Czy kupno #69 piorunów za wpisy jest legalne?
#hejtowyzwanie
Od razu mówię, że ewentualna zaplata możliwa będzie jutro rano
Czy kupno #69 piorunów za wpisy jest legalne?
#hejtowyzwanie
Od razu mówię, że ewentualna zaplata możliwa będzie jutro rano
Zaloguj się aby komentować
19h na nogach, mam dość
#starosc #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Dzień 781/781
Lego Bricklink Designer Program 910049
Liczba elementów 4056
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 1499,99 zł
#lego #legodamwa

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze bez tarcz, jeszcze nie dokończone podstawki, konie bez jeźdźców, figurki niepomalowane....
Ale jest! Zapodkładowana i zamagnesowana armia wczesnych Germanów do Basic Impetus.
Po lewej piechota wojowników, centrum jazda i harcownicy, po prawej elitarne oddziały weteranów służby na rzymskim żołdzie.
#basicimpetus #bitewniaki #grybezpradu #wargaming #malowaniefigurek

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Ktoś chętny na ubytkowy flakon?
Masque Milano Russian Tea 50/100 - 350 PLN + KW

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie Rasasi La Yuqawam po testach w notino. Zamówione i ale to pachnie, że ja wcześniej tego nie zrobiłem. Najlepsze że przyszedł mi batch 10/2022 I chyba zamówię drugi na zapas
A co u Was na klacie wariaty?
#perfumy #conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Głowa pełna. Trzeba nie robić przez sen.
28.05.2026 –
49 liter w 7 słowach
Zaloguj się aby komentować
Głowa pusta
28.05.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
58 letters in 10 words
28.05.2026 – #diffle #diffleen
20 letters in 2 words 🟢 10 🟡 1 ⚪ 9 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=hkiZyETLkVmcugTOtA3bj5CMukjLx4CMx4CO0ETLkFWZoRWZyhSI
Zaloguj się aby komentować
Siemanko, witajcie w mojej k
URWA JAKIE TO PIÓRO JEST
Moonman/Majohn P136
Jak już mówiłem, nie tak zaraz dawno, dowiedziałem się, że jest Moonman ze stalówką flex. Jest obojga nazw, dla tych którzy nie wiedzą albo nie pamiętają, dlatego, że Kaweco to mściwe chujki i zaklepali sobie nazwę Moonman na europę. Niemniej na piórze widnieje Moonman, tako i będę mówił i pisał Moonman.
Ja cię pi⁎⁎⁎⁎lę jezusie chrystusie jakie to jest złoto.
Ale po kolei.
Kształt, jak każdy widzi, klasyczne cygaro. Taki Montblanco-sailoro-piloto-platinumo-chujo-mujo-dziko-wężo, no po prostu klasyk nad klasyki. Wziąłem szare, bo w sumie why not, szarości w życiu nigdy dość. Na skuwce pierścień, na pierścieniu pięknie wygrawerowany Moonman i jeszcze piękniej wydrapany P136.
P, oczywiście, bo Piston, bo jest to pióro tłoczkowe. Korpus wyposażony w paskowate okienko podglądu, działa dobrze.
No i przechodzimy do rzeczy najważniejszej, czyli stalówki.
Po pierwsze primo - jest ładna. Góry + przeszycie + dziura w kształcie księżyca.
Po drugie primo - jest dość gładka jak na taką grubość. Linia japońskiej Fki, europejskiej EFki, a jednak feedback, choć jest, to jest niewielki.
No i po trzecie primo ULTIMO - k⁎⁎wa jaka ona jest miękka. Ta stalówka jest miękka jak pedofil na uniwersytecie trzeciego wieku, no k⁎⁎wa najlepszy flex jaki mam i jaki miałem do tej pory. Startuje, jak już ustaliliśmy, w c⁎⁎j cienko, a na flexie zostawia za sobą taką rzekę, że klękajcie narody. W porównaniu do takiego na przykład Conklina ze stalówką Omniflex, to k⁎⁎wa nie ma porównania, więc go nawet nie wrzucam, bo szczerze mówiąc wstyd.
Oczywiście, żeby nie było całkiem całkiem kolorowo - jako że feed jest klasyczny, biedacki plastikowy, to na maksymalnym flexie będzie się dławić jak Sasha za najlepszych czasów. Są rzeczy, których się po prostu nie przeskoczy. Niemniej jest to najlepiej zainwestowane piórowo 140 złotych... chyba kiedykolwiek.
A, zalane Diamine Masquerade, bo j⁎⁎ać biedę i niech się błyszczy. Tym samym BiC wypierdala z rotacji. I tak długo sie utrzymał. Z pozostałych newsów - Waterman Expert znowu zdechł, podmieniłem atrament na J. Herbina Encre Bleue, jak to zdechnie to nie ma nadziei XD
Tyle ode mnie!
#piorawieczne





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
KEBSON Z TUGUDTUGO XD
32 zamiast niby 64zł. Maly kebab i pinsa.
2/10 nie powtórzę.
#toogoodtogo



Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo i kolejny raz Olsza za 10zł
To będzie zdecydowanie moja ulubiona firma z TGTG. Paczka za 10zł starcza na 3-4 dni, a i tak część idzie w suszenie albo rozdawnictwo.

Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo wiedziony doświadczeniem z cukiernią Olsza wziąłem jedną paczkę za 10zł. Teraz to już przegieli xD

Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo ten wiecheć niby 75zł normalnie kosztuje xD
37.50 zapłacone. Znam lepsze kwiaciarnie z TGTG, tylko tam z kolei humorzasta pracownica i skraca sobie godziny odbioru już po zakupieniu paczki.

Zaloguj się aby komentować
Dzień 780/781
Liczba elementów 532
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 299,99 zł
#lego #legodamwa #smoki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Heja,
Byłem na stronie Taif podczas promocji -50% i mam świeżo dostarczony, nieodfoliowany flakon Taif al Emarat - T12. Piękny zapach ale mam zapas i brałem go żeby przesyłka się opłaciła. Dla kupującego dorzucę sampelka od Taifow.
Cena dla hejto : 380zł z shipem
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek? Znowu mnie wylogowało
#hejto
Zaloguj się aby komentować