Czy przypadkiem nie było tak, że aby nazwać produkt masłem musi mieć określoną zawartość tłuszczu? I było to chyba 82%
#zakupy #lidl #pytanie #pytaniedoeksperta

Czy przypadkiem nie było tak, że aby nazwać produkt masłem musi mieć określoną zawartość tłuszczu? I było to chyba 82%
#zakupy #lidl #pytanie #pytaniedoeksperta

Zaloguj się aby komentować
Co mogę zrobić z prawie 2500 monet na Aliexpress?
Z tego co patrzyłem znalazłem kilka możliwości ich wydania, ale nie są one zbyt dla mnie atrakcyjne
zwykłe zakupy - średnia zniżka za zakupy na towary na które patrzyłem to około 1/2% i wydałem w sumie na 3 zakupy tylko 141 monet
limited coin offers(na komórce, na komputerze nie mogłem tego znaleźć) - w teorii fajne oferty 50%-99% zniżki przy użyciu monet, tylko problem jest tu to że większość zupełnie mnie nie interesuje a nie da się tego filtrować
#zakupy #aliexpress
Zaloguj się aby komentować
Polacy nie lubią niskich cen, lubią promocje xD
Najbardziej mnie wkurza "Kup 2, jeden 50% taniej"
Po co mi 2x mięso wieprzowe z 3 dniowym terminem zdatności? Wolę jeden taniej, ale nie... Polacy kochają promocje.
Biedronki też są w każdym mieście w ilościach po kilka na osiedle. Ludzie więc nie używają samochodów, część sprzedała samochody (bo w mieście nie potrzeba), ale Coca Cola 1,75l jest w promocji za 5,60zł jak weźmiesz 4 sztuki.
No to dźwigaj niemal 8 litrów + własne zakupy, bo "Polacy kochają promocje"
#biedronka #zakupy
@Luker A w UK mamy wielokrotnie kup 1, drugie gratis i co teraz?
zamrażarka pełna,
Zależy ile tego mięsa ale jak chodzi o jakieś paczki 500g to nie jest jakaś kosmiczna ilość, u nas na 4 osoby kupuję minimum kilogram mielonego na obiad, żeby każdy chociaż po te dwa kotlety zjadł + ewentualnie na dokładkę.
@Luker wszędzie na świecie gdzie nowoczesny marketing i socjotechnika robi się ludziom wodę z mózgu. We Francji często w sklepach możesz kupić sześciopak mini jogurtów po np 60g taniej niż jeden 200g tej samej firmy. Woda 330ml w sześciopaku potrafi kosztować 1/3 tego co ta sama pakowana pojedynczo. W USA masz kartony z kolą w puszkach 24 szt. po 14 dol a pojedyncza puszka 1,5 dol etc.

Zaloguj się aby komentować

Dużo ludzi wciąż nie wie o tej usłudze/ochronie. Gdzie się tylko da warto płacić kartą, a nie przelewem (przy kupowaniu przedmiotów ,usług, wycieczek...). Chargeback to procedura reklamacyjna inicjowana przez bank po otrzymaniu zgłoszenia od klienta korzystającego z karty płatniczej. Czas na...
#zakupy chłopskie!
Moja trzecia czekolada od 2013 roku!
Cóż, czasem sobie chłop musi pozwolić na jakiś syf.
Do serka wiejskiego wziąłem jeszcze bułkę, świeżutką, okuratną. Szykuje się #nadjedzenie!
Dzisiaj nic nie gotuję, kładę lagę na ryże/kasze/makarony i owsiankę - czasem musi wpaść coś o wyższym IG, bo od kiedy nie chleję alkoholu to wiem, że już raczej nigdy się nie uleję (zawsze robiłem nadmierne kcal piwami).
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Kurwancka jestem w szoku. Składałem kompa z morele, wszystko dobrze podłączone i w momencie jak próbowałem odpalić pc nastąpiło zwarcie, na płycie głównej pojawił się błysk i smród spalenizny.. prawdopodobnie zasilacz mnie tak załatwił.. Mogę na to złożyć reklamacje? Minął mi okres zwrotu już i nie wiem jak mogę to ugrać..
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pcmasterrace #zakupy
Zaloguj się aby komentować
Jak anuluje zakup na allegro ( płaciłem blikiem ) to będę musiał podać numer konta na który zrobią mi przelew ? I jak długo się czeka na zwrot?
#allegro #pytanie #zakupy
Zaloguj się aby komentować
Promocja na kabanosy w Chacie Polskiej, polskiej sieci z polskim kapitałem.
#zakupy #promocja #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie przeciwko firmie Amazon - poinformował w środę Urząd. Zarzuty dotyczą wprowadzania w błąd co do momentu zawarcia umowy sprzedaży, dostępności produktów, terminów dostaw i uprawnień konsumentów - dodał. Jak podał UOKiK, spółce grozi kara do 10 proc....
Myślę nad zakupem łóżka, materac już mam 200x200
I wpadła mi do myśl o łóżku paletowym. Przerabiałem już kilka różnych łóżek i zawsze listwy pękają/wyginają się i robi się taki dołek na środku łóżka tutaj ten problem będzie łatwy do zażegania bo idę do budowlanego i przybijam nową deskę i koniec.
Miał ktoś coś takiego? Jakieś rady?
Wpadło mi w oko coś takiego
#zakupy
#pytanie
Zaloguj się aby komentować

Zmniejszanie wagi produktów nie jest zjawiskiem nowym, jednak przy tak mocno rosnących cenach zdecydowanie przybrało na sile - mówi Andrzej Faliński, prezes Forum Dialogu Gospodarczego.
polska #ekonomia #finanse #handel #zakupy #inflacja
Nie dla Polaka ptasie mleczko 500g.
Dla polaka od stycznia ptasie mleczko schodzi z 360g na 340g
Nie można pomijać też faktu że kiedyś czekolada była grubsza.
#jedzenie #inflacja #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakiś zamiennik aplikacji listonic? Żeby był dla androida i ios.
#aplikacje #telefony #zakupy #pytanie
Zaloguj się aby komentować
W jaki sposób najlepiej rozegrać sprawę z inpost? W skrócie - wystawiłem produkt na OLX, sprzedałem, wysłałem i przeesyłka zaginęła w oddziale. Mija już prawie trzeci tydzień, kupujący otrzymał zwrot środków a ja muszę czekać 30 dni aż znajdą paczkę - jeśli znajdą, to odeślą, jak nie - to mogę sobie składać reklamacje i walczyć o odszkodowanie...
Ogólnie - w paczce był produkt o wartości 400zł nowy. Zależało mi na szybkiej sprzedaży, więc poszedł za pośrednictwem OLX za 220. O jaka kwotę powinienem walczyć? Bo tak naprawdę, to sprzedałem w tak niskiej cenie bo zależało mi na szybkim otrzymaniu gotówki a jednak tutaj mam przez miesiąc zamrożone wszystko jak nie więcej.
#inpost #olx #zakupy
@Ray Pewnie będziesz musiał udowodnić w jakiś sposób co za przedmiot był w przesyłce. W sumie nie wiem czy w inpost przy nadaniu trzeba podawać wartość paczki i do jakiej kwoty ubezpieczenie jest w cenie przesyłki. O ile w ogóle jest. Ciężki temat bo pewnie będą chcieli jeśli już oddać jak najmniej.
@Ray
Poza odszkodowaniem od przewoźnika można dostać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Wniosek o odszkodowanie należy zgłosić w ciągu 7 dni od uzyskania informacji o uszkodzeniu lub zaginięciu przesyłki. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie wg rzeczywiście poniesionej straty (wartość towaru, koszt przesyłki i wszelkie inne koszty jakie możesz udowodnić), ale odszkodowanie pomniejszane jest o kwotę wypłaconą przez przewoźnika.
A i decyzje przewoźnika i ubezpieczyciela są od siebie niezależne.
A wartość towaru podajesz albo z dokumentu zakupu, albo aktualną cenę za jaką można kupić dany produkt (podajesz tą którą jest wyższa).
Zaloguj się aby komentować
Istnieje jakiś dobry kabel USB C(obustronnie zakończony) po za oryginalnymi dołączanymi do telefonów, który mi się nie rozleci po roku/pół? Zaczyna mnie to irytować trochę.
#zakupy #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Chłop se do Readingu nowych ciuchów przyjechał na wiosnę kupić a tu moda jak z bazaru na Radomiaku w latach 90.
#uk #zakupy #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Brał ktoś udział i dostał już przelew?
#lenovo #komputery #laptopy #zakupy #cashback

Zaloguj się aby komentować
Moje dzisiejsze zakupy w biedronce 132 zł i jakieś grosze - w sumie nic konkretnego nie kupiłem poza stekiem.
Kawa masło i wino były w promocji łącznie według informacji na paragonie 21zł 12gr rabatów.
Do tego byłem jeszcze w mięsnym za 200g tatara (55zł/kg) i 3 kawałki kaszanki zapłaciłem coś ok 22zł i w piekarni chleb i 3 bułeczki chyba niecałe 11 zł.
Łącznie 165zł i jutro znów do sklepu trzeba będzie iść. Zakupy na 2 dorosłe chude osoby (52 i 72kg XD).
#inflacja #zakupy #biedronka


Zaloguj się aby komentować
Antica Salumeria - najstarszy sklep spożywczy w Rzymie, powstał w 1375 roku.
Mieści się na Piazza de la Rotonda 4.
Powinienem dać nsfw, zdjęcia mają znamiona pornografii.
#gotowanie #foodporn #zakupy #jedzenie





Zaloguj się aby komentować