o jak za⁎⁎⁎⁎scie zostal mi jeszcze rok neetu a myslalem ze juz w tym roku bym musial wypieerdalac do smrodowni za minimalna albo na cieciownie 12h o jak dobrze #przegryw #wygryw
o jak za⁎⁎⁎⁎scie zostal mi jeszcze rok neetu a myslalem ze juz w tym roku bym musial wypieerdalac do smrodowni za minimalna albo na cieciownie 12h o jak dobrze #przegryw #wygryw
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem, ale patrząc na #przegryw na Hejto to w porządku są ludzie "Chopy", patrzac na co wrzucają, w porównaniu do innych portali. Czasem jak wrzucają posty to wątpię, że są przegrywami i siebie wspierają to wyróżnia Hejto. To imponuje.
https://www.youtube.com/watch?v=tYzMYcUty6s
#wygryw
Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le mój pies miał iść do uśpienia dzisiaj, matka z nim właśnie pojechała i wet się rozmyślił i powiedział że może żyć dalej bo jednak się nie męczy i pies ma chęć życia... k⁎⁎wa ale ulga jeszcze psa by mi niedługo zabili. Jak zobaczyłem jak matka wróciła z psem to myślałem że fiknę i aż atak serca dostałem prawie.
https://www.youtube.com/watch?v=-yOZEiHLuVU
#przegryw #wygryw #takasytuacja #gownowpis
Klasyczny wet. Dał mu pewnie kilka zastrzyków ze sterydami. Pies się pomęczy miesiąc dłużej, a weterynarz jeszcze trochę na nim do tego czasu zarobi.
Przerabiałem identyczny scenariusz z kotem. Kot pociągnął 2 tygodnie i ostatecznie umarł w męczarniach wijąc się przez cztery godziny w kącie za kanapą. Ale przynajmniej miłosierny przyjaciel zwierząt mógł się pobawić w nekromantę i zarobić 1000zł więcej.
Zaloguj się aby komentować
Pojechał chłop do mcdonalda wpierdalać frytki i znalazł chwilę spokoju. Frytki ciepłe, nie przesolone. W radiu gra vaporwave. Po 25 lvl spada libido więc nawet nie jest smutno, że nie mam różowej. Za to mam frytki i jest dobrze. Samochód też jest dobry, sam biegi zmienia i działa klima. Kierownica brzydka ale trzyma się za⁎⁎⁎⁎ście. Humor gitówa, zero potrzeb.
#wygryw #dziendobry #gownowpis #guwnowpispremium #fastfood #mcdonalds

Zaloguj się aby komentować
Chłopski podryw na mema z 4chana. A wy co? Nadal sami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #logikarozowychpaskow #4chan

Zaloguj się aby komentować
Fajny film, wzruszłem bo na początku głowny bohater to ja kropka w kropkę. Ale pozytywnie robi na głowę.
#filmy #gitara #heheszki #wygryw #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego ja swój zestaw mam naszykowany
#wygryw #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Jak miło spędziliście długi weekend? Ja np nie robiłem nic #wygryw
Zaloguj się aby komentować
Babcia po kilku szklankach wina powiedziała mi, że mam fajny full beard.
Wygryw 100%, dla takich momentów zapuszczałem brodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #wygryw
@ZygoteNeverborn: po pierwsze nie załamuj się w zapuszczaniu bo broda u niektórych "dojrzewa" kilka lat; ja też zapuszczam ponad 2 lata a ciągle policzki mi się mocniej zagęszczają, velus hairs muszą mieć czas przekształcić się w terminal
gdybym przestał zapuszczać po miesiącu to byłbym teraz z niczym bo uwierz szału nie było
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie skórzany płaszczyk który wygląda jak ze skóry krokodyla albo węża. Jest długi, cienki, wygodny i kosztował mnie jedyne 3 dychy. Co prawda muszę go uprać i wyprasować ale chyba do tego będę musiał go oddać do pralni. Ugułem to parę lat marzyłem żeby zdobyć taki czorny skórzany długi płaszczyk, ale no nie przeszkadza mi wężowa tekstura.
#modameska #chwalesie #wygryw

Zaloguj się aby komentować
Za duzo tu przegrywów ostatnio.
Tutaj #wygryw , a przegrywów nie pozdrawiam.
Zaloguj się aby komentować
Chłop idzie zpać znuw mu sie przyśni, że starego napierdala jak Yuri Boyka, nie ma spokoju dla chłopa (W głowie)
Chłop już prawie wygrywa w snach i sie nie poddaje, napierdoli starego i wygra z horobom psychicznom i bendzie mug dalej walic konia i nic nie robic
#przegryw #wygryw #wysryw
Zaloguj się aby komentować
Tajny agent skupu syropów o smaku pędów sosny… za trzecią biedronką znalazłem dwie ostatnie sztuki schowane pod styrto innych syropów, bałem się, że potłukę te inne bo było teochę przerzucania kartonów, ale było warto. Trochę #wygryw

BINGO!
To jeden z moich ulubionych kawałków tej jakże zacnej twórczości xD
Zresztą SKANER - Nadzieja to już samo w sobie jest zajebiste.
http://www.radiochlew.pl/radio_chlew/radio_chlew_tajny_agent_skupu_zywca.mp3

Zaloguj się aby komentować
kurhwa wlasnie dzisiaj pobilem swoj rekord w ilosci zwalen konia w ciagu dnia zwalilem konia 4 razy w ciagu dnia (i to w jakies 3.5-4h) przy 4 waleniu to byl juz flak totalny i walka z samym soba i ciosanie ponad godzine ale jakos to wymeczylem spocilem sie jak jasny h⁎j i mnie wszystko bolalo az poszedlem sie wykapac #przegryw #wygryw
@Bolec39 5 dni z hakiem przerwy bylo to sie troche amunicji do wystrzalu nagromadzilo na 2 razy mialem ochote na 3 taka minimalna a na 4 raz to mi sie nie chcialo ale ktos mi pisal zebym zwalil 4 raz no i jakos sie zmusilem do tego i wymeczylem ponad godzinne walenie miekkiego flaka ehh ale przynajmniej rekord pobity
Zaloguj się aby komentować
Nie mam zbyt dużych wymagań od życia. Mały dom za miastem, ale blisko jakiegoś kościoła, własny ogródek do uprawy warzyw i jakiś roślin, dwa koty i mogę być szczęśliwy nawet żyjąc samotnie. Niestety chwilowo nie mam nawet tego.
#przegryw #wygryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Bardzo ciekawy artykuł, który celnie punktuje urojenia przegrywów oraz ich nierealne roszczenia.
Wykopkom pękła d00pa od tego artykułu.. Jak będzie tutaj, na Hejto.pl ?
#przegryw #wygryw #bekazprzegrywow #spoleczenstwo
kurhwa ale jestem objedzony jak prosiak zjadlem calego kebaba 45-50cm + jeszcze litr kolki pepsi zwyklej teraz boli mnie brzuch bede sral jak swinia kupilem sobie bo mi siadl kuponik na fortunie i bede mial 90zl dokladki w punktach ehh zaraz mi bebech eksploduje #przegryw #wygryw #bukmacherka
Zaloguj się aby komentować
Zakochała się w mulacie, Polka za granicą
Przy nim czuła się jak w Bagdadzie
Kochała pakistańskie disco
On na imię miał Abdul Ihn Ah-Ersz
Ursz Ihn Ohn Ih na nazwisko
#wygryw
Zaloguj się aby komentować