On sobie wtedy żadnego selfie nie robił, tylko zwykłe zdjęcie na pamiątkę, ale już przekaz poszedł XD ehhh
https://x.com/szymon_holownia/status/1916905514492940521
#wiadomoscipolska #debata #bekazkonfederacji
#polityka

On sobie wtedy żadnego selfie nie robił, tylko zwykłe zdjęcie na pamiątkę, ale już przekaz poszedł XD ehhh
https://x.com/szymon_holownia/status/1916905514492940521
#wiadomoscipolska #debata #bekazkonfederacji
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji
Mentzen mówił że w Niemczech nie budowano obozów xD

Zaloguj się aby komentować
Wystarczy zgooglować słowa Mentzena o "liście do prezydenta Bełchatowa o centrum imigracji" żeby wykazać że kłamie XDDD
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
po czym budzisz się i matka krzyczy "do szkoły gówniarzu"
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Ściek w komentarzach niezły XD
Sekta z konfedepisu razem z silniaczkami kręcą spina, bo Hołownia wyciągnął telefon
Uj z tym, że większość tak robiło
Co z tego, że pisowcy kradli jak najęci, a Tusk obala lache deweloperom wykorzystując PSL
Szymek zrobił zdjęcie, dlatego trzeba głosować na popis!
Brak słów
#wiadomoscipolska #polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji

@emerald_city W sensie, że nie wolno robić zdjęć na pogrzebie? Jakby papież był dla mnie ważny i byłbym tam to pewnie bym zrobił. Teraz wstrzymuję się od przekazywania mojej opinii o byłej głowie kościoła bo była ona daleka od pozytywnej i zwyczajnie ludzkiej śmierci mi szkoda.
Szczerze to zawsze robiono u mnie zdjęcia na pogrzebach ze względu na oprawę czy spotkanie ludzi, których nie widuje się bez specjalnych okazji. Słyszałem kiedyś od ludzi jakich poznałem, że praktykują długą żałobę od miesiąca nawet do roku po śmierci najbliższych gdzie nawet nie słuchają muzyki.
Zaloguj się aby komentować
Ale to trzeba mieć swoich wyborców za kompletnych debili próbując po raz kolejny sprzedawać to samo kłamstwo. Odrażający typ.
Wartość wypłaconych świadczeń z tytułu "Rodzina 800 plus" na dzieci uchodźców wojennych to 2,8 mld zł, jednak wpływy do budżetu państwa od emigrantów z Ukrainy w 2024 r. wyniosły 15,21 mld zł - wynika z raportu opublikowanego we wtorek przez Bank Gospodarstw Krajowego.
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
w każdym konfiarzu są dwa wilki, jeden nie chce ekshumacji na Wołyniu, drugi cieszy się, że są i ma urojenia że to zasługa słabka memcena
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Ojej, a jednak się nie pomyliłem
https://www.hejto.pl/wpis/propaganda-tvp-https-streamable-com-gqtqjo-smutne-xd-polityka?commentId=6f191df5-5746-4bc5-8c72-e0bce97e0344
cc: @Lopez_
#bekazkonfederacji #polityka #dezinformacja
Zaloguj się aby komentować
Konfa i kolejne fikołki. Wprawdzie Mentzen i Zajączkowska mówią, że pracujący imigranci są ok, ale widać zdanie głównych polityków jest wyrwane z kontekstu, a poza tym to żart był, eksperyment myślowy taki.
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #polityka
Bosak już wprost mówi o koalicji z pisem xD
https://x.com/_rafaello81/status/1913468975922430176?t=m_4XK723y2ZDZ8HpGGHhxw
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Koń osiodłany, chorągiew zawieszona, miecz naostrzony. Kierunek Eurokołchoz, za tobą królu Grzegorzu! Niech zyje imperium rosyjskie xD
https://youtube.com/shorts/pssBGt2P9ng?si=wb6W3Zv9FcsbvRVj
#polityka #kabaret #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Skoro Konfederaci czy ogólnie pojmowani fundamentaliści rynkowi optują za prywatyzacją edukacji, co z porozu nie jest sprzeczne z ich doktryną, to dlaczego ci sami ludzie zarazem forsują koncepcję "bonu edukacyjnego", która jest de facto zrzucaniem się podatników na to, aby ktoś mógł korzystać z prywatnych usług? Bon mieszkaniowy czy żywnościowy byłby przez tych samych ludzi okrzyknięty 'socjalizmem', ale w przypadku edukacji już nie widzą tej sprzeczności. Analogicznie z bonami turystycznymi, którym się sprzeciwiali, ale popierają dokładnie IDENTYCZNE rozwiązanie w edukacji. Z czego to wynika?
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #antykapitalizm #polityka
Wydaje mi się, że to rozwiązanie przejściowe - cel bardziej osiągalny niż całkowita prywatyzacja od strzała. Ale podobnie jak podnosi @pacjent44 , to chyba źle zaadresowane pytanie bo Konfederacja nie ma tu silnej reprezentacji, a już na pewno nie takiej która łapie się w zawiłościach ich poglądów.
Inna sprawa, że Bon Edukacyjny właściwie istnieje w Polsce. Prywatne szkoły otrzymują państwowe pieniądze za każdego ucznia - w wysokości subwencji oświatowej. Innymi słowy, samorządy otrzymują pieniądze na każdego ucznia, a jeśli uczeń jest w prywatnej szkole, to do niej wędruje cała subwencja.
Miało by to służyć konkurencji. Obecnie szkoły dostają kasę, niezależnie od poziomu kształcenia, a rodzice posyłający dzieci do prywatnego sektora są podwójnie poszkodowani - nie odbierają pieniędzy które są przeznaczone na naukę ich dzieci oraz muszą za nią dodatkowo płacić.
Dodatkowo forma płacenia za usługę edukacji dziecka stawia szkołę w pozycji sprzedającego, który odpowiada przed kupującym i wytwarza zdrowe podejście "płacę, więc mogę wymagać"
nie odbierają pieniędzy które są przeznaczone na naukę ich dzieci
@Fulleks Przecież to zwykła nieprawda. Poczytaj o tym np. tutaj: https://www.prawo.pl/oswiata/dotowanie-szkol-i-placowek-niepublicznych-i-publicznych-prowadzonych-przez-podmioty-niepubliczne,115083.html .
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@festiwal_otwartego_parasola jestem ciekaw co Braun i jego akolici sądzą o tradycyjnych wartościach rosyjskiej "kultury" i ich tradycyjnej aborcji na żądanie. Jakie fikołki wykonuje pan Grzesiu by bronić tezy o tradycyjnej, konserwatywnej cywilizacji rosyjskiej, która przewyższa tą zgniłą zachodnią.
Zaloguj się aby komentować
Młodzieżówka "najbardziej propolskiej partii" jako wielkiego Polaka podaje tego c⁎⁎ja. Polecam poczytać kim był, a dla tych którym się nie chcę przytoczę jedno zdanie z jego biografii: "był zwolennikiem współpracy Polski z III rzeszą".
#polityka #bekazkonfederacji

@maximilianan
>którym się nie chcę przytoczę jedno zdanie z jego biografii: "był zwolennikiem współpracy Polski z III rzeszą".
Ah tak, nie ma jak oceniać postawy po fakcie. Bo na pewno wiedział, że będą planowali czystki etniczne.
Idąc tym szlakiem to cała "hołota" z II RP to powinna być wychłostana, bo wszyscy się mylili i dostaliśmy wpierdol z obu stron.
Patrząc nieco trzeźwiej na II RP...
Doprowadzili do takiego wpierdolu z obu stron, nie potrafiliśmy wypowiedzieć wojny ZSRR.
Tak bardzo zawierzyly aliantom, że..
dostaliśmy nóż w plecy od aliantów, że oddali nas pod ZSRR.
I jeszcze wielka kniaga w rzyć od UK, że dalej milczą odnośnie Sikorskiego, a to gruby temat, bo potencjalnie mógłby napsuć relacje o Katyń.
Myślę, że "prawaki" powinny wyleczyć się z II RP.
Tasują się do Piłsudkiego, a o takim Padarewskim d⁎⁎a cicho.
@maximilianan
Tylko tyle jest na wiki.
>Jego książka Sprawa polsko-żydowska przedstawiała polskich Żydów jako „pasożyty na zdrowej gałęzi polskiego drzewa”[7] i proponowała stopniowe wysiedlanie polskich Żydów w liczbie stu tysięcy na rok[8]. Postulował również stworzenie polskiego protektoratu w Palestynie, do którego mieliby przeprowadzać się wysiedleni polscy Żydzi.
Tylko wiesz, że od XIX wieku mamy rasowy antysemityzm wojujący w całej Europie od Afery Dreyfusa poprzez fałszywe Protokoły Mędrców. Ilość opinii przez ten ewenement sprawia, że wszyscy wyrażali opinię o nich.
BTW obok Palestyny, jeszcze Polska z Francją rozkminiała opcję Madagaskaru.
@maximilianan Wiara w to, że Polska w obozie Osi przechyliła by szale wojny na jej korzyść, a potem Polacy by wraz z Niemcami, Włochami i Japonią, decydowali o nowym porządku świata xDDDD. A w rzeczywistości polskie Untermencheny użyźniały by glebę gdzieś na ruskim stepie, podczas gdy pan Hitler przejmował by kontrolę nad ich pańswem xD
Zaloguj się aby komentować
Psychoprawactwo to powinno mieć jednak konstytucyjny zakaz generowania obrazków XD
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
U mnie w mieście memcen nie ma łatwo.
Coś się naderwało.
#bekazkonfederacji #polityka


Zaloguj się aby komentować