Były w tym roku rośliny mięsożerne w Lidl/Biedronka lub innym markecie?
#biedronka #lidl #ogrodnictwo

Były w tym roku rośliny mięsożerne w Lidl/Biedronka lub innym markecie?
#biedronka #lidl #ogrodnictwo
Zaloguj się aby komentować
FORA INTERNETOWE
Wracają mi wspomnienia jak moderatorzy for internetowych zamykali lub usuwali wątki podobne lub takie same (umieszczone we właściwej kategorii). Odsyłali do opcji "szukaj", która zwykle srak działała.
Zamiast zostawić temat, który był zwykle inaczej opisany to woleli bezmyślne usunąć treść.
Więcej tematów = więcej wejść z google = więcej użytkowników = więcej $ z reklam.
Teraz pewnie tacy są dumni z siebie, że kiedyś prowadzili forum xD A ja uważam takich za jedną z kilku przyczyn zniknięcia for.
Koniec.
#gorzkiezale #fora #forainternetowe #przemyslenia #gownowpis
@SuperMarian więcej hajsu z reklam jak w tamtych latach 80% użytkowników polskiego neta z adblockiem śmigała - najwięcej na całym świecie xD
Dobry z ciebie jajcarz, ktoś za serwery z własnej kieszeni płacił i miał płacić więcej przez burdel na forum, bo ktoś sobie chochoła wymyślił.
Fora upadły przez Fejsbuka i generalnie coraz niższą kulturę użytkowników. Im bardziej powszechny robił się internet tym gorsi ludzie wpychali się na fora, też mnie nawet nie dziwi że moderatorom nerwy zaczęły padać przy tłumie ludzi nie znających podstaw netykiety ani nie potrafiących czytać wskazówek jak korzystać z forum. Albo ludzi którzy nawet nie spojrzeli na jeden inny post żeby zobaczyć jak formułować pytania tak żeby nikt nie musiał zadawać dodatkowych pytań.
W Polskim necie nie było żadnych pieniędzy do zrobienia na reklamach i wszystkie fora dokładały do interesu stary, pojęcia nie masz o czym piszesz. Później więcej kretynów w necie się pojawiło to i adblocki zrobiły się mniej popualrne ale wtedy to inaczej wyglądało.
Zaloguj się aby komentować
Pomocy. Złożyłem pc, chce podpiąć zasilanie płyty głównej, z zasilacza wychodzi mi złącze 8 pin, ale płyta ma 8 pin + 4. Mam niekompatybilny zasilacz?
Płyta Asus b760-plus, zasilacz seasonic focus px-650
#komputery #pcmasterrace #pc #komputery

TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4
Instrukcja:
https://gzhls.at/blob/ldb/8/a/a/6/28f7b1f335b1d5cbf61a00c586104e215e0f.pdf

Zaloguj się aby komentować
Lektura na dzień dobry, "Chodzi o kupno dwóch monitorów, zamówionych w promocyjnej cenie, które nigdy do klienta nie dotarły."
https://android.com.pl/tech/655669-media-expert-sprawa-sadowa-monitory/
#mediaexpert #media-expert #komputery
Zaloguj się aby komentować
Tylna przerzutka przestała napinać łańcuch. Co spowodowało ten problem? Jakaś sprężyna puściła? Generalnie ta przerzutka ma też "przycisk blokady łańcucha", który po odpowiednim ustawieniu przerzutki i naciśnięciu pozwala na bezproblemowe zdjęcie łańcucha... Czy ten mechanizm się zepsuł?
Pytam z ciekawości... W decath wymienili mi tą przerzutkę jako "gest handlowy", twierdząc że to ja uderzyłem mechanicznie, przez co się wgięła i wkręcała się w szprychy przy najlżejszym przełożeniu. Tak naprawdę żadnego uderzenia nie było, po prostu w trakcie jazdy i zmianie przerzutki problem wystąpił, pojawił się naglę. W sklepie twierdzą że hak był wygięty, ale ja tego nie zauważyłem. Żałuje że zdjęcia nie zrobiłem...
#rower #rowery #serwisrowerowy #naprawarowerow

Zaloguj się aby komentować
Sezon rowerowy uważam za ROZPOCZĘTY
#rower #oswiadczeniezdupy
Jako rowerzysta dodam jedną wadę - "cicho-ciemni". Kupno lampki rowerowej dla wielu to wydatek chyba bardzo kosmiczny bo ubierając się na czarno, dodatkowo nie mają żadnego oświetlenia. Nie raz nawet odblasków. A wielu co ma lampkę, nie umie jej ustawić.
O tak, jesień dla rowerzystów to skoki ciśnienia bez kawy
Zaloguj się aby komentować
Pixel 7 po update do android 14. Bateria wyraźnie poprawiona. Półtora dnia wytrzymał po aktualizacji, jakby wyłączyć bluetoot i lokalizacje to bez problemu dwa dni pociągnie
#pixel #pixel7
Zaloguj się aby komentować
12 komentarzy a wiedzę jeden. O co kaman? Na pewno nie mam 12 osób ząbkowanych
#hejto

Zaloguj się aby komentować
Sprawdziłem blokowane tagi i z tego co widzę to z 80% treści tego serwisu nie widzę
#hejto #tagi #tresc #oswiadczeniezdupy #odkrywca

Zaloguj się aby komentować
Nowa strona główna - niestety jestem na nie. Zastosujcie sprawdzoną formę prezentowania treści z wypoku. Powinna być lista wpisów z "newsami" - nowymi znaleziskami i to wszystko.
I właśnie trzeba zrobić trochę większą kalkę wypoku, bo ludzie z takiego serwisu chcą korzystać. Teraz to wygląda jak typowy portal informacyjny
#hejto
@SuperMarian moim zdaniem to jest właśnie na plus, że na wstępie mamy pokazane po lewej artykuły, po prawej wpisy, tak że "główna" i "mirko" są na równi, a niżej już typowe, najpopularniejsze newsy.
Zaletą i wadą wykopu było to, że główna i mirko były poniekąd osobnymi bytami. Była masa idiotów którzy siedzieli tylko na głównej i nawet nie ogarniali mirko, i ciężko określić czy to dobrze czy źle xD można zrobić kalkę starego wykopu gdzie mirko było modułem doczepionym później, ale moim zdaniem jak ta aktualna forma głównej trochę się dotrze, jakieś małe zmiany będą wprowadzać żeby było przejrzyście i wygodnie, może trochę personalizacji żebyś mógł sobie ustawić tak jak lubisz (w zasadzie tutaj to wystarczy że @hejto dodadzą w ustawieniach strony startowej poza zakresem godzinowym zmienną wszystko/wpisy/artykuły, ale liczę na personalizację samej głównej) to będzie super. Umówmy się że główna na wypoku to były przede wszystkim newsy, #wiadomoscipolska i #wiadomosciswiat to chyba najpopularniejsze tagi tutaj, także niech będą pod ręką.
Zaloguj się aby komentować
Jakie obecnie darmowe AI polecacie do generowanie obrazów?
#ai #aiart
Zaloguj się aby komentować
Korzystacie z uptimerobot? Niestety, ale za darmo umiera, sprawdźcie skrzynki @. Za kilka dni darmowy plan przestaje istnieć [*]
#informatyka #administracja #sysadmin

Zaloguj się aby komentować
Hejto coś zmieniało w css dziś? Marginesu jakby brakuje, haloo
#hejto

Zaloguj się aby komentować
Ogrodowe świry, wysiewacie już coś ciekawego? Jak tak to na co już pora?
#rosliny #ogrodnictwo
Zaloguj się aby komentować

Był to jeden z najstarszych zakładów papierniczych w Polsce i pierwszy na terenie Mazowsza. To tutaj wyprodukowano papier, na którym została spisana Konstytucja 3 maja. Dziś obiekt jest w tragicznym stanie, ale wkrótce może się to zmienić. Zabytkowe zabudowania dawnej papierni zostaną wyremontowane...
Dzień dobry, piszę z nowej wersji aplikacji. Miłego dnia
#dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Nie zainstaluje na laptopie win 11 bo domyślnie nie posiada sterowników do wifi, a że win 11 wymaga połaczenia to d⁎⁎a.
#komputery #informatyka #oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
Wg. mnie znaleziska i dyskusje powinny mieć pioruny po tej samej stronie "Prawej". Znalezisko powinno mieć obrazek po lewej. Obecnie trzeba lewo - prawo latać i piorunować, wkurzające to
#hejto #hejtopropozycje

Zaloguj się aby komentować