@Compositum Oby żadnego z was (z których zapewne część niedawno klaskała uszami jak jakiś francuz obezwładnił nożownika) ani waszych dzieciaczków, sióstr, żon mateczek i dziadziusiów nie spotkał na ulicy jakiś sk⁎⁎⁎⁎syn z zamiarami ich mordowania (lub gwałtu, skatowania do nieprzytomności) podczas gdy stado bezmózgich zombie z telefonami z bezpiecznej odległości będzie nagrywać jak waszym bliskim dzieje się krzywda. Obyście tchórzliwe (lecz tak głośne w internecie) istoty nie musiały potem oglądać zwłok waszych bliskich na chodniku, czytać na wykopie i twitterze komentarzy że "fajne cycushki majom te zwłoki" bo nikt nie kiwnął palcem by zrobić cokolwiek. COKOLWIEK nie rzucić się na psychola - nikt tego nie wymaga. COKOLWIEK.
Słownik i pojęcie bohaterstwo są już nieaktualne - gdyby którakolwiek z tych kanalii które widziały przez okno tego debila zrobiła cokolwiek (zadzwoniła choćby na policję zamiast pisać na fb) widząc że łazi z siekierą może dziewczyna by żyła
Ludzie wyzywający ochroniarza od białorycerzy i simpów dla mnie są do wypierdolenia do kolonii dla śmieci.
Brzydzę się tym zbydlęconym społeczeństwem. W społeczeństwie jednostka powinna mieć wsparcie. A tu zbiorowisko nic nie wartych odpadów.
I na koniec - takie rzeczy dzieję się w Polsce codziennie. Mamy czas przed wyborami - temat jest grzany przez obrzydliwe indywidua próbujące na tej tragedii zbić kapitał polityczny. Zarówno wojująca demokracja jak i prawicowe odpały wymyślają i publikują najobrzydliwsze "teorie".
W 2024 roku w Polsce odnotowano ponad 500 zabójstw oraz ponad 560 zabójstw w 2023 roku w tym kilkanaście ze szczególnym okrucieństwem. Wystarczy że jedno z nich stało się medialne i widzimy wśród jakiego bydła (i nie mówię tu o mordercach) żyjemy.