To niemal tak samo ważne pytanie jak z papierem toaletowym (w którą stronę).
#ankieta #pytanie #gotujzhejto

To niemal tak samo ważne pytanie jak z papierem toaletowym (w którą stronę).
#ankieta #pytanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy Was też wkurza zastawianie siedzenia w pociągach czy komunikacji miejskiej plecakiem, torbą
Żeby broń Boże nikt koło mnie nie usiadł 🤔
#pytanie #rozmyslania
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
#wybory #polityka #ankieta
Czy tylko mi się wydaje, że po wczorajszych wyborach widać jakby większy entuzjazm wśród tutejszych wyborców Szymona Hołowni? Na kogo oddasz głos w drugiej turze 1 czerwca.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dochodzi 12:00, może pora na wyborczą #listaobecnosci
#wybory #polityka #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Czy oddałeś już ważny głos w wyborach prezydenckich?
#polityka #wyboryprezydenckie2025
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ankietka na szybko, bo muszę się decydować a kolejna porcja w piekarniku.
Cynamonki z lukrem czy bez lukru?
#ankieta #bojowkapiekarska #gotojzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wybory post prezydenckie - z pośród już wcześniej wybranych, wybieramy najlepszego.
Na którego z byłych prezydentów 3RP zagłosujesz (zakładając że są w wieku swojego pierwszego zwycięstwa).
#pokityka #wyboryprezydenckie #ankieta
#polityka

@Fulleks Jakby to ujął Lech Wałęsa: "każdy z tych typów miał plusy dodatnie i plusy ujemne".
Nie chcę się wypowiadać o polityce, zwróćcie jednak uwagę, że za trzema z wymienionych kandydatów stał Jarosław Kaczyński. To Kaczor namówił Wałęsę na "wojnę na górze", kandydowanie w wyborach 1990 i całą brudną kampanię wokół tego. To Kaczor wypchnął brata na prezydenta, a Duda to już sami wiecie - pacynka Kaczyńskiego.
Olek wydaje się najlepszy, bo wtedy Polska rosła po 7% rocznie, ludziom się poprawiało, weszliśmy do Unii. Ale to nie dlatego, że on rządził i miał na to wpływ, tylko akurat był wtedy prezydentem. Gdybyście mieli przeanalizować jego prezydenturę, decyzje jakie podejmował, to nie bylibyście już nim tacy zachwyceni.
Zaloguj się aby komentować
Kto lepiej się nadaje – ustępujący prezydent Duda, czy kandydat którego popierasz (niezależnie od sondaży)?
#polityka #wybory #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Jaki system operacyjny na laptopa? Do użytku domowego.
#ankieta #komputery
@RobertCalifornia jeszcze jakieś 2 lata temu powiedziałbym Windows, głównie ze względu na dostępne aplikacje i kompatybilność. Ale ostatnio Microsoft zaczyna odlatywać w kierunku always-online i przerażającego poziomu inwigilacji. Jeśli masz wybór i chęć do nauki to spróbuj jakiegoś Linuxa. Słyszałem dobre opinie o Mint i Ubuntu.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #kampaniawyborcza #kanalzero #ankieta

Akcja z mieszkaniem jest karygodna i warto się jej przyjrzeć, bo za dużo tam wykrętów itp. A korzystanie z państwowych zasobów przez sztab jednego z kandydatów jest mniejszym złem. Jestem rozczarowany. Aha - powtórzę, zanim silniczki, nałrocki i zwolennicy konfy się zlecą - żadnemu 50 PLN im bym nie powierzył, a co dopiero prezydenurę.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prezydent Polski jest głównodowodzącym sił zbrojnych RP i to jest jego nadrzędna funkcja, ma prawo weta do ustaw które i tak sejm jest wstanie przecisnąć.
#polityka #ankieta
@paulusll kompletna bzdura. Sejm nie jest w stanie przecisnąć ustaw bo jest wymagana większa większość, ostatni przykład to choćby składka zdrowotna. A żadnej wojny nie toczymy, więc pisanie że dowodzenie armią to jego główna robota jest śmieszne. Poza tym i tak nikt by mu nie dał dowodzić w razie W. xd
Prezydent Polski jest głównodowodzącym sił zbrojnych RP i to jest jego nadrzędna funkcja
@paulusll Jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie posiada żadnych uprawnień do dowodzenia wojskiem. To funkcja w dużej mierze tytularna. Prezydent mianuje dowódców wyższych szczebli, zatwierdza kierunki rozwoju, itp.
Generalnie jednak jest "notariuszem" decyzji podejmowanych przez inne osoby.
Zaloguj się aby komentować
A, to się odnosi do poprzedniego wpisu.
No jeśli ci zależy na znajomości to pora nauczyć się rozmawiać, a nie zachowywać jak jakiś upośledzony jaskiniowiec. Przeproś za swoje niedojrzałe zachowanie i zacznij pytać dlaczego była opryskliwa, bo nie chcesz mieć z nią złych relacji. Jest możliwe że źle zareagowała na twój żart, ale wnioskuję że jej nie pytałeś, więc nie wiesz. Normalni ludzie rozmawiają, też o emocjach
Zaloguj się aby komentować
ceny paliw na stacjach po wyborach:
#wybory #paliwo #ankieta
@Half_NEET_Half_Amazing pytanie czy wprowadzili już podatek od diesla czy nie
Np ciężko mi powiedzieć jak to odbyło się w Polsce, ale w Austrii był zakomunikowany moment gdy podnieśli cenę o 0,30€
Nakładało się to idealnie z afera ceny paliw/ inflacja / wojna w Polsce
W skrócie w Austrii 2021 1,1€,
2022 w czasie wojny 2,1€,
2022 podatek 2,4€
2025 1,5€
Widać pięknie jak ten podatek funkcjonuje plus zakładam 0,1€ to inflacja
Zaloguj się aby komentować
Po namowach @owczareknietrzymryjski oraz @SuperSzturmowiec zdecydowałem się zrobić ankietę z pytaniem: co jest lepsze: kremówka w Wadowicach, czy Karpatka na Pomorzu?
Dla ignorantów kulinarnych (takich jak ja): Kremówka to francuski deser z kremem waniliowym i warstwami ciasta francuskiego, podczas gdy Karpatka to polski wypiek z kremem budyniowym i chruścikowym ciastem.
#ankieta #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Ustalmy definitywnie kto wygrywa i wygra tę debatę w TVP
#debata #polityka #pytanie #polska #telewizja #ciekawostki #ankieta

Zaloguj się aby komentować
#polityka #debata #ankieta
Zaloguj się aby komentować