Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bry.
Niezła szklanka.
#heheszki #gownowpis #bry #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Bry, ale dzisiaj są niekorzystne warunki na rower, musiałem jechać autem do pracy, na drodze po opadach deszczu zrobiło się lodowisko. Hamowanie z 40km/h do zera to jakies 50-60m. Jeden rowerzysta w mieście już się wyglebił kiedy przejeżdżałem obok niego.
#dziendobry




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ah ach ah... Jak to dobrze pospacerować sobie z pieskiem tak wcześnie rano (tym razem o 5 xD)
Dzień dobry wszystkim! Przesyłamy pozdrowienia: bałwan i ja 😁
(Jakby co, to bałwan to ten z lewej 😅)
#spacer #dziendobry #zima #balwan

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Weź sobie psa mówili. Będzie fajnie mówili.
A to, ze będziesz uskuteczniał spacery o 4:30 to tego nie powiedzieli xD
Dzień dobry Wszystkiem! 😁
#pokazpsa #dziendobry #porannypsiur

Zaloguj się aby komentować
@Fafalala honey, kawę Ci zrobiłem
#dziendobry #kawa

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #sniadanie #fullenglishbreakfast #jedzzhejto
edit: pamiętajcie żeby sobie bułki z masłem wziąć do tego. bez chleba się nie najesz.
dzisiaj wersja light, bez sosów i majonezu
składniki w komentarzu.



Zaloguj się aby komentować
Zima w #norwegia dzisiaj jest konkret, -27°C o_O
Wstałem rano i jadę 200km na sanki ^^
A tak poza tym to#dziendobry hejto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Po porannym spacerze z psem mogę stwierdzić tylko jedno:
w #gdansk jest porządna zima wreszcie ^^ i na osiedlu 3 auta już nie dawały sobie rady z nawierzchnią ^^
#zima #spacer #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Bry.
Witam szanownych w ten słoneczny wiosenny poranek.
#heheszki #dziendobry #bry

Zaloguj się aby komentować
Niedziela jest to pośpie sobie dłużej.
Mój organizm po 5h snu:
#nocnazmiana #jakzyc #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry smacznej kawusi dla @Fafalala
#kawa

Zaloguj się aby komentować
Dawno nie miałem tak chujowej nocy.
#dziendobry #kawa

Zaloguj się aby komentować