#pociagi #pociagiboners
Już się nie mogę doczekać aby się tam wybrać pociągiem osobowym

Społeczność
Społeczność świrów kolejarskich. Lubimy dyskutować o kolei w Polsce, fotografować jadące składy, wybierać pomiędzy Pesą a Newagiem
#pociagi #pociagiboners
Już się nie mogę doczekać aby się tam wybrać pociągiem osobowym
Zaloguj się aby komentować
EN57ALd-2223 spółki polregio po całym cieżkim dniu pracy udaje sie na manewry i spoczynek.
#pociagi #pociagiboners


Zaloguj się aby komentować
#pociagi #pociagiboners #wypadek #suseuspamuje
Renault przejeżdża przez zamknięte rogatki i uderza w bok pociągu.
Ktoś wie co to za muza?
Zaloguj się aby komentować
#pociagi #samoloty #wypadek #nocnazmiana #suseuspamuje
Zaloguj się aby komentować
Po co są te cztery szyny między torami w przeciwnych kierunkach?
Czy w tym samym, co wewnętrzne szyny na mostach, czyli przeciwdziałanie wykolejeniom? #pociagi #pkp

Zaloguj się aby komentować
#pkp #kolej #pociagi #europa
https://www.cittimagazine.co.uk/rail/te-ranks-european-rail-services.html

Zaloguj się aby komentować
Duet 31Webb-015 i 016 jako SKM Trójmiasto na trasie S1
#kolej #pociagi #pociagiboners
Rozwój SKM to cos fajnego.




Zaloguj się aby komentować
I pare dni starszy Gryffin EU160-045 na relacji Łódź-Kołobrzeg IC 18114 Pobrzeże.
No dobry dzień. Same nowe wagony, nowe lokomotywy. Ale kontem oka widzialem TLK złożony ze szrotu z bocznic. Z tymi chorymi drzwiami.
#pkpintercity #kolej #pkp
A wieczorem jak obiecalem - wrzuce dziobaka i jakieś pare słów o tym jak widze roznice miedzy zwyklym IC a EIP.


Zaloguj się aby komentować
Knot, ED250-008 leci na rzeszów.
#kolej #pociagi
Jezu jutro pierwszy raz będę jechał dziobakiem, chyba garnitur ubiore na ta okazje



Zaloguj się aby komentować
#pociagi #pociagiboners #suseuspamuje
Ogień!

Zaloguj się aby komentować
#pociagi #pociagiboners #suseuspamuje
Kolej wąskotorowa Harzquerbahn (rozstaw 1000 mm) w czasach NRD.

Zaloguj się aby komentować
EP07-356 (prawdopodobnie) na dworcu w Sandomierzu. Zdechły ptak idealną wizytówką miasta zbrodni #kolej #fotografia #fotografiakolejowa #pociagi #pociagiboners #ep07 #sandomierz

356, tylko on ma takie malowanie, reszta jest niebieska (354,358).
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.php?nav=lok&typ=1&seria=3&lok=402&numer=356&title=EP07-356
Zaloguj się aby komentować

Nowe okoliczności katastrofy kolejowej w Otłoczynie z ostatniej dekady PRL. Co robiła na szlaku lokomotywa parowa? Czy to prawda, że przed katastrofą padło zasilanie w rejonie katastrofy? #pociagi #pociagiboners #kolej #katastrofykolejowe #otloczyn #torun #historia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To zdjęcie wyświetliło mi się na kilku mikolskich grupach

Zaloguj się aby komentować

Scenariusze na wypadek zalania pojazdu trakcyjnego w scenariuszu: poziom wody - równy z główką szyn, ok 50cm nad główkę szyny, równy z ostoją (ramą) lokomotywy, powyżej ostoi (ramy) lokomotywy. Ostatni scenariusz to kasacja lokomotywy, inne suszenie i klepanie #kolej #powodz #pociagi #technika...
Łotewska reklama o niebawieniu się przy torach (2008)
#łotwa #kolej #reklama#reklama
Zaloguj się aby komentować

Trwają testy dwunapędowej lokomotywy Pesy, która posiada napęd elektryczny (maks 160 km/h) i spalinowy (maks 120 km/h). W odróżnieniu od Gam jeżdżących teraz u przewoźników towarowych, napęd spalinowy pozwala na swobodną jazdę pociągiem pospiesznym po trasach bez druta #pesagama #pesa #pociagi...
Zaloguj się aby komentować