Mam taka fantazje, zeby Mentzen przeszedł do 2 tury i Trzaskowski na oczach całego narodu skończyłby jego polityczną karierę xD
Oczywiscie współprowadzącą debatę byłaby Justyna Dobrosz-Oracz xD
#polityka #bekazkonfederacji
Mam taka fantazje, zeby Mentzen przeszedł do 2 tury i Trzaskowski na oczach całego narodu skończyłby jego polityczną karierę xD
Oczywiscie współprowadzącą debatę byłaby Justyna Dobrosz-Oracz xD
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Kto to widział tak się witać praktycznie z każdym osobno? Jeszcze później przez godzinę odpowiadać na pytania...
Przecież to trzeba szybciutko wygłosić monolog i pojechać "zaliczyć" kolejne miasteczko
#bekazkonfederacji #wybory
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hołownia jak elegancko wyjaśnił konfiarza xDD
https://x.com/BartoszPalka/status/1902301917562191967
#bekazkonfederacji #polityka
#wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
A Ty którym Memcelem dziś jesteś?
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #bekazmemcena

Zaloguj się aby komentować
Mamy chyba jasność dokąd zmierza Ameryka pod rządami Republikanów. Planują stać się trzecim autorytarnym/totalitarnym mocarstwem z ambicjami terytorialnymi (Kanada, Panama czy Grenlandia).
Na wisienkę oczywiście Sławek Mentzen, który po tym co odwala pomarańczowa małpa stwierdza, że trzeba nasze bezpieczeństwo opierać na nim.
#polityka #bekazkonfederacji #konfederacja


Zaloguj się aby komentować
tiktok power
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
aktualizacja piątki konfederacji
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #polityka #wojna

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, nie wierzę, to naprawdę istnieje...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4947341/filozofia-xd
Dorosły człowiek, który dalej nie wyrósł z tej dziecinady i myśli, że jest fajny...
Zaloguj się aby komentować
Sławek kaskader. Uwaga pan doktor będzie skakał z 16 % na 4,76 % ! #polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Najważniejsze, że w końcu można było Szymka pocisnąć
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio ktoś przypomniał ciekawy fakt, że słynne podanie ręki przez rękawiczki do bezdomnego było wynikiem tego, że on te rękawiczki używał do rozdawania im zupy i zwyczajnie zapomniał ich zdjąć XD
Czaicie jakie to są podludzie? Tylko czekają na takie sytuacje, bo gość jest naprawdę dobrym człowiekiem w przeciwieństwie do nich i trudno coś na niego znaleźć
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpisu
#wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Memcen znowu pokazał, że nie boi się żadnych pytań i jest gotowy do rozmowy z każdym
#polityka #bekazkonfederacji
Widzę że hejtowe echo chamber ma się lepiej niż kiedykolwiek. Każdy kto choć liznął politologii wie że utrzymanie armii z podatków jest podstawiwym postulatem konserwatywnych liberałów. Choćby trzeba było zabrać bombelkom 800+ to silna armia być musi. Nawet Korwin-Mikke, w całym swym radykalizmie, głosi to od zawsze. Pytanie nie było tylko głupie, ale wręcz idiotyczne.
Zaloguj się aby komentować
Petru zaczął cisnąć beke z Mentzena
https://x.com/RyszardPetru/status/1901971447976964277
#polityka #wiadomoscipolska
#bekazkonfederacji
@emerald_city Pierwsza część jak mówi o merytoryce Mentzena to dobrze zrobiona, druga część to nie ma co się śmiać z człowieka, że śmiesznie biega to średnio. Ogólnie wiele wywiadów z Petru to rzeczywiście wypadał na plus. Sam na pewno powiedziałbym o wsparciu AFD, które uważa część naszego terytorium za wschodnie Niemcy. Jako ktoś kto ciągle straszy Niemcami to wspiera frakcje jaka chciałaby części naszego terytorium. To jest w ogóle tak wielka abstrakcja, że dobiło mnie bardziej niż brak znajomości czym jest VAT u doradcy podatkowego, który mówi, że nie jest to podatek od wartości dodanej.
Zaloguj się aby komentować
To ten typ niby jest kreowany na jakiegoś lepszego od kałrockiego? xD
https://www.reddit.com/r/Polska/s/CzrUQpYaHj
#bekazkonfederacji #jebackonfederacje #polityka
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No patrz, znowu nie zdążyli... BO STOLIK WYWRACALI
Jak podaje dziennik, w związku z decyzją PKW Konfederacja ma stracić dotację w wysokości ok. 400-500 tys. zł oraz prawo do subwencji. "Najprawdopodobniej kolejna sprawa trafi do Izby Kontroli Nadzwyczajnej" — dodaje.
Z nieoficjalnych informacji "Dziennika Gazety Prawnej" wynika, że decyzja PKW wynika z tego, że "pełnomocnik finansowy spóźnił się ze złożeniem sprawozdania. Jak powód wskazano, problemy z działaniem ePUAP, ale w żaden sposób tego nie udokumentowano".
#polityka #wybory #konfederacja #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Chce ktoś chwilówkę?
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
brakuje logo pisu i rubelkliki, to na pewno zupełny przypadek prawda? prawda?
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować