Ciekawe czy na następne wybory pisuary wystawią obywatelskiego kandydata walącego wiadro na debacie. #polityka #wybory
Ciekawe czy na następne wybory pisuary wystawią obywatelskiego kandydata walącego wiadro na debacie. #polityka #wybory
@lagun następne wybory będą takie: zamiast debat panele na konferencjach prasowych, 1. tura to turniej w dowolnych formułach (np. kandydat A leci w dżudzie, a rywal w jakimś K1) - oczywiście drabinka, więc finaliści przechodzą do 2. tury rozgrywanej kiedy indziej w jakiejś odgórnie narzuconej formule. plus oczywiście konferencje prasowe przed 2. turą, jakieś face-to-face'y
Zaloguj się aby komentować
Trzaskowski wczorajszymi słowami o tym, że woli Sorosa od Orbana, wystawił piłkę Mentzenowi na pustą bramkę. Będzie dziś wałkowana nie tylko ekonomia, ale Soros, międzynarodowe fundacje, finansowanie kampanii na Facebooku, a wszystko zostanie zwieńczone odmową podpisania wszystkich 8 postulatów. Walkę o wyborców Mentzena Rafał praktycznie przegrał. A dzisiaj będzie mieć ciężary niesamowite, skoro według regulaminu tej dyskusji, nie wolno odnosić się do konkurentów, a obaj kandydaci na tym budują 90 % przekazu.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z tej całej listy Memcena mam nadzieję, że Rafał Trzaskowski nie zgodzi się na odmowę podpisania ratyfikacji członkostwa Ukrainy w NATO.
Miejsce Ukrainy jest w NATO. A miejsce Putina jest za kratami lub 2 metry pod ziemią.
Pozdrawiam
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie, które należy wydrukować, oprawić w bardzo twardą ramę i bić nim wszystkich członków PO głosujących w prawyborach na Trzaskowskiego do czasu, aż nie zmądrzeją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
#wybory #polityka
Zarówno komentatorzy w internecie jak i sztab PO nie rozumie wyborców PiSu i przez to może przegrać te wybory. Im więcej afer z Nawrockim wyciągacie tym bardziej elektorat zachęcacie. Elektorat nie chce kogoś dobrego i kwalifikowanego bo przez to czuję się głupi i że nic nie osiągnął. A jak taka sklepikarka z wypizdowa zobaczy patusa i złodzieja to się z nim utożsamia bo sama sprzedaje nieświeże bułki i oszukuje na podatkach. Przemyślenie jest takie, że Nawrocki jest taki jak ja, może błądzi, może kłamie, ale kto tak nie robi, przecież potem wystarczy pójść do kościoła i już jest ok.
10 lat temu PO tego nie rozumiała i teraz też nie rozumie. 30-40% Polaków to drobne cwaniaczki których od kradzieży powstrzymuje tylko to, że nie mają okazji. I chcą mieć przedstawicieli takich jak oni.
Jedyny sposób by zniechęcić do Nawrockiego to pokazać że ma lepiej niż inni, że jest wyksztalciuchem a nie chłopakiem z blokowiska, że nie jest jednym z chłopstwa. A na razie PO robi wszystko odwrotnie.
Mamy wybór między :
kandydatem "elit" - stolica, najlepsza dzielnica, całe życie w garniaku, od zawsze na poziomie
A kandydatem motłochu - nocne kluby, szary światek, kibole, krętactwa i oszustwa
W tym kraju zaniknęła normalność, nie ma równowagi, centrum, czegoś po środku.
Rozpędzona machina polaryzacji, którą stworzył Jarosław Kaczyński doprowadzi nas wszystkich do zguby...
Więcej obrażania potencjalnych wyborców, więcej kampanii strachu i hejtu a na pewno wygracie, tylko musicie to robić jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie głosują za partia a nie kandydatem, inaczej te dwie miernoty nie miałyby takiego poparcia. Afery kandydata powodują co najwyżej głosowanie na niego z obrzydzeniem, i nie głosowanie za nim tylko przeciw konkurentowi lub "mimo wszystko" a w skrajnych przypadkach brak udziału w drugiej turze. Wątpię że u ludzi następuje nagły zwrot że ten kandydat okazał się słaby to wybiorę druga skrajność.
PO nie ma paliwa i nawet nie próbuje tworzyć kampanii sukcesu dotychczasowych działań , a ludzi trzeba do siebie przekonać i to przekonać rządem a nie kandydatem, tak by ludzie stwierdzili że to nie jest zły rząd i damy mu prezydenta, a nie tylko bazować na strachu przed PISem bo to może i przejdzie, ale tylko raz. Krótko mówiąc skupić się na elektoracie negatywnym którego przybyło na podstawie decyzji tej kadencji.
Wyborcz pis nigdy nie zaglosuje na po,niezaleznie od sytuacji w kraju i kampanii wyborczej.
Oni na sama mysl o Trzaskowskim dostaja piany w pysku- a dlaczego? a za co? Tego nie odpowie,po prostu reaguje jak pies pawlowa na odpowiednie bodzce.
Po prostu mamy wokol siebie armie nieudcznikow,ktorzy wine widza w kazdym,tylko nie w sobie.
To jest inny stan swiadomosci-chlop robi z Niemcami interesy,dzieki nim ma kase i na chleb,a ich szczerze nienawidzi i ma piane na pysku jak o nich mowi- ale dlaczego? Bo tak,bo jest hardym pisowcem.
Tuta nie ma logiki,tutaj sa tylko kompleksy i nienawisc.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No cóż. Demagog zezłomował Trzaskowskiego, który kłamał dużo więcej niż Nawrocki. Do tego jeszcze wystawił się prawicy do pustej bramki tym tekstem, że woli Sorosa od Orbana.
Co zrobił Nawrocki? Zaimitował pociągnięcie szczura, bo nie potrafił wytrzymać kilku godzin bez nikotyny i obrócił wszystko w ten sposób, że teraz wszyscy go mają za ćpuna XD
Walka dwóch upośledzonych. Przypominam tylko, że taki wybór zafundowali nam wyborcy 50+ i 60 +, bo ci w wieku od 18 do 39 lat głosowali naprawdę różnie i nie są przywiązani jak pies do łańcucha do jednego kandydata i jego jedynej, słusznej partii. W grupie wiekowej 60+ obaj Panowie mieli łącznie ponad 90 % poparcia XD
#polityka #wybory #debata
Ta debata to było wzajemne obrzucanie się gównem bez ładu składu a czasem i sensu. Szybkość udzielanych odpowiedzi wyklucza jej sens. Poziom pijackich dysput politycznych. Wątpię że ktoś dziś coś z tej debaty jeszcze pamięta oprócz jakiegoś ogólnego wrażenia jakie zrobił na nich kandydat w tej formule i to nie przez merytoryczność słów w tym zalewie słowotoku.
Czekam na wywiad u Mentzena - konkretne pytania bez możliwości opowiadania o przeciwnym obozie i tak to powinno wyglądać.
Zaloguj się aby komentować
Wygląda na to, że jutro nasz los się rozstrzygnie.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Święte słowa eksperta w TVP1 - zmiana sposobu wyboru prezydenta na wybór pośredni czyli przez Zgromadzenie Narodowe
A teraz imperatorka Senyszyn !!!!
#debata
#wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Właśnie sobie uświadomiłem że gdyby Nawrocki został prezydentem, to zamiast PAD będziemy mieć PKN (Orlen). Przypadek?
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Mam jakieś podświadome przekonanie, że to najważniejsze wybory od czasu, kiedy dane jest ki głosować. Dlatego za tydzień jadę 200km w jedną stronę, żeby zagłosować w Umea.
Nie będę pisał, że wyprowadzę się z kraju jeśli wygra Batyr no ale powrót Pis wprowadza mnie w stan depresyjny.
Mam nadzieję, że elektorat RT Jednak zmobilizuje sie Po wyniku pierwszej tury.
#wybory no i #polityka bo Owca zaraz zacznie beczeć
Zaloguj się aby komentować
Batyr za⁎⁎⁎ał sobie szczura na wizji XD
#polityka #debata #wybory
https://x.com/OgladamW/status/1925993415138832677?t=-k3v7YSArijNq5VQhK-VNw
Zaloguj się aby komentować
#debata bawi i uczy. Właśnie się dowiedziałam jakich mężczyzn lubi Trump.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Słabo Trzaskowski, bo batyr jest do zaorania w każdym pytaniu. Dosłownie pusta bramka, a Trzaskowski nie chce strzelać...
#polityka #debata #wybory
Zaloguj się aby komentować
Jeeeeeeeest
"Cóż szkodzi obiecać"
#debata
#wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Jest nowy sezon Clarkson's Farm.
#polityka #debata #wybory
Zaloguj się aby komentować
Jak chcecie spamować #debata #wybory to dawajcie #polityka
@bojowonastawionaowca uprzejmie donoszę
Zaloguj się aby komentować
Sztab Trzaskowskiego powinien na cito szukac dowodow, ze Karol rozpruł sie na psach.
60tka byłaby nie do zaakceptowania dla elektoratu xD
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
#debata i #wybory
używajcie proszę tagu "polityka"

Zaloguj się aby komentować