Plus zimy - kupujesz gorącą kawkę i zaraz jest zimna i gotowa do picia 😎 #smacznejkawusi #dziendobry

Plus zimy - kupujesz gorącą kawkę i zaraz jest zimna i gotowa do picia 😎 #smacznejkawusi #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
rzaba dzisiaj wolne ma hehe
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Bry.
Zaś wyzwanie, grzmotnij.
Wyzwanie+ 60
Do końca 23
Zdobądź 30 piorunów
#hejtowyzwanie #gownowpis #heheszki #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
@bartek555 Brawo! Ja się przymierzam do powrotu do formy (z jakieś 8 lat temu przestałem, a wcześniej parę ładnych lat pakowałem i teraz już tak zostało - do niedawna)! Póki co pierwsze treningi po powrocie to tragedia i straszne lenistwo ;/ Ale większa tragedia to nie trenować... Później pamiętam miałem już zwykły nawyk treningu i jak nie poszedłem, to czułem, że mi czegoś brakuje - także po powrotach najtrudniejsze się zmusić i systematycznie przejść w nowy nawyk.
Zaloguj się aby komentować
Człowiek was ma a tak mało docenia...
Zajrzałem z ciekawości na FB i pod jakimś losowym postem gazety wrocławskiej przeczytałem jakieś komentarze i już mnie kiszki skręcają, że ja takich debili przecież muszę mijać każdego dnia w piekarni.
Sam jad, odwracanie kota ogonem, naginanie logiki jakby była z gumy, umniejszanie niewygodnym faktom i wyolbrzymianie tych które służą narracji. Eh mój rak dostał raka od czytania zaledwie 3 komentarzy.
A tutaj kulturka jest, merytoryka jest, ktoś się pomyli to tego nie neguje tylko się przyzna, przeprosi i podziękuje.
Dziękuję wam, za bycie ostatnim bastionem normalnego miejsca w internecie.
#przemyslenia #zalesie #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Andrzej mówi wszystkim #dziendobry #humorobrazkowy


Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak się samemu oszukać i przyjechać na szkolenie BHP do pracy godzinę za wcześnie… #praca #pracbaza #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobry. Chciałem się przywitać ze społecznością. Emigrant z Wykopu here. Proszę o podstawowe info nt etykiety tutaj.... Mam już usunąć konto? Działają tu tagi? #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas na #film #filmy #filmnawieczor #dziendobry #dobrywieczor 😀 Witam w moim pierwszym poście na hejto.Calkiem całkiem zaczyna mi się tu podobać.Lepiej niż na #wykop

@CarlitoBrigante bążur, potem jak koledza wyżej napisał, można dołączyć z filmem na #filmmeter
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niby rok nowy ale powiadomienia (nie) działają jak w starym. To chyba nie bug ino ficzer.
#gownowpis #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w nowym roku. My już na nogach. Wyspani? Bo my nie.
#dziendobry #psy #pieskiezycie #szykownofrela #bezpatyka

Zaloguj się aby komentować
Usnelem o 20. Chyba slabo strzelali bo nawet mnie nie obudzili. Witam w nowym roku. Na zegarze mamy 5:20. Życze wesołego poranka :]
#dziendobry #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować