Coca-Cola 0,5l w Biedronce:
W supercenie w czteropaku: 3,19 zł sztuka
Pojedynczo: 2,99 zł sztuka.
Wystarczy rozpakować czteropak ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#biedronka #oszukujo #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Idzie dostać jeszcze jakąś sensowną podświetlaną *NISKOPROFILOWĄ* klawiaturę, która nie ma klawiszy sterczących jak suty na zimnym powietrzu? Taką z n-key rollover.
Miałem Ryzer Lycosa (Jeszcze jak razer robił niebieskie podświetlenia - dinozaur ze mnie, c'nie?), ale już się tak zajechała, że spacja to bez 5W-30 nie odbijała xD, teraz mam Logitech K280e ale brak rollover to dramat w grach, no i brak podświetlenia trochę boli, choć konstrukcyjnie właśnie czegoś podobnego poszukuję.
Tymczasem wszystko co znajduje ma albo jakieś turbowysokie klawisze na 1-1,5cm z podświetleniem, albo jest płaskie jak laptop.
Lycosy nigdzie nie dostanę, a do K280e nie dokleję oświetlenia i nie dodam rollovera xD
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Mechaniczna być nie musi bo mi słuch miły.
#cokupic #zakupy #komputery #klawiatura
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś zna niemiecki sklep internetowy janado.de? Legit czy scam? Niby dość znany w Niemczech, ale opinie ma średnie.
#niemcy #sklepy #zakupy #pytanie #kiciochpyta #emigracja
#zakupy #ikea #remontujzhejto #heheszki
A więc byłem dzisiaj na zakupach, bo dojrzałem do zakupu relingów do kuchni i różnych pierdół z tym związanych.
Po wcześniejszym researchu najpierw pojechałem do Ikei. Choć wiedziałem po co idę, najpierw poszedłem na część ekspozycyjną, żeby zobaczyć aranżacje tego co chcę kupić. W pokazowej kuchni na wszystkim metka, obok kosze z większością dupereli, które w pokazowej kuchni są (ściereczki, wieszaczki, chuje móje dzikie węże), a jak czegoś nie ma, to na metce napisane jest gdzie dokładnie znaleźć. Generalnie wszystko pod ręką, albo napisane gdzie jest, więc nie ma potrzeby zawracać d⁎⁎y pracownikowi. Skompletowanie wszystkiego zajęło mi około 10 minut, dużo chodzenia, zero szukania.
Traf chciał, że w Ikei NIE MA W OGÓLE w asortymencie wieszaka na pokrywki do garnków na relingi
Więc następne kroki skierowałem do Agata Meble, bo znalazłem na ich stronie, że akurat takie mają.
Po spędzeniu 10 minut na przeglądaniu tego co w akcesoriach kuchennych jest i nie znalezieniu wieszaka, którego szukałem, zapytałem pracownika, gdzie tego szukać. Wskazał dział z meblami kuchennymi w innej części sklepu.
ZNALAZŁEM. Jest wieszak, jest rurka. Wziąlem z półki. Poszedłem jeszcze na pokazowe kuchnie, zobaczyć jak wieszak wygląda na ścianie i jak leżą pokrywki. Wygladało ok. Na rurce zobaczyłem jeszcze takie małe haczyki idealnie pasujące do rurki. Nauczony dobrą praktyką i doświadczeniem z Ikei zacząłem się rozglądać za haczykami. Nigdzie nie było. Na półce z relingami też nie. 10 minut szukania. Nigdzie nie ma.
Zapytam pracownika, gdzie takie haczyki znaleźć.
Wiecie co odpowiedział?
W OBI.
XD
Zaloguj się aby komentować
Tak mnie przemyślenia naszły (nie żebym ból dupił) ale kto robi regularne zakupy w żabce? Jak tam w k⁎⁎wę drogo, rozumiem kupić jakąś butelkę wody albo jak coś przypyli przy niedzieli pisowskiej, ale jak widzę, że z tych sklepów często w normalne dni wychodzą starsi ludzie/emeryci z zakupami to zastanawiam się czy przypadkiem nas nie robią w c⁎⁎ja z tymi ich emeryturami, że niby na leki/opłaty nawet nie wystarcza, a nie robią zakupów w jakichś normalnych hipermarketach, które i tak są obok, a bądź co bądź jednak ceny wyglądają tam lepiej.
#przemyslenia #gownowpis #zakupy #frogshop
Ja robię w Żabce, bo nie chce mi się iść 300 metrów do Biedronki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dev Uuu mamy tutaj milionera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tez nie rozumiem, to tak jakby chodzic na zakupy na stacje benzynowa xD
@korpowyrobnik Dokładnie tak, dobre porównanie.
ja kupuje podstawowe rzeczy w żabie, np. mleku, BO MNIE STAĆ KUHWY na oszczędzenie 20 minut łażenia po hipermarkecie i stania w kolejce kosztem pięciu złotych tygodniowo
@5tgbnhy6 O tym właśnie napisałem, rozumiem kupić jedną rzecz jak czegoś zabraknie, ale nie normalne zakupy.
@Nighthuntero dla mnie to są normalne zakupy, nie kupuję ani w hipermarketach ani w dyskontach, warzywa w warzywniaczku, ryby w rybnym, mięso w mięsnym, chleb w "piekarni", kawa i herbata z lokalnej blendziarni no i zostają takie rzeczy jak mleko, masło, keczup, pierdolety, śmieciowe żarcie, po które nie będę wbijał do hipermarketu, bo szkoda mojego czasu i nerwów, wiec kupuję w żabie, bo i tak jest taniej niż w osiedlowym, chociaż z zawiści do udziałowców żabki powoli przekonuje się do zapyziałych małych rodzinnych sklepików mimo jeszcze wyższej ceny
a, i o wiele bardziej szanuje starszych ludzi, którzy szanują swój (ograniczony już) czas kupując w jednym, łatwo dostępnym sklepie niż robiących z nudów tourne po wszystkich dyskontach w epickim kłeście po rzodkiewkę 50 groszy taniej
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Macie jakieś doświadczenie ze sklepem dlaoka.com?
Szukam soczewek dla astygmatyków, na #allegro jedyne, co znalazłem, to air optix miesięczne 6 szt. po 184 zł. Na tym dlaoka.com są acuvue oasys za mniej, niż pół tej ceny.
Wcześniej kupowałem kilka lat temu w salonie, chyba z jakąś zniżką, ale że to był pierwszy zakup, to nawet nie porównywałem z internetem.
#zakupy #zakupyonline #soczewki #okulary
Zaloguj się aby komentować
Czy robiąc zakupy też porównujecie, który produkt ma np. mniej gramów cukru na 100g?
Polecacie jakąś apkę do zakupów żywności ze skanerem kodów kreskowych, która daje ciekawe info, np. czy produkt jest z Polski albo czy ma tańsze alternatywy?
#jedzenie #zakupy #aplikacje
Zaloguj się aby komentować
Jak jeszcze istniało Shopee to zamawiałem po taniości tam maszynki do golenia albo żele/pianki do golenia bo wychodziły za grosze a teraz trzeba do rossmanna iść i płacić 10zł za żel byle jaki xd
#zalesie #shopee #zakupy
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam takie fachowe opinie na allegro, od razu wiem czy warto coś kupować
#allegro #zakupy

Zaloguj się aby komentować
6:00 pusty sklep, takie zakupy to ja lubię. Nikogo nie ma, można sobie połazić na spokojnie. #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Dostałem 16 procent podwyżki od stycznia. Czynsz do spółdzielni za mieszkanie w górę o 35 procent od stycznia, lekarz, który jeszcze w listopadzie brał 230 teraz bierze 270. Czyli też wzrost o 20 procent. Kebab z frytkami, który jeszcze w grudniu kosztował 28 zł, dzisiaj kosztuje 32. Czekam na rachunki za prąd, który mimo propagandy zdrożeje około 30 procent bo mimo że cena za kwh jest zamrożona to wrócił VAT 23, akcyza oraz wzrosły opłaty za dystrybucję.
Aż boję się iść do dentysty.
Ale to wszystko przecież Putin, o dodruku za czasów grypki mądrzejsze nie wspomnieć. O festiwalu mamienia starych bab rozdawnictwem też.
Żyć nie, umierać.
#inflacja #pracbaza #zakupy #gospodarka #polska

Zaloguj się aby komentować
Jeden z fajniejszych gadżetów jaki sobie ostatnio kupiłem. Często się zdażało, że wylewałem na biurko po potrąceniu ręką naczynia. Teraz legancko sobie stoi. #kawa #zakupy

@M_B_A W sumie nigdy się nie zastanawiałem jak to się nazywa, kupiłem w Ikei: https://www.ikea.com/pl/pl/p/lanespelare-uchwyt-na-kubek-czarny-90507844/
Zaloguj się aby komentować
Najsmutniejsze, że nawet Laysy za dychę schodzą jak ciepłe bułeczki, a nawet lepiej, więc nie ma opcji, że przedsiębiorca obniży cenę kiedykolwiek. Teraz mam w końcu moralne przyzwolenie na Pringelsy, bo są tańsze od Laysow i Wiejskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #zakupy #inflacja #gospodarka #pieniadze

Zaloguj się aby komentować
Zaraz wracam do domu z pracy i będę w Lidlu.
Proszę o protipy co warto tam kupić, co zazwyczaj kupujecie jakieś najlepsze rzeczy
#lidl #pytanie #zakupy

@I_took_a_pill_in_remiza Moje typy lidlowe to serek włoski Pilos (coś pomiędzy twarogiem a mozarellą), twaróg wędzony, makaron udon ten taki próżniowo pakowany, lidl ma też dobre filety z pstrąga czasem (w lodowkach, nie mrożone). Polecam też rum Havana Club - wprawdzie jest w różnych sklepach, ale po raz pierwszy dorwałem go w Lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Dyrektywa omnibus cos pieknego, i ze sklepom nadal nie wstyd robic te wielkie "wyprzedaze" XD
#omnibus #uniaeuropejska #polska #neuropa #zakupy #okazje

Zaloguj się aby komentować
Napiszę tak informacyjnie odnośnie szczoteczek sonicznych Philips. Główki do nich sa drogie. Często na aledrogo można sie naciąć na jakies gównianie podróbki co się zaraz rozpadają. Na szczęści jako zamiennik można kupić główki w lidlu firmy novadent. Są kompatybilne, pasują a co najważniejsze są duuużo tańsze. Za 6 szt na dzień 18.01.2023 zapłacimy 30 zł. Co prawda nie ma tylu różnych rodzajów co philpsa, ale ta cena jest gitarka i wszystko wynagradza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zakupy #protip
Zaloguj się aby komentować