przez Prusów, Litwinów, a w późniejszym czasie przez Krzyżaków
1349 r. - nadanie praw miejskich na prawie chełmińskim
w 1388 roku w mieście zakończono budowę Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, budowla wykonana w stylu gotyckim - stoi do dziś
na początku XIX wieku miasto liczyło poniżej 1000 mieszkańców
w czasie okupacji Niemieckiej, podczas II wojny światowej, z miasta wysiedlono 3300 osób
w Lipnie urodzili się między innymi: Pola Negri, Stanisław Ossowski i Leszek Balcerowicz
siedzibą powiatu jest od 1999 roku
według ostatniego spisu ludności, miasto liczyło poniżej 14 tys. mieszkańców
W 2021 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Lipnie wynosiło 4 455,86 PLN, co odpowiada 74.30% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.
W ankiecie dotyczącej Radomia 81,56% osób poprawnie wskazało województwo Mazowieckie, jako położenie Radomia.
#ankieta #geografia





@Umpolung Przecież Lipno leży w województwie wielkopolskim!
Zaloguj się aby komentować
Co kilku miesięczne spotkanie z pięknymi kawalerami @Boltzman i @mhu tym razem padło na ojczysta ziemię jednego z nich czyli Lublin. Fińskie kręgle są super, nie znałem 😅
#lublinhejtopiwo #hejtopiwo #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
To teraz ja, pewnie będzie łatwo
#ogarnijkadr #glupiehejtozabawy #zagadkifilmowe

Zaloguj się aby komentować