336 668,44 - 6,54 = 336 661,9
Bagno. Bardzo ładne bagno.
Grzyby. Pieruńsko sucho.
#las #grzyby
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#ksiezycowyspacer




Nowy właściciel Hejto
336 668,44 - 6,54 = 336 661,9
Bagno. Bardzo ładne bagno.
Grzyby. Pieruńsko sucho.
#las #grzyby
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#ksiezycowyspacer



Zaloguj się aby komentować
Kazanie na Górze Twarogowej
I wyszedł Twaróg na górę białą jak skrzep mleczny, a lud wielki zgromadził się u stóp jej, strapieni i znużeni.
A On podniósł rękę i przemówił:
„Błogosławieni smutni, albowiem twaróg ich pocieszy.
Błogosławieni głodni sprawiedliwości, albowiem syci twarogiem będą.
Błogosławieni czystego serca, albowiem ser ich skrzepnie jak mleko ku radości.
I dodał:
„Nie szukajcie ukojenia w winie ni w jadle tłustym, ale w prostocie.
Bo jako twaróg powstaje z mleka cierpliwie, tak i wasze serca, skruszone w bólu, odrodzą się w pokoju.
Kto dzieli się misą twarogu z bliźnim, ten rozprasza mrok i zasiewa światło.
Zaprawdę powiadam wam:
Lepszy jest kęs twarogu z wdzięcznością niż pełne stoły bez nadziei.
Albowiem w każdym ziarnie białym mieszka pociecha, a w prostocie kryje się moc”.
I lud słuchając, płakał, lecz łzy ich były już słodkie, a nie gorzkie.
Bo w sercach strapionych zamieszkała nadzieja, a górę nazwano odtąd Górą Twarogową.
Oto #słowotwaroże

Zaloguj się aby komentować
208 857 + 41 = 208 898
Pojeżdżone z rana. Oby ten wiatr co dawał po ryju jutro wiał tak samo to będzie w plecy. :]
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
#galaretkanomore
Zjedzone: ~4 000 kcal (coś jeszcze może zjem)
Spalone: 4 500 kcal
Kroki: 5 000 (kilka jeszcze wyjdzie)
Rower: 90.4 km
Palę ognisko. Jutro też pojeżdżę trochę ale mniej.
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
208 307 + 90 = 208 397
Ciepło ale przyjemnie. Dużo wody piłem, uzupełniłem zapasy w sklepie ale 5 km przed końcem mi się skończyła.
Ostatnie 30 km wiatr w mordę. Ostatnie 20 km asfalt - dramat. Już lepiej jakby go nie było. XD
Piękne tereny jutro wyruszam na Pałuki dalej.
Nie cisnąłem się na prędkość- wyłączyłem wszystkie wskaźniki: na zegarku mapa, na liczniku prędkośćMax, aby mi na głowie nie siedziało.
Pierwszy przystanek zrobiłem po 70km. Posiedziałem na ławce w cieniu 5 minut. Nie potrafię zrobić konkret postoju i jakbym się nie zmusił to bym jechał każdą trasę na raz.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik



Zaloguj się aby komentować
336 803,66 - 10,0 = 336 793,66
Byle nie gnić w domu przed konsolą albo co gorsza przed telefonem poszedłem odwiedzić- wstyd się przyznać, że pierwszy raz- Wyszogród.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#ksiezycowyspacer


Zaloguj się aby komentować
Był dzisiaj bardzo fajny, aktywny dzień. Nie ma dzieci-są u babci- więc odżyłem i spędziłem tak jak lubię.
#galaretkanomore
Zjedzone: 4 300 kcal
Spalone: 4 550 kcal
Kroki: 25 000
Trening: pull na siłowni
Rower: 50 km
Spacer: 10 km
Norweski: słuchanie w czasie spaceru
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Jutro też będzie fajnie bo się nie spieszę, wyłączam wszystkie wskaźniki prędkości/tempa i jadę na spokojną turystykę rowerową 100 km+.
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
208 065 + 50 = 208 115
Wszystko dziś zagrało. Noga, pogoda, lekki nie dokuczający wiatr. Potem po wjechaniu do miasta ruch na ścieżkach niewielki i większość świateł zielona.
95 procent trasy ścieżkami: asfalt, szuter, kostka (zawsze się boję kochy bo nawet jak prosta to odrobina piachu potrafi zrobić lodowisko, a akurat tam ścieżka się kręciła jak włosy przy d⁎⁎ie).
Pierwsza godzina elegancko, pierwsze 30 km poniżej 59 minut no potem miasto to wiadomo, że trzeba bardziej uważać.
Lubię ten odcinek na północ Bydgoszczy wzdłuż S5 bo ładny szuter i ciekawie góra-dół.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik


Zaloguj się aby komentować
#galaretkanomore (blokujesz ten tag gdy nie interesuje cię moja droga ku formie twarożej)
19 miesięcy liczenia kalorii
16 miesięcy aktywności (zacząłem od roweru, potem pompki, potem siłownia i biegi do tego)
Średnio 5 treningowych dni w tygodniu.
Wszystkie dni tygodnia w jakikolwiek sposób aktywne (spacery, kroki, nawet głupie brzuszki)
Kilogramy zjedzonego twarogu
No i ta cholerna #chlopskadyscyplina
#hejtokoksy
Motywację możecie od razu spuścić w kiblu.
Wiek: 35 lat
Waga: 80.7 kg
Wzrost: 182 cm
Talia: 79 cm
Udo: 62.5 cm
Łydka: 41.5 cm
Biceps: 38 cm
Disclaimer: od maja tego roku (2025) ze względu na historycznie niskie wyniki w badaniach laboratoryjnych (kolejno 194, 290, 260 ng/dl w ciągu półtora roku) i związane z tym tragiczne poczucie psychiczne jestem na 100mg testosteronu tygodniowo (podzielone na dwie dawki po 50 co 3.5 dnia) zapisane i zalecone przez lekarza endokrynologa. Wynik obecnie to: 501.8 ng/dl.
Ten testosteron w końcu sprawił, że- nie zmieniając intensywności treningu- moję mięśnie faktycznie zaczęły rosnąć. 10 lat temu przez to porzuciłem swoje ćwiczenia na siłowni bo jak kondycja się pojawiała tak nie było wizualnych efektów. Być może naturalnie mam niski poziom testosteronu... albo jakieś uszkodzenie jąder bo pamiętam jak 15 lat temu zacząłem jeździć konno to przez rok zmagałem się z bólem i nawet badałem się andrologicznie. Pamiętam uwagę lekarza "czy miał pan kiedyś badane hormony?" ale poza tym niestety zignorował temat. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Twaróg z wami!
PS Nie mam zdjęcia przy początku mojej drogi (108 kg) a to z porównania jest z wagi 99 kg (pierwsze dwie cyfry na wadze) ;).
Następny update jak mi bicek trochę urośnie.
PS2 Wprowadziłem do treningu halfreps ... niepełne powtórzenia gdy podnoszę- już naprawdę- ostatnie poprawne powtórzenie to robię je na dobicie po tym- aby trochę zrobić poza upadek mięśniowy.


Zaloguj się aby komentować
Podjadłem trochę więcej bo jutro i pojutrze planuję trochę aktywniejsze dni. Dzieci u babci to mogę poszaleć!
I dobrze bo dzisiaj miałem całe trio od rana i dali mi popalić.
#galaretkanomore
Zjedzone: 3 250 kcal
Spalone: 2 650 kcal
Kroki: 7 000
Rower: 18 km
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Ma być ładna noc to idę spać do hamaka.
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
207 483 + 18 = 207 501
Z żoną. Jeden dwa łańcuchy spadnięte i prowizorka na lampkę.U żony przerzutka do regulacji a sobie zrzuciłem nogą jak broniłem się przed glebą na piasku. xd
Wyższość wosku nad oryginalnym smarem to czyste ręce.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
Robim to podsumowanie bo późno a muszę się jeszcze umyć.
#galaretkanomore
Zjedzone: 3 300 kcal
Spalone: 3 650 kcal
Kroki: 23 700
Bieg: 12.37 km
Trening: push na siłowni + 3x cable crunch ale ostatnia seria słabo weszła coś nie mogłem docisnąć- no nic, następny trening odpuszczę brzuch na ciężar i zrobię na ilość dla odmiany.
Książka: kilka stron
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Przesadziłem z kofeiną w pewnym momencie i musiałem iść to rozbiegać.
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
27 490,48 + 12,37 = 27 502,85
Lubię te górki fordońskie. Zawsze odkryję jakąś ciekawą ścieżkę.
Mała papieska w dniu treningu siłowego bo nie wiem czy jutro będzie czas na jakąkolwiek aktywność.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Gdy jakiś dzieciak stara się z całej siły cię wkurzyć ale go ignorujesz bo wiesz, że jest upośledzony...
#hejtomeme #justhejtothings


Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi tutaj wczoraj zarzucił rasizm kulinarny, że tylko białe na talerzu. Dzisiaj więc obiad interracial.
Kaszanka* twarogowa.
Jest pyszne.
Oto #słowotwaroże
#adelbertgotuje
*Kaszanka ze świni rasy puławskiej


Zaloguj się aby komentować
Owca wczoraj zażartował ale dzisiaj serio wykupiłem cały hajnowski z Auchan.
Był też tłusty.
#szczescie #twaroghajnowski #słowotwaroże
Chyba trzeba zrobić sernik.

Zaloguj się aby komentować
Byłem u endokrynologa. Mam kilka przemyśleń ale to temat na wpis jakiś. Może jutro.
#galaretkanomore
Zjedzone: 3 000 kcal
Spalone: 3 150 kcal
Kroki: 7 000
Rower: 15.15 km + 27.1 km
Fajnie było z młodym na rowerze. Coraz lepiej mu idzie i mniej się przejmuje. Jak pytałem to mówił, że mu się podobało a trasa lepsza niż ostatnio bo nie było "kocich łbów".
Odpuściłem trening siłowy dzisiaj bo był wybór, albo to albo spędzić czas z synem. Jutro zrobię.
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
W ogóle dziwna sytuacja.
Wchodzę do Staropolskiej kupić se ponczka bo mam deficyt uzbierany, śniadania nie jadłem a na lekarza trzeba poczekać.
No i stoję, oglądam wyroby cukiernicze i piekarnicze wyłożone za ladą. Jagodzianki odrzuciłem bo mają średnie (jagód dużo ale ciasto drożdżowe mi nie podchodzi) no i zagaduje mnie gościu, taki misio pysio:
-Przepraszam, ja interesuję się fryzjerstwem, ma pan świetną fryzurę i piękne zdrowe włosy.
-Eeee dzięki.
-Anżej.-wyciągając rękę.
-Adelbert.- zbiłem piątkę.
Kupiłem ponczka- był średni.
#wyrobycukiernicze #cotusieodjebalo
Zaloguj się aby komentować
206 514 + 27 = 206 541
Ta moja żona to ze mną ma. No, ale obiecałem godzinę to jest dwie minutki po osiedlu pokręciłem aby godzina była.
Fajnie się jedzie po odcinkach, które kiedyś dawały w kość (zawsze robiłem po 10 km mini postój bo zadyszka) a teraz easy peasy cisnę nawet pod górkę i noga podaje i płuca nadążają. Jestem zadowolony ze swoich postępów w ten rok.
Na początku trochę wolniej bo trzeba było z miasta wyjechać, bruk przeszkadzał, progi przeszkadzały no i inni kolarze na moście przez Wisłę. Ziemia chełmińska jest piękna.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
206 418 + 15 = 206 433
-Ubieraj się, idziemy na rower.
-Nie chcę.
-Nie obchodzi mnie to. I tak za dużo bajek miałeś. Rusz d⁎⁎ę.
Jedziemy. Przed nami spory podjazd. Taki z półtora kilometra. Wymagający. W połowie młody:
-Eeee... Aaaa.... Jaaa chcę do dooooomuuuu...
Jaaa chcę do dooooomuuuu...
-Przestań jęczeć. Energię z marudzenia włóż w pedałowanie. Pomyśl! JAKA WSTRĘTNA GÓRA. AAAA. JAKI DURNY OJCIEC. AAAA! CO ZA TRASĘ WYMYŚLIŁ AAAA.
-AAAAAAAAAAA!- krzyczy młody pedałując.
Wjechał. Wszystko jest kwestią psychiki. XD
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować