Zaloguj się aby komentować
mogę nie grać pół roku i dalej niszczyć serwery xd #wygryw #tf2

@Grewest w każdej klasie korzystam ze stokowych broni z paroma wyjątkami, głównie sytuacyjnymi:
scout - mleko gdy brakuje medyka lub jest dużo pyro, bostoński tłuczek gdy mam pocketa
soldier - butki obowiązkowo, czasami shotgun lub jakiś sztandar gdy mam duże dmg a mało zabójstw
pyro - wszystkie flary i shotguny są ok, neon/mlot do saperów
demo - idealny loadout to ten podstawowy, czasami gdy jest dużo skautów to biorę wyrzutnię szybkobomb
sniper - gram nim podobnie jak skautem tj. strzelam headshota i dobijam smg lub patelnią, raczej rzadko kampię ale jak już to z tarczą na szpiegów lub jakimś sytuacyjnym plecakiem
moim zdaniem skautem wystarczy dobijać słabych i uciekać przed silnymi, lub robić to co gościu w tym filmie: https://youtu.be/hIXn5ZBqN_Q
Zaloguj się aby komentować
Zjadłem galaretę i mieso wołowe z rosołku. pojedzon mogę iść spac do 12 stej bo później ogar do kołchozu na 19. puszcze se tylko Denikena na spanie i lulu. do kościółka nie wstajesz bo byłem w piątek i na drodze krzyżowej też. Nara chłopy lulu.
#przegryw a może #wygryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh Chłopa wyrzucili bo się spóźnił do restauracji 3 Minuty. A nie będę leciał ponad 100 na godzinę po Centrum miasta bo prawo jazdy bym stracił dla głupiego posiłku i że niby nie znam topografii miasta. Śmiechu WARTE! Przynajmniej będę miał zapłacone za ten tydzień. Jutro się widzę z moją różową :) #przegryw #januszex #pracbaza #neet #wygryw

Zaloguj się aby komentować
Patrzcie, jak mam ciepło w izbie. #wygryw #chwalesie #zalesie #pdk #heheszki #logikaniebieskichpaskow

Zaloguj się aby komentować
Co sądzicie o takim telewizorku? Myślałem, o zakupie czegoś stylowego do mojego mikroapartamentu (czy też inaczej apartamentu typu studio) i wpadłem na taki rarytas. Ktoś z Was już może z tego korzystał i posiada w swoim salonie z aneksem kuchennym?
Ciekawi mnie też zastosowanie funkcji "4Vue" - jak czytamy w opisie:
"Dzięki nowej funkcji 4view Multi View możesz śledzić swoje ulubione treści z maksymalnie czterech różnych źródeł jednocześnie na częściowych ekranach o rozmiarze do 55 cali. Więc nie przegapisz niczego, co jest dla Ciebie ważne"
Ja sobie mogę komfortowo pograć na konsoli na słuchawkach - a dziewczyna na lajcie ogląda tv i netflixa jednocześnie!
Link do oferty poniżej - spieszcie się, bo towar chodliwy a pewno da radę ugadać raty 0%
#ciekawostki, #wygryw, #technologia, #bogactwo

Zaloguj się aby komentować
Chłop już się stresuję. Chłop czeka przed biurem. będę Jedzenie rozwoził coś typu Glovo Uber Eats do 22. Będzie dobrze oby było. Ogólnie też poznałem dziewczynę i jesteśmy razem. Chyba już mogę się nazywać OSKI ;) #przegryw #pracbaza #wychodzimyzprzegrywu #wygryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie wygrałem 2 żubry spod zawleczki xD
tyle wygrać
#przegryw #wygryw paradoks?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ja tak duzo wymagam?
Do tego zimne piwo w pokalu?
#marzenia #wygryw #przegryw

Zaloguj się aby komentować
jest tu jakiś #wygryw ,jak to jest
Zaloguj się aby komentować
Heh moje kolezaneczki z gimnazjum które najwidoczniej już zapomniały jak mi życie zatruwały (mamy już plus 30) teraz nagle chcą zoragizowac spotkanie „po latach”. Uj im w czapkę, przez nie do dzisiaj mam strach przed opinia innych i kilka dodatkowych skrzywien. Poszłabym tam tylko po to żeby im pokazać ze doszłam do czegoś w życiu a one zostały w Pipidówce i jedyne czym się mogą pochwalić to 3 kaszojadow na głowie. Głupie cipy takie ważne były w gimnazjum, potrafiły jednego dnia się nie odzywać innego zgrywać przyjaciółki, obrażać za fryzury, szarpać za włosy, gadać do innych. Teraz człowiek wie jak małe znaczenie to miało ale dla gowniary 12 lat akceptacja społeczna to centrum świata i taki mobbing może wpływać na przyszłe życie.
za spotkanie podziękowałam niech się bujają
#gownowpis #wygryw z #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde mać... Już jest zaraz koniec dnia 24 stycznia, zaraz koniec miesiąca, za chwilę dobrze się nie obrócimy a tu znów nowy rok będzie... Dosyć tego! Zaczynam bym zły na siebie, bo obiecałem sobie że ten rok będzie rokiem produktywnym dla mnie, postawiłem "znowu" na rozwój osobisty... A tu na razie jest dom, praca, dom, spanie i powtórz sekwencję do zesrania się...
Powiem Wam że w życiu najgorsze uczucia jakie mogą być to uczucie pustki, niespełnienia oraz monotonności... Na prawdę najwyższy czas coś zmienić w życiu!
#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #depresja #czasnazmiany #rozwojosobisty

Zaloguj się aby komentować
Penis Jonaha Falcona podczas erekcji mierzy ponad 34 cm i jest uważany za największe przyrodzenie na świecie. Choć wielu osobom może się wydawać, że to atut, Falcon w wywiadach opisuje też ciemną stronę swojej wyjątkowości.
Mimo licznych propozycji nie zdecydował się na karierę w branży pornograficznej. W zamian za to zapewnia, że miał w życiu ponad tysiąc dwieście partnerek i partnerów seksualnych
Jednocześnie posiadanie tak dużego penisa wiąże się z trudnościami. Inny mężczyzna, Roberto Esquivel Cabrera, zmuszony jest do obwijania przyrodzenia bandażem, żeby uniknąć bolesnych otarć. Informował też, że ma częste infekcje dróg moczowych. Z niedogodnościami wiąże się także sen. Nie może on spać na brzuchu, a penisa musi umieszczać na osobnej poduszce.
Człowiek z największym penisem na świecie opowiedział swoją historię (medonet.pl)
#ciekawostki #heheszki #memy #wygryw

@Ten_typ_sie_patrzy Oprócz medycznych problemów Falcon miał kiedyś niezwykłą przygodę na jednym z amerykańskich lotnisk, gdzie został posądzony o próbę wniesienia na pokład samolotu bomby. Celnicy byli przekonani, że nienaturalna wypukłość w spodniach to tak naprawdę próba przemycenia czegoś zakazanego. Dopiero po dwóch prześwietleniach pracownicy lotniska zrozumieli, że to ogromne przyrodzenie.
Tutaj grubo
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Witam wszystkich użytkowników tego zacnego portalu.
Jak zapewne większość z Was jestem uciekinierem z Wykopu.
W moim przypadku ucieczka nie była spowodowana zmianami w szacie graficznej Wysroku, ale upośledzoną polityką parasola ochronnego nad wszelkiej maści przegrywami, incelami, foliarzami i innymi ruskimi onucami.
A tutaj widzę, że administracja się nie bawi z mizogonami szerzącymi nienawiść wobec kobiet. I to mi się podoba.
Mam nadzieję, że do końca 2023 roku hejto.pl będzie generował w jeden dzień ruch większy niż Wysrok przez miesiąc.
#bekazwykopu #bekazprzegrywow #przegryw #wygryw #onuce
@PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany Używając tagu #przegryw naruszasz pakt z przegrywami w którym zobowiązali się nie wychylać poza swój "święty tag". Jeśli nie chcesz widzieć na hejto postów przegrywów zedytuj post usuwając w nim #przegryw i dodaj go na czarną listę. Więcej go nie używaj dla dobra portalu
Zaloguj się aby komentować