Chłopa chyba znów zakupoholizm dopadł bo nie mógł przeboleć że nie zamówił tych granatowych lnianych spodni.
Wszedł więc na stronę sklepu przegląda przegląda a tam piękne białe 100% lniane spodnie i to o kroju relaxed fit, takie luźniejsze właśnie by chciał.
No i zamówił.
Spodnie z kolekcji Limited Edition a te rzeczy zawsze są trochę droższe ale zazwyczaj sporo lepiej wykonane.
Na zdjęciach len rzeczywiście wydaje się lepszej jakości, sama tkanina wydaje się gęściej tkana. Jak dojadą to się zobaczy, tak sobie racjonalizuje chłop wydawanie pieniędzy na głupie ciuszki a powinien inwestować chociaż nie ma dla kogo bo brak kobiety i dzieci dla jego.
Jak dojadą to pokaże czy dobrze z nich wygląda, jeśli tak to zakłada je na następna randkę jaka się mu przydarzy.
Siema, kusi mnie kupić telefon z OLX na miejscu, jednak nie wiem czy jakąś umowę wtedy spisywać na kartce, czy w razie co przelew mi wystarczy jako dowód zakupy, gdyby się okazało, że koleś go ukradł?
@VanQuish dlatego samochód ma numer seryjny wybity w trzech miejscach. A co do telefonów to tak średnio to działa bo jaki problem wpisać numer seryjny istniejącego telefonu?
@TMBRK sprawdź numer IMEI telefonu, ten będzie zawierał informacje o tym czy jest zgłoszona kradzież
chłop jedzie na zakupy - ze swojego wiejskiego miasteczka gdzie spędza weekend z powrotem do warszawy gdzie mieszka w tygodniu...
A tak naprawdę musi robić za kierowcę bo mama chce do warszawy do centrum handlowego na szoping jechać. Musi kupić ciuchy na wakacje w hiszpanii z biurem (XD 00 jakimś cudem ojciec chłopa tego problemu nie ma )
chłop planuje nic nie kupować i oszczędzać pieniądze na wyjazdy i inwestycje w firmę, ale pewnie spędzając tyle godzin w świątyni konsumpcjonizmu i handlu na pewno ulegnie i coś sobie kupi.
Trzymajcie kciuki za chłopa aby nie pochłonęła go orgia wydawania pieniędzy.
Lidl to ten rodzaj sklepu w którym idziesz po bułki a wychodzisz z wiertarką albo sprzętem ogrodowym. I tu ma miejsce ten drugi przypadek xD Hamak se kupiłem do leżenia na ogródku, a co. 35 funtów to nie majątek xD
@walus002 wetknij bita w dziurkę w siusiaku, rozstaw sprzęt i kręć klasyczny helikopterek. Tylko pamiętaj, w lewą stronę, inaczej zerwiesz gwint lub wyrobisz główkę (śruby).
Poszliśmy na zakupy. Zaskoczenie przy chlebie i nie tylko!
<br />
Drożyzna wciąż szaleje — na rodzinne zakupy trzeba wydać grubo ponad 200 zł. Podskoczyły ceny tego, co najważniejsze na polskich stołach. Zdrożało pieczywo, a to, ile trzeba wydać na ziemniaki do obiadu, przyprawia o zawrót głowy.
<br />
Dwa tygodnie, a jak zdrożało pieczywo! Za półkilogramowy bochenek taniego chleba trzeba dać średnio 3 zł 28 gr, a gdy ostatnio "Fakt" spisywał ceny w marketach, z powodzeniem wystarczało 3 zł. Ale zaskakują nie tylko podwyżki cen chleba i bułek. Bardzo zdrożały też ziemniaki!
<br />
Typowe zakupy, które składają się z 26 produktów, to wydatek rzędu 216 zł 89 gr. Przed majówką było taniej.
<br />
Ceny ziemniaków idą na rekord — te warzywa zdrożały o 31,9 proc. I to ciągu dwóch tygodni! Klient, który wybierze się do dyskontu po kilo kartofli, wyda średnio 2 zł 85 gr. W ostatnim koszyku "Faktu" odnotowaliśmy cenę 2 zł 16 gr.
<br />
Złe wieści mamy też dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kromki chleba czy chrupiącej bułki. Cena bochenka wzrosła o 11,5 proc. Średnia cena to 3 zł 28 gr, a przed majówką wystarczyło na chleb 2 zł 94 gr. Za cztery kajzerki z marketu trzeba zapłacić średnio 2 zł 43 gr, czyli o 23 gr więcej niż dwa tygodnie temu. Pomyślisz, że to nieduża zmiana? Weź pod uwagę, że więcej trzeba wydać nie tylko na pieczywo.
<br />
Mocno zdrożał sok jabłkowy. Litr jest w średniej cenie 3 zł 21 gr (wcześniej 2 zł 67 gr), co oznacza wzrost o 20,2 proc.
<br />
Ceny marchewki wciąż idą w górę, i to aż o 11 proc. Za kilo trzeba dać 5 zł 89 gr, a przypomnijmy, że w ostatnim koszyku "Faktu" marchew była po 5 zł 31 gr.
<br />
Parówki też podrożały. Opakowanie 250 g to wydatek rzędu 6 zł 11 gr. Przed majówką płaciliśmy 5 zł 79 gr. Oznacza to wzrost ceny o 5,5 proc.
<br />
Na pocieszenie — o 12,7 proc. staniały pomidory. Kilogram ulubionych warzyw Polaków kosztuje średnio 13 zł 74 gr, wcześniej płaciliśmy 15 zł 74 gr.
@Banan11 Ostatnio płaciłem 12 ziko za dobry chlebek z piekarni i to nie był najdroższy. Generalnie ciężko wydać mniej niż 200 robiąc zakupy dla dwóch osób i kupić w miarę wartościowe produkty wystarczające na kilka dni. Tanio już było, dzięki Pisowi czuję się jakbym robił zakupy w Norwegii a przynajmniej zmierzamy w tym kierunku.
Cześć, czy jeśli na #zalandolounge interesuje mnie konkretna na marka to czy mam możliwość ustawienia powiadomień? Czy jestem zmuszony codziennie wertować i sprawdzać manualnie?
@SpaceDuck Najśmieszniejsze że jest to zazwyczaj jakieś totalnie randomowe gówno które nie schodzi ale data się zbliża i kiero kazał wypchnąc xD Raz brałem w spożywczaku rano typowe śniadaniowe rzeczy: bułki, masło, wędlina, pomidor, ogórek a baba przy kasie się pyta czy chcę damski płyn do higieny intymnej bo mają w promocji xD
Xkom manipuluje cenami w najlepsze. 5 dni temu, w komentarzu do wpisu (https://www.hejto.pl/wpis/x-kom-to-jest-jednak-coraz-gorsza-januszerka-bardzo-ich-lubilem-wspolpracuje-od- ) wrzuciłem screena z super zniżką na leciwego Samsunga S20 FE. Wtedy było to -600 które z 2600zł robiło 2000zł, gdzie pokazałem że ten telefon na allegro można dostać za 1600, natomiast dzisiaj wylosowałem -200 na dokładnie ten sam S20 FE i dzięki temu kosztuje 2000 - więc przed obniżką kosztował 2200zł. Ile kosztuje u was bez zniżek?
Jeszcze dodam że dzisiaj w podglądzie zniżek miałem kupon na telewizor za złotówkę na 12 pozycji i udało mi się tak zakręcić kołem, że trafiłem na 12 pozycję, ale tam nie było telewizora xD ta karta jako jedyna była wymieniona