Kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek? Znowu mnie wylogowało
#hejto
Kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek? Znowu mnie wylogowało
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Dzień 779/781
Szczerbatek:
Liczba elementów 784
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 299,99 zł
#lego #legodamwa #jakwytresowacsmoka #dreamworks

Zaloguj się aby komentować
https://www.hejto.pl/wpis/https-www-parfumo-com-perfumes-elixir-attar-chen-xiang-12-15ml-820pln-perfumy
Podbijamy, dalej aktualne
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Widzieli w pełni elektryczne Ferrari?
Ja nie kupię.
Bo po co mi kolejne
#ferrari #motoryzacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziennazmiana #heheszki
@TyGrySSek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I tracked down the thief who stole $200,000 of LEGO afera #lego Ciekawa historia. Kiedyś wrzucałem, jak ktoś sprzedawał kolekcję życia. Tu, ktoś oddał do pośrednika i okazało się, że zestawów nie ma..
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Attar Al Kaaba - na oko lekko ponad połowa.
45zl plus paczkomat lub własna etykieta

Zaloguj się aby komentować
Przyznam, że byłem ciekawy co się podda pierwsze przy wkręcaniu w dąb bez pełnego nawiercania (wiertła starczało tylko do gładkiej części wkręta) i jestem pod wrażeniem wyniku.
Że raz bit strzelił, to zrzucam na złe trzymanie wkrętarki z mojej strony.
Ale ukręcić takiego bydlaka to nie takie hop siup ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽ szacuneczek dla Boscha
#zlotaraczka #majsterkowanie

Zaloguj się aby komentować
Zguba oddana właścicielowi
#gownowpis #warszawa
Dzień 778/781
Liczba elementów 613
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 299,99 zł
#lego #legodamwa #disney #pixar

Zaloguj się aby komentować
W końcu jest!
Różnica w stosunku PP20 bardzo duża, ale PP20 zawsze będzie miał ciepłe miejsce w moim serduszku.
#strzelectwo #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Ktoś tu chyba bzika ma.
Oczywiście tego pozytywnego
#lego #hobby #kolekcja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jest napad, dawać pioruny!
#zyciewbetonie #beton #teselacja #geometria #nieboperfekcjonistow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam kolegów i koleżanki po kiju!
Od dłuższego czasu rzeźbiłem sobie po godzinach apkę wędkarską.
Trochę brakuje poklepania po plecach albo kopa w d⁎⁎ę i nie wiem czy dalej ją rozwijać.
O apce:
Darmówka na Androida. Żadnej rejestracji czy logowania. Robię ją na "codzienny" wędkarski użytek (założeniem była przydatność w przygotowaniu do wypadu, jak i nad wodą), a nie żeby odpalać dwa razy w roku.
Zawartość:
Mapa łowisk (są jeszcze braki i nieprawidłowości, ale działam z tematem), prognoza brań (godzinowa i na tydzień wprzód), zagregowane informacje z regulaminów. Trochę drobnych pierdółek dla "nowych". Jest też spory moduł przeprowadzania turniejów.
Chciałbym poznać opinię i spojrzenie niezależnych ekspertów i czy warto to ciągnąć dalej. Opinią na google store też nie pogardzę, nawet jeżeli będzie to jedna gwiazdka lub "dobre, ale nie rób więcej".
Apka jest w fazie Closed testing, więc trzeba dołączyć do mojej grupy googlowej, by ją zainstalować.
https://groups.google.com/g/fishjapps/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishjunkie.fishingassistant
Z góry dzięki za pomoc!
P.S. Łatka dla atencji
#wedkarstwo #ryby

@parabole ja bym dodał moduł - "nic nie zapomnij" z "czeklistą" rzeczy, które masz wziąć na wyprawę, najlepiej, gdyby lista była predefiniowana, czyli:
robię listę rzeczy, na wypad (podaje dzień), na łowisko (jeśli podane z bazy, to z automatu wskakują rzeczy wymagane na tym łowisku), który będzie (spławikowy (wędzisko, bat, tyczka), federowy (metoda, koszyk), spiningowy (ulstra light, klasyczny), muchowy) i zabieram ze sobą: (podbierak, wędkę, krzesełko, kapelusz, kamizelkę, puszkę kukurydzy), fajnie jakby można było wybierać wędziska, podbieraki i inne z edytowanej listy, przecież wędzisk do feedera niektórzy mają po kilka zestawów. Takie coś mi się marzy, bo nigdy jeszcze nie wziąłem wszystkiego, czego potrzebowałem, nawet wtedy, jak cały sprzęt wędkarski miałem w aucie. A jeszcze jakby z listy generowało się gotowe powiadomienie do kalendarza, żeby kupić robaki i piwo/setkę, to byłoby super.
Zaloguj się aby komentować
Gdybym ominął spłukiwanie na myjni to bym zdążył do domu xD
Dobrze, niech pada. Chociaż mogłoby częściej, a spokojniej
#myjnia #pogoda #ulewa #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Dzień 777/781
Liczba elementów 81
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 64,99 zł
#lego #legodamwa very #smol

Zaloguj się aby komentować