3 tydzień jestem bez roweru z racji braku części które reklamowałam. Czuję się jak bez ręki :(
#rower


3 tydzień jestem bez roweru z racji braku części które reklamowałam. Czuję się jak bez ręki :(
#rower

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować