Zaloguj się aby komentować
Wg. bukmachera Nawrocki jest wciąż faworytem. Na STS i Fortunie kurs to Nawrocki 1.80, Trzaskowski 2.00. Wybory w USA dobrze przewidzieli. Kursy od wczoraj zmienily się od wczoraj o 0.05 na korzysc Trzaskowskiego. Myślicie, ze Nawrocki dalej moze byc faworytem czy to efekt, ze duzo ludzi na niego postawiło?
#bukmacherka #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Senyszyn kradnie show - przekazanie korali sztos :D
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Takie odważne przemówienie Biejat. Mi się podoba, ciekawe jak zostanie odebrane
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
O najs, potrzebny był lekarz i od razu ogarnęli ratownicy, a Biejat rozstawia ludzi, żeby ich puścić.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #heheszkipolityczne
Rafał Trzaskowski jest znany ze swojego niezdecydowania w kluczowych sprawach. Zaczepiony przez dziennikarzy na schodach nie potrafił jasno odpowiedzieć czy wchodzi, czy schodzi.

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #heheszkipolityczne
Karola Nawrockiego zna cały świat.
No może nie cały tylko pół.
I nie świat tylko światek.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jeśli Radek zaproponował to piwo z Mentzenem. To to jest majstersztyk tej debaty. Sigma male w c⁎⁎j
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Ankieta w Kanale Zero – bardzo duża zbieżność z ankietą u Mentzena. Tam też było ok. 1/3 przekonana, 2/3 nieprzekonane.
#polityka #debata #wybory

Zaloguj się aby komentować
Ale te debile od silnych razem dalej nie kumają jak wygrać wybory xD Nieopłacane trolle, a sympatycy, co głosują na Trzaska piszą "Fajna dyskusja, dobry wywiad, obaj wymieniają poglady", a silniczki na wykopie i Twitterze "ugabuga trzask niszczy Mentzena zaraz ten na PO zaglosuje" XD
k⁎⁎wa. Wy debile, Mentzena nie ma w 2 turze, tu nie o to chodziło w tym wywiadzie xD Chodziło o przekonanie chociaż 35 proc wyborców Mentzena, Atak trolli na jego osobę jest odwrotnością tego co chcecie osiągnąć xD Przez takie coś wkurwicie ludzi i zagłosują na Batyra. Naprawdę tego klasizmu i poczucia wyższości nad innymi nie da się na 5 min schować w kieszeń?
#polityka #debata #wybory
Zaloguj się aby komentować
Dopóki Ukraina ma nieuregulowane granice, to nie może być członkiem NATO. A jeśli będzie miała i spełni ten warunek, to będzie oznaczało że Rosja przegrała wojnę i osłabła, więc Ukrainy nie zaatakuje.
Tak Trzaskowski powinien odpowiedzieć i każdy by zrozumiał.
#wybory #polityka #trzaskowski
Zaloguj się aby komentować
My te wybory przegraliśmy, nawet jeśli 1 czerwca wygra Trzaskowski. Dlaczego? Ano dlatego, że kandydat, który powinien pierdziec w pasiak od lat przeszedł do drugiej tury z prawie 30% (!!!) poparciem. Lał się na ustawkach, ma znajomości w gangsterce i wyłudził mieszkanie od starszej osoby. Wisienka na torcie jest zezłomowanie przez memcena, PRZEZ MEMCENA podkreślam. Na debacie j⁎⁎⁎al se tytoniowego szota na wizji. A wszystkie sondaże są na żyletkę. Heheszki heheszkami ale to jest po prostu straszne.
Pomyślcie, jak się czuje Trzaskowski, że startuje obok takiej patologii. Gratulacje dla jareczka, wspaniały wybór. Na następne wybory (jak dozyje) wystawi pewnie zasikanego zula spod żabki a i tak będzie to lepszy wybór niż nawrocki.
#wybory #polityka
@Cersei Jeśli wygra Trzaskowski to nie przegraliśmy, bo raz że za rok mało kto będzie pamiętał że było na żyletki, a dwa że utrzymamy kurs na rozwój i będziemy mieć inteligentnego, wykształconego prezydenta - jak przystało na kraj w środku Europy. Jeśli jednak ciemnogród da radę usadowić na stolcu swojego przedstawiciela, to będzie marazm albo cofanie się, wstyd i regres w relacjach międzynarodowych, no i zasadniczo wszyscy będziemy w d⁎⁎ie, gdzie czas się będzie urządzić, bo za 2 lata powrót PiSu do władzy...
Zaloguj się aby komentować
Defoliator wrzucil analize przeplywu elektoratu. Na dwoje babka wrozyla. #wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zainspirowany wpisem @Enzo chciałbym prosić każdego niezdecydowanego, żeby poszedł na wybory i zagłosował na Trzaskowskiego. Sam dużo bardziej wolałbym na tym miejscu kogoś innego, choćby Sikorskiego, ale jeśli Nawrocki wygra, to moja babcia zejdzie na zawał a ja bardzo kocham babcię i chciałbym, żeby dożyła chwili, w której zostanie prababcią.
Ankieta dla atencji
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Gdy dotychczasowa propaganda zawodzi to trzeba odwołać się do sojusznika z zewnątrz

@Miedzyzdroje2005 wkleję poniżej ten sam komentarz sprzed 2 dni i uzupełnię wypowiedź by do Libków dotarło co się dzieje.
---------------
Ej Libki i Establiszment Medialny Lbków: Ludzie głosowali na Brauna, Maciaka i Mentzena BO MOGLI. Tak działa demokracja.
Duopol PO-PiS za kilka/naście lat zostanie zastąpiony przez RAZEM vs Konfederacja jak tak dalej będziecie pi⁎⁎⁎⁎lić farmazony w swoich zaprzyjaźnionych mediach i nie będziecie skuteczni - zasłanianie się wetem DUDY nie jest wymówką. Ergo brak rzecznika rządu i polityki informacyjnej się po prostu mści.
---------------
Liberalne media mają ob$raną zbroję. Nie pojmują swoim inteligenckim wykształconym rozumkiem jak ludzie mogli głosować na Brauna, Maciaka, Mentzena i Batyra aka Nawrockiego.
Lisy, Nowickie, Żakowskie, Wielowieyskie są zdumione jak można głosować na wcześniej wymienionych, skoro to (tutaj cała wiązanka onuc, ruskich epitetów, anty(<wpisz cokolwiek>).
Sztab Trzaska zjebał całą kampanię. Skupił się na błędnych celach, ignorując rzeczywiste potrzeby SWOICH wyborców.
Przecież straszenie Batyrem NIE DZIAŁA. Niezdecydowani widząc miękkość RT będą głosować na KN (pomimo gęstej przeszłości).
Wszystko sprowadza się do "łobuz kocha najmocniej, czyli możesz się czuć pobity/a ale bezpieczny/a" oraz "ten to sobie poradzi w życiu, a języka się nauczy". Nie trafiają do części elektoratów argumenty o wykształceniu RT czy znajomościach międzynarodowych, znajomościach języków. Liczy się SIŁA.
Dlaczego Braun zgromadził tyle głosów? Od lat propaguje TE SAME HASŁA, jest konsekwentny w przekazie i odpierdala różne inby.
Dlaczego Mentzen trafia do ludzi? Bo nie wielu ma czas na weryfikację i zagłębienie się w detale. Populizm zbiera żniwa.
---------------
Jeżeli RT przejebie wybory i nowym Prezydentem RP będzie Batyr to wina sztabu PO, która zamiast postawić na Giga Chada Radka Sikorskiego, postawiła na inteligenta z miasta stołecznego (który z założenia jest oderwany od problemów >>zwykłych<< ludzi).
---------------
Jeżeli ludzie wybiorą ex alfonsa, ex sebixa z bramki burdelu do Pałacu Prezydenckiego, to w następnych wyborach Braun będzie w ministerstwie kultury batożył wszystko co jest związane z kulturą państwa na literę "i".
---------------
@fadeimageone moze faktycznie trzeba się pogodzić. Skoro ludziom pasuje kibol, gangus, półświatek, ułaskawienia przestepcow, robienie majatkow na panstwowym garnuszku, unikanie podatkow to może faktycznie nie ma się co przejmowac i potem tak samo nie ma sie co przejmowac ze ci sami ludzie sa robieni na garnki, suplementy czy na dziadka.
Jak pis znowu wygra to przecież nie będą mieli skrupułów żeby jeszce bezczelniej kraść bo wiedzą że uciekną jakby co na Węgry czy gdzieś indziej a potem wrócą. Ta ścieżka będzie już przećwiczona, a najwidoczniej ludzie tego oczekują, że ma się ich ruchac bo są glupi
To nie jest specjalnie odkrywcze. Przecież pożyteczni idioci z konfy czy ogólnie prawej strony takie właśnie teksty odwalaja. Czasami subtelniej ale sa. Mało jest pijaków ktorzy ublizaja ukraincom na taksowce? I to dostaje się do internetu i to u miałkich ludzi kreuje pewne postrzeganie jak potem przechodzi koło ciebie Ukrainiec.
A jeszce gorzej jakby Ukrainiec wygrał w sądzie. To by dopiero było. Mało jest ludzi którzy jak widza wypadek, kradzież, ucieczkę to pytają od razu czy to ukrainiec? Przeciez takie pytanie pada przy każdej takiej sytuacji.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem w sobie w czacie gpt analizę dotyczącą wyborów. Jako główny czynnik ustaliłem dojrzałość psychiczną wyborcy. Dla porównania przeanalizowane zostały wyniki wyborów w roku 2020 oraz wyniki pierwszej tury w tym roku.
Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć że "My" jako społeczeństwo polskie stajemy się z każdym rokiem coraz mniej dojrzali. Patrząc się na rozkład dojrzałości można z dużym prawdopodobieństwem dojść do wniosku że wynik wyborów w drugiej turze będzie oscylować w okolicach 54% dla Nawrockiego i 46% dla Trzaskowskiego.
Pamiętajcie że my jako wyborcy, podświadomie wybieramy osobę która jest najbliższa nam.
Oznacza to że jeśli Nawrocki przyznał się do bycia kibolem, gangsterem lub oszustem albo to że możliwe że wziął narkotyki na debacie na żywo, kompletnie nic nie zmieni bo polacy w takich zachowaniach właśnie widzą siebie i to im się podoba. Paradoksalnie takie negatywne zachowanie może zwiększyć mu wynik. Pokazuje to jak staczamy się jako społeczeństwo.
Dla chcących zobaczyć analizę link na dole:
https://chatgpt.com/s/dr_6831acbd1cdc819183e618e1aa9e2f3f
Dodatkowo analiza wyborów na ten rok:
https://chatgpt.com/s/dr_6831acbd1cdc819183e618e1aa9e2f3f
TLDR: Jesteśmy zgubieni jako naród. Nawrocki wygra wybory.
#polityka #wybory
@Thereforee Może napisał to co napisał, ale według mnie jest to bardzo zgodne z rzeczywistością.
To jak jak mówienie osobie z depresją żeby pobiegała. W tym przypadku samo bieganie nic nie pomoże, ale jako jeden z elementów wspomagający wyjście z niej jest baaardzo pomocny.
Ja nie jestem wszechwiedzący i właśnie dlatego go poprosiłem o zrobienie takiej analizy. Wydała mi się ona bardzo ciekawa dlatego dzielę się jej wynikami.
Wiadomo. To jest chat gpt i wyniki trzeba traktować z dystansem, ale przyznaj że wyszły one ciekawe.
@korfos Jeżeli kryteriami "dojrzałości" GPT ustala na kogo dana grupa ludzi głosuje, a nie co dojrzałością w ogóle jest, to my nie mamy o czym rozmawiać. GPT nie ma pojęcia co robi.
Dlatego nie, nie przyznam że wyszły ciekawie. GPT nie przeprowadzi z takim ogólnikowym, krótkim promptem choćby częściowo rzetelnej analizy. A samemu szukasz efektu potwierdzenia dla napisania że "kiedyś to było a teraz to giniemy".
Patrząc się na rozkład dojrzałości można z dużym prawdopodobieństwem dojść do wniosku że wynik wyborów w drugiej turze będzie oscylować w okolicach 54% dla Nawrockiego i 46% dla Trzaskowskiego.
@korfos daj 60% dla Nawrockiego, ładniej taka liczba będzie wyglądać XD
Oznacza to że jeśli Nawrocki przyznał się do bycia kibolem, gangsterem lub oszustem albo to że możliwe że wziął narkotyki na debacie na żywo, kompletnie nic nie zmieni bo polacy w takich zachowaniach właśnie widzą siebie i to im się podoba.
Serio, weź się za tworzenie kabaretów bo świetnie ci wychodzi XDDD
Zaloguj się aby komentować
Karol poza kontrolo!!! Tym razem u Rymanowskiego.
#polityka #wybory #nawrocki

Zaloguj się aby komentować