APi dziala to i ruch się zwiększył czyli boty już działaja( ͡° ͜ʖ ͡°)

WiecNo
- 416wpisów
- 944komentarzy
NoWiec

NoWiec
APi dziala to i ruch się zwiększył czyli boty już działaja( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Wikipedia uczy i bawi.
Teraz już rozumiem skąd ten nacisk na mówienie do wszystkich Pan/Pani w polskim społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Szympans
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To już chyba ten czas bo juz rosołek był.
#memy #niedzielawieczurihumorgituwa #niedzielawieczur #pracbaza #demotywatory
Ps. Jutro mam wolne, idę dopiero w poniedziałek (° ͜ʖ °)

Zaloguj się aby komentować
To demotywator większości z nas( ͡° ʖ̯ ͡°)
#demotywatory #memy #mlodosc #starość #życie

Zaloguj się aby komentować
Myślę że po kilku podtopieniach oddala wszystko.
#bolekilolek
W komentarzu bonus nawiązujący do #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tu cisza zajrzałem na mirko tam też cisza.
Gdzie oni wszyscy są?
Czy to jednak były boty i komuś serwer padł
Zaloguj się aby komentować
Ale zaczęło padać ;o
Lunęło jakby oberwało chmurę w lato.
A u was jak tam?
Zaloguj się aby komentować
Co tu się stało że w weekend o północy tak mało wpisów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Frus Nie wiem dokładnie co to za grupa "neuropa" ale jak zablokujesz na hejto treści #ukarina #wykop i #covid to po za skopionowanymi memami z jbzd,kwejka czy innych stron to nic tu nie ma.
Pojawiają się ciekawe wpisy o rękodziełach, blogach ale to dla autorów forma reklamy a nie bycie społecznością.
Zaloguj się aby komentować
Kolejny shitposter mnie zablokował a ja nie wiem dlaczego.
@Mr_Hardy
To już drugi w tym tygodniu. Fajnie jakby chociaż komentarz zostawiali.
#memy

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Jak uzyskać informację od użytkownika @JesteDiplodokie
Jeżeli użytkownik mnie dodał ma czarna listę?
Jakiś powód musiałbyć ale tak smutno trochę bo pierwszy raz nie mogłem odpisac( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
15:50 drugie piwo na lotnisku.
Obym poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gównowpis

Zaloguj się aby komentować