#swietlanmaps #preselekcje #ankieta #regionalizmy #mapy
#swietlanmaps #preselekcje #ankieta #regionalizmy #mapy
Zaloguj się aby komentować
A pamiętaliście, żeby dać mamie kwiatka dzisiaj?
#dzienmatki #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Jesteś rannym ptaszkiem czy może nocnym markiem?
#pytanie #ankieta #spanko #wracajdolozka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyobraźcie sobie, że jesteście lekarzami. Musicie wyjechać na specjalizacje do innego miasta (150 km) na 4 lata, wiąże się to z obniżką wynagrodzenia żony z 9k na 7k. (Ty zarabiasz tyle samo)
Co robisz?
#pracbaza
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Biorąc tak zwane ogólne umiejętności życiowe, średnio w waszym otoczeniu - w domu, w rodzinie, w pracy, na osiedlu i na ulicy, w samochodzie i samolocie, bez cherrypickingu, czy uważacie, że mężczyźni są równie inteligentni, zaradni, wydajni, uniwersalni i 'ogarnięci' jak kobiety?
#ankieta #( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Hejto przemówiło. Wg naszego wewnętrznego badania opinii niepublicznej prezydenten (przynajmniej Hejto) zostanie Bonjour Trzaskowski.
611 głosów to więcej niż bym się spodziewał, dziękuję!
A kto zostanie prezydentem Polski to się jeszcze przekonamy
#polityka #wybory #ankieta


@boogie wyboru nie ma. Z jednej strony osoba którą się zna, wiadomo czegoś po niej spodziewać w kontekście zarówno mi odpowiadającym jak i nie, ale to jest wiadomo i przejrzyste. Z drugiej strony jest ktoś kogo nie znam, nigdy o nim nie słyszałem, ktoś kto nie ma żadnych kompetencji ani doświadczenia w polityce, nie wiadomo co sobą reprezentuje a tego w kampanii się nie dowiem, bo kampania wyborcza to teatr o show mający niewiele wspólnego z rzeczywistością.
Gdyby kontrkandydat Trzaskowskiego był kimś innym, osobą o której mam jakieś pojęcie i wiem czego się po niej spodziewać to można by się zastanawiać, a tak? Żadnego wyboru. Przecież nie wybiorę na prezydenta osoby o której nie mam zielonego pojęcia i o której nigdy nie słyszałem, szanujmy się i zachowajmy godność człowieka.
Zaloguj się aby komentować
Biorąc tak zwane ogólne umiejętności życiowe, średnio w waszym otoczeniu - w domu, w rodzinie, w pracy, na osiedlu i na ulicy, w samochodzie i samolocie, bez cherrypickingu, czy uważacie, że kobiety są równie inteligentne, zaradne, wydajne, uniwersalne i 'ogarnięte' jak mężczyźni?
#ankieta
@Michumi Ukończyłam politechnikę, uważam się za ogarniętą w sprawach technicznych. Umiem obsłużyć wiertarkę, ale udarową zostawiam mężowi. Podobnie dla niego instalacja elektryczna, ale zapchany syfon ogarnę sama. Gdybym została z jakichkolwiek względów samotną matką, to z własnej pracy utrzymam siebie i dzieci.
Wg testów IQ jestem znacznie inteligentniejsza niż przeciętny człowiek, ale nie przywiązuję do tego zbytniej wagi, bo jestem również świadoma ograniczeń własnego mózgu. Nie umiem pisać wierszy, nie mam talentu plastycznego ani muzycznego. Dosyć biegle mówię po angielsku i spokojnie porozumiewam się w języku niemieckim. Nie używam sztucznej inteligencji do napisania pism urzędowych. W szachy i Scrabble ogrywam małżonka, ale on z kolei dużo szybciej potrafi liczyć w pamięci i lepiej pamięta daty historycznych wydarzeń.
Umiem nakarmić rodzinę bez termomiksa, prać i sprzątać. Choć zdarza mi się płacić za sprzątanie domu.
I w życiu spotkałam wielu chłopaków, później mężczyzn, których bardzo drażniło to, że jestem od nich bardziej kumata.
Przez wiele lat traktowałem kobiety jako mniej zaradne życiowo bo naoglądałem się dużo takich.
W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że tak samo jest z mężczyznami. I zrozumiełem dlaczego wcześniej tego nie dostrzegałem.
Zwyczajnie, zwracałem uwagę na kobiety, one mnie interesowały. Tyle wystarczyło do wytworzenia negatywnego skojarzenia.
Aktualnie jestem na etapie pogardy do ludzkości i płeć nie ma tu żanego znaczenia XD
Zaloguj się aby komentować
Sprawdźmy czy Hejto jest bańką informacyjną.
Czy słyszałeś w tym tygodniu, że kampanie Platformy były finansowane z USA i że roczny budżet NFZ jest już prawie wyczerpany?
#polityka #ankieta

Dotacja z budżetu państwa na NFZ to nie jest całkowity budżet NFZ - ten pochodzi ze składek zdrowotnych + dotacji z budżetu państwa.
Jak ustalił Rynek Zdrowia, w pierwszych pięciu miesiącach wykorzystano już ponad 80 proc. dotacji z budżetu państwa, czyli ponad 15 mld zł z 18,3 mld zł zakładanych początkowo na 2025 rok.
Kiedy budżet NFZ to ponad 180 mld
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No c⁎⁎j, zrobię tę #ankieta
Biorąc pod uwagę obecną sytuację w #polityka , pomijając swoje sympatie i antypatie:
Jak myślicie, kto wygra w drugiej turze?

Zaloguj się aby komentować
#heheszki
Zainspirowany niedawnym wpisem @Michumi oraz wymianą komentarzy pod nim mam pytanie:
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy macie ulubiony typ naczynia, z którego lubicie pić kawę? Nie mówię tu o ulubionym kubku, ale czy np. wolicie filiżanki o określonym kształcie, kubki czy szklanki?
Moi rodzice na przykład twierdzą, że smakuje im kawa tylko z filiżanki, najlepiej takie o szerokiej podstawie. Ja z kolei preferuję niewysoki kubek. Nie znoszę z kolei szklanek.
#kawa #ankieta

Zaloguj się aby komentować
ANKIETA - preferujesz u kobiety Małe cyce, duża d⁎⁎a czy duże cyce i małe d⁎⁎a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #ankieta #gownowpis #seks
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować