Zaloguj się aby komentować

Zeznania świadków w procesie Łukasza Żaka i jego kolegów nie pozostawiają złudzeń. Działali w sposób przemyślany i perfidny. Zamienili się nawet ubraniami. W koszmarnym wypadku na Trasie Łazienkowskiej zginął ojciec dwójki dzieci, a była dziewczyna Żaka omal nie straciła życia. #wiadomoscipolska...

Cztery osoby zostały potrącone przez kierowcę w miejscowości Łebieńska Huta na Pomorzu - podał w rozmowie z Interią kpt. Andrzej Zalewski z PSP w Wejherowie. W wypadku zginął 10-latek. Poszkodowani to chłopcy w wieku 12, 13 i 16 lat. Na miejsce skierowano śmigłowiec LPR, który zabrał najciężej...
W środę przed południem w centrum Namysłowa (woj. opolskie) doszło do potrącenia ciężarnej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
#namyslow #opole #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Jutro czwarteczek, trzymajcie się w swojej pracy.
#niesmieszne #wypadek #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Około godziny 15:00 w poniedziałek 21 lipca 2025 r. dwupiętrowy autobus zderzył się z akweduktem Bridgewater Canal Aqueduct przy Barton Lane w Eccles. Uważa się, że autobus zboczył z normalnej trasy. Kierowca nie zastosował się do ostrzeżeń dotyczących ograniczeń wysokości, w tym wiszących łańcuchów i znaków drogowych, i zderzył się z niskim akweduktem. W wyniku tego zdarzenia górna część autobusu została zerwana, a jeden z pasażerów wypadł z górnego pokładu autobusu. Trzy osoby – 19-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn, jeden w wieku 20 lat, a drugi w wieku 40 lat – odniosły poważne obrażenia i pozostają w szpitalu w stanie stabilnym. 17 innych osób zostało również opatrzonych na miejscu zdarzenia z powodu obrażeń, które nie zagrażają ich życiu ani nie powodują trwałych zmian w ich funkcjonowaniu. Kierowca autobusu – mężczyzna w wieku około 50 lat – został aresztowany pod zarzutem spowodowania poważnych obrażeń w wyniku nieostrożnej jazdy i został zwolniony za kaucją do czasu dalszego postępowania.
#wypadek #motoryzacja
Przetłumaczono z DeepL.com
Zaloguj się aby komentować
Stan umysłu ಠ_ಠ
#wypadek #kronikapolicyjna #cotusieodjebalo



Zaloguj się aby komentować
Okazuje się że Alfa jest bezpieczniejsza od BMW. Bielsko-Biała, kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach po czym zapalił papierosa
#wypadek #kronikapolicyjna


@Yes_Man To tylko tak groźnie wygląda.
Mam jeszcze gdzieś zdjęcie swojego Hyundaia, którym dachowałem w Anglii. Nie wiem jak mi się to udało, ale wypełzłem z niego przez wybitą boczną szybę. Ciekawe rzeczy dzieją się wtedy z mózgiem przez strzał adrenaliny. Mimo że wypadek trwał może sekundę, chwila ta wydawała się trwać godzinę. Pamiętam każdy szczegół, jak skręcał samochód, jak się przetaczał, jak boczne lusterko wybiło boczną szybę i ten moment ciszy kiedy wisiałem głową w dół i potem z podłogi posypał się deszcz odłamków szyby. Normalnie pamiętam jak wisiałem, chwila ciszy i posypały się te szkiełka.
Podobne odczucia "pęknięcia czasu" miałem kiedy wjechałem w d⁎⁎ę autobusu (który wjechał w samochód przed nim) - przy prędkości 70 km/h. Też ten ułamek sekundy rozciągnął się w godzinę, pamiętam na chłodno jak obliczałem czy uda mi się wyhamować czy nie.
Dlatego wiem co czują ludzie w ostatnich chwilach przed wypadkiem i jestem pewny, że są w pełni świadomi co się dzieje i trwa to dla nich wieczność.
Zaloguj się aby komentować
Jebane drzewa odpowiadają za śmierć młodego wzorowego obywatela
#wypadekdrogowy #wypadekbanana #wypadekbmw #bmw #wypadek #jednegomniej #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio @PlatynowyBazant pisał, że się kiedyś rozjebał asterką, dzisiaj miałem potrzebę włączyć kompa i przy okazji zajrzałem w stare zdjęcia. Znalazłem jak brejdak załatwił Vectrę kiedyś.
K⁎⁎wa zrobił nam wtedy święta wesołe...
#wypadek #motoryzacja


@cebulaZrosolu brejdak, w pierwszej chwili myślałem ze jakis youtuber czy co, a tu prosze:
_ Na Lubelszczyźnie słowo to określa brata._
_ - Brejdakiem Pawła jest Tomek = Bratem Pawła jest Tomek._ _ - Brejdak cioteczny - brat cioteczny. _ Niby blisko Lubelszczyzny mieszkam to nie słyszałem jeszcze takiego określenia, dopiero @dez_ mnie zainteresował aby wygoglac hasło
Zaloguj się aby komentować
Jak mi się spieszy, parkuję tak
https://www.instagram.com/reel/DO-l4uXDF6B/
Polska #kierowcy #polscykierowcy #wypadek
Zaloguj się aby komentować
W wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka. W fiata pandę prowadzonego przez jej matkę uderzył dostawczy bus.
Do wypadku doszło ok 12:30 w miejscowości Dulcza Wielka w województwie podkarpackim.
Z ustaleń policji wynika, że kierujący dostawczym oplem skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fiatem pandą, którym jechała kobieta z 4-letnią dziewczynką.
Mimo szybkiego przybycia służb i udzielenia pomocy, w tym lotniczego pogotowia ratunkowego doszło do tragedii. Życia 4-latki nie udało się uratować. Kierowca busa i matka dziewczynki wyszły z tego bez obrażeń. [to była najwyraźniej stłuczka]
Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że dziecko miało jechać bez fotelika i bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policja potwierdza, że dziecko jechało na przednim siedzeniu.
[przyznam, że mnie nie zdziwiło, że podkarpackie, ale sądziłem, że to jakieś Bieszczady, a tu się okazuje, że to niedaleko Tarnowa - myślałem, że tam już cywilizacja dotarła
#polskiedrogi #wypadek #samochody

Nie chcę pisać populistycznego komentarza, ale temu kurierowi chyba grozi kara do 8 lat, dokładnie tak samo jak niejakiemu majtczakowi z wypadku na a1? Ciekawe czy wyroki będą porównywalne, tu wprawdzie nie widzę winy kuriera w samej śmierci dziecka ale kurier pewnie nie ma dzianych starych z papugą za miliony, która też nie widzi winy swojego klienta za płonącą kię na autostradzie
Zaloguj się aby komentować
„Miszcz” kierownicy na przejeździe kolejowym Kierowca nie zatrzymał się przed rogatką, więc stanął tuż za nią... na torach. Chyba lepiej nie dało się tego spierdolić. Zdarzenie miało miejsce 18 sierpnia 2025 r. o godz. 12:28 na przejeździe kolejowo-drogowym kat. „B” na szlaku Granowo – Stęszew. Samochód osobowy wjechał pod pociąg Kolei Wielkopolskich relacji Poznań Główny – Wolsztyn. Kierowca auta został ranny i przewieziony do szpitala w Grodzisku Wielkopolskim. W wyniku zdarzenia ruch pociągów na szlaku został wstrzymany na około dwie godziny, a pasażerów przewieziono zastępczą komunikacją autobusową. Koleje Wielkopolskie odwołały również dwa inne pociągi, uruchamiając za nie autobusy.
#wypadek #kolej #pociagi
Zaloguj się aby komentować
W kraju z gówna i patyków nadal stabilnie :)
#rosja #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Auć.
Gdyby ktoś pytał dlaczego to bouldering jest najbardziej kontuzjogenną odmianą wspinania.
#bouldering #wypadek #wspinaczka
https://www.facebook.com/wspinaniepl/videos/1687249441969853/?app=fbl

Zaloguj się aby komentować
Zawsze jak jedziemy ze @splash545 do Gdyni to mamy takie szczęście. Dzisiaj udało sie dotrzeć na czas.
#wypadek #gownowpis #trojmiasto
Każdemu w podróży Życzymy bezpiecznej drogi.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Sebastian M., oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku, nie był sam w chwili zdarzenia. Proces ruszył w Piotrkowie Trybunalskim, a jednym z pasażerów był adwokat z Łodzi. Jakie są nowe ustalenia?
#wiadomoscipolska #wypadek #polskiedrogi #kierowcy #bmw
#wiadomoscipolska #wypadek
Nie mam pojęcia co to znaczy. Czy to znaczy, że w razie sukcesu, sąd może mu wyznaczyć karę bez procesu, na którą zgodzą się posiłkowi??
Czemu przy tak poważnych zarzutach możliwa jest mediacja? Przecież to nie są zarzuty z zakresu kodesku cywilnego! Niechże ktoś bardziej obyty mi wytłumaczy mi pliz, co tu się odjaniepawla, bo znów wygląda na to, że drogi prawnik potrafi się dogadać z sądem na poziomie niedostępnym dla statystycznego żuczka!
Wypadek na A1. Nagły zwrot w procesie Sebastiana M.
Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się we wtorek proces 34-letniego Sebastiana M. podejrzanego o spowodowanie tragicznego wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina z dzieckiem. Zanim doszło do odczytania aktu oskarżenia, sąd ogłosił zaskakującą decyzję.
...
sąd postanowił najpierw uwzględnić wniosek pełnomocniczki podejrzanego mec. Katarzyny Hebdy i skierować sprawę do mediacji z oskarżycielami posiłkowymi. Na osiągnięcie porozumienia dał stronom 30 dni. Jeśli ugody nie będzie, formalnie rozpocznie się proces.
W razie paywalla, otwierać w trybie prywatnym:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art42979171-wypadek-na-a1-nagly-zwrot-w-procesie-sebastiana-m
Zaloguj się aby komentować