#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #heheszkipolityczne

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
a złożyli tez wniosek o dołączenie do ruskiego miru?
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Konfa nie przejmuje się tym, że ich posłowie to debile jebane i traktują swoich wyborców jak śmieci.
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
3 tysiące w najlepszym przypadku
https://www.mapchecking.com/#bAACgQIINTUJnDHlBAACYQVgNTUIuDnlBQw1NQgUOeUFZDU1CfAt5QYQNTUJHDHlB


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bardzo słuszny post na konkurencyjnym portalu. Moim zdaniem nie dość, że należy piętnować osoby przeciwne obowiązkowym szczepieniom to jeszcze trzeba zacząć surowo karać całe to antyszczepionkowe gremium z politykami konfederacji włącznie.
Ja dobrze pamiętam jak na wykopie zaczęły funkcjonować te przygłupy z charmanderami w profilowym to jednym z najbardziej aktywnych użytkowników okazał się później ruski troll z muchosrańska.
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprzyglupów

@Gamtaro2 ostatnio na grupie mamusiowej pod postem o tym czy będziemy szczepić próbowałam nawrócić jedną babkę. Ni uja, naukowe publikacje kłamią, hurrrrr w szczepionkach są martwe płody i małpy zmiksowane, to jest podane w składzie na rządowej stronie!!!111!111!!! A ja mam się douczuc, a nie truć dziecko.
Nigdy, przenigdy, w żadnej dyskusji nie spotkałam się z aż takim betonem.
@Gamtaro2 Gdyby covid okazał się tak śmiertelny jak pierwotnie zakłądano (5%) to by antyszczepionkowcy znikneli. Antyszczepionkowcy to zjawisko tak stare jak szczepienia, czyli jeszcze z początki XIX wieku. Oczywiście gdy pojawiały się potężne epidemie to antyszczepionkowcy znikali, grzecznie przyjmowali szczepionki. Później były lata spokoju, antyszczepy wracały, by kolejna epidemia znów się mogła pojawić i przekonać ich, że lepiej być zaszczepionym niż martwym. Obecni antyszczepionkowcy to owoc niesamowitego sukcesu szczepionek, które sprawiły że od kilkudziesięciu lat prócz covid19 nie mieliśmy żadnej poważnej pandemii a i ta ostatnia obyła się bez dramatycznych skutków śmiertelnych (W Polsce było jakieś 150k nadprogramowych zgonów)
Myślałem, że po cyrku z covidem bardziej wystrzelą liczby odmowy szczepień dzieci, ale trend jest w miarę stabilny.
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jaka-jest-liczba-uchylen-szczepien-obowiazkowych/
surowo karać całe to antyszczepionkowe gremium z politykami konfederacji włącznie.
To konfederacja jest antyszczepionkowa? Nie kojarzę. Byli przeciwni przymusowi szczepienia na covid. Nie, to nie to samo.
Co więc myślisz o surowym karaniu osób szerzących dezinformacje, zaczynając od siebie?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Całe życie byłem absolutnie przekonany, że jak tylko pojawi się taki problem, to momentalnie pierwszego dnia zaciągam się tam, gdzie trzeba się zaciągnąć do jakiegoś punktu werbunkowego. (...) Ale jest to niemożliwe, bo jestem posłem i posłowie w trakcie wojny nie mogą służyć w armii.
Potencjalny wojak Szwejk nie pomyślał, że mandatu poselskiego można się zrzec, a sejm w czasie wojny nie obraduje.
Ale co tam. Jestem (p)osłem.
A w ucieczkach jest przecież najlepszy. Wszyscy widzieliśmy jak biega...
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Memcen wykuł na blachę jedno wystąpienie i powtarza je na każdym wiecu XDD
https://x.com/ZespolBrauna/status/1900820732671570018
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
przy piąteczku chciałbym przypomnieć,że śmiech to zdrowie. Pośmiejmy się więc z k0nfiarzy xD
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
W miejscowości mojej żony szykuje się spotkanie mieszkańców z Grzegorzem "szurem" Braunem i ktoś wystosował odpowiednie "zaproszenie" na FB.
Ktoś znajdzie wszystkie rusycyzmy? Jaki Polak pisze o Polaku per "polak"? xD
#bekazpodludzi #jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #konfederacja


Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #bekowicz #polityka

Zaloguj się aby komentować
Nie mam tam konta, to nie wiem (zobaczyłem na Twitterze kolejny raz podobny film) ale chyba jakiś trend się z tego zrobił xd
I bardzo dobrze
#bekazkonfederacji #bekazpisu
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Memcen wprost przyznaje się do celowych kłamstw w kampanii i jeszcze się tym szczyci. "Będą kazali wam jeść robaki - Boże jak to żarło!"
On jest cynikiem, jego wyborcy to debile. Zabawne jeśli mu się wydaje, że ktoś tego nie podejmie na debacie xD
https://x.com/f0t0msky/status/1899808109909987683
#polityka #bekazkonfederacji
@maximilianan Tak, jest cholernym, wyrachowanym cynikiem. Byłem kiedyś na "piwie z Memcenem", gdzie podniósł rozcapierzoną dłoń i ogłosił "piątkę Memcena" jako program Konfederosji.
Rok później go zapytali o to dziennikarze, to mówił, że to tylko był żart i tylko idioci by się na to dali nabrać.
Może on jest po prostu niedojrzały, ale generalnie poczułem się, jakby mi napluł w twarz.
Zaloguj się aby komentować
Hej #konfederacja super macie lidera. Może nie za mądry, ale za to dzban.
#polityka #bekazkonfederacji #boogiecontent
K⁎⁎wa jaki debil. Jezdzil z bratem i oni zyja. A ja jechalem samochodem 300km/h i zyje to po co te ograniczenia glupie?
To moze obejrzyj k⁎⁎wa cymbale pierdolony nieuku jakies testy zderzeniowe bez i z fotelikiem? Jak mozna byc takim je⁎⁎⁎ym imbecylem.
Przepraszam za slownictwo ale na taka glupote nie mozna sie nie odpalic
Jeździł w maluchu bez fotelika, na drodze było 15 maluchów i jechały 70km/h. Dzisiaj jest "pińcet" razy więcej aut na każdej drodze, co drugi to wrak z lewym przeglądem, co trzeci kierowca to sebek w ponad 200-konnym BMW, co dzisiąty kierowca jest pijany i z zakazem prowadzenia, a reszta to posiadacze prawka z laysów.
"komuchy chcą mi odebrać wolność" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Berkovitz kilka dni temu: "a co konfa winna, że kogoś zaatakowano?!"
Memcen ostatnio: nie popieram , ale sami się prosili heheh
Te cymbały nawet wspólnej wersji nie potrafią ustalić.
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1900074854964961713
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
https://x.com/PL_2050/status/1899849964626292808
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
#wiadomoscipolska

Dałem piorun ale cofnąłem
Ciekawie brzmi rozdział Spójność i suwerenność , biorąc pod uwagę jak wyglądało przeznaczanie grantów na produkcję amunicji to nie można mieć obaw, temat KPO? Tylko ekstremistyczni fanatycy wierzą w uczciwość przy podejmowaniu decyzji.
Lepiej z własnego budżetu lub własnych kredytów tą tarcze wschód budować.
@ColonelWalterKurtz @esterad
https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-10-2025-0146_PL.html
// edit jeszcze grubiej jest bo chcą aby państwa na ten art. się nie powoływały XD
63. wzywa państwa członkowskie do zaprzestania powoływania się na art. 346 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej, aby uniknąć stosowania dyrektywy w sprawie zamówień publicznych[7]
https://lexlege.pl/traktat-o-funkcjonowaniu-unii-europejskiej/art-346/
To już oczami wyobraźni widzę jak nam pozwalają szybo modernizować armię gdy ruski puka do drzwi, postawa niektórych państw w lutym 2022 jest dosyć wymowna.
Zaloguj się aby komentować
Kohut zwraca uwagę na bardzo konkretną rzecz.
Tymczasem konfa: CO KAŻDY KOGO NIE LUBISZ TO RUSKI AGENT AHA WIADOMO ZAORANE
No debile.
#polityka #bekazkonfederacji

@maximilianan No tak nie do końca. Zaczyna o tym, że Konfa jest bardziej prorosyjska na bazie tego, że Pani Ewa ma pierdolca jak słyszy o Ukraińcach.
Sorry ale jedno z drugim nie musi mieć wiele wspólnego a nawet nic. Więc miałbyś rację, gdyby Kohut nie zaczął twitta od "JACY ONI PROROSYJSCY".
TL;DR Nie są prorosyjscy, są po prostu ksenofobami. Niekoniecznie to to samo. XD
Zaloguj się aby komentować