w pogoni za kadrem, choć tym razem obyło się bez strat w ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #urbex #hobby

w pogoni za kadrem, choć tym razem obyło się bez strat w ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #urbex #hobby

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio udało się zaliczyć mini #urbex zawitawszy do opuszczonego kościoła na nadpilicznych pustkowiach #zwiedzanie




Zaloguj się aby komentować
3 dni, setki kilometrów, 14 lokalizacji (+ 3 bez wejscia)
Wspaniali ludzie, niezapomniane chwile i wyjątkowe kadry. W sumie to nie mam już dziś siły pisać wiecej, ale chciałabym cokolwiek wrzucić na świeżo w ramach #drogipamietniczku
Styki w mózgu mi pali kiedy mysle jak za⁎⁎⁎⁎scie cały ten wyjazd wyszedł.
Poniżej jedna klatka bez obróbki. Nie, to nie nasz nocleg. To #urbex
W takich chwilach najbardziej smakuje mi to, jak razem z mężem sobie żyjemy. Intensywnie, robiąc to co kochamy, od świtu do nocy na pełnej k⁎⁎⁎ie.
#hobby

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Opuszczony kościół gdzieś na Podlasiu. #pokazmorde zasłonięte, bo tak.
W ręku z jednej strony analog Smiena 8M a w drugiej cyfra Canon 60D, a fota strzelona Minoltą 7000.
Zderzenie kilku światów.
#fotografia #fotografiaanalogowa #ciekawostki #tworczoscwlasna #urbex

Zaloguj się aby komentować
Jutro o 2 w nocy wyjeżdżamy na 3dniowy, zagraniczny maraton #urbex planowany od pól roku.
Nie dość, że mamy na prawdę super miejsca w planie, to jeszcze ekipa ma sprzęt fotograficzny (nie trzaska fot telefonem jak ja) i dowiem się dużo nowych rzeczy o fotografii.
Jaram się jak Rzym za Nerona ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Zaloguj się aby komentować
Hotel w śniegu. Z kompleksu Kozubnika, kiedy jeszcze istniał (° ͜ʖ °)
#urbex #ciekawostki #fotografia #hdr #tworczoscwlasna

@Klamra mam gdzieś w domu sporo zdjęć z Kozubnika (między innymi z windą, z bilardem i innymi rzeczami które widziałem po raz pierwszy

powinieneś nagrywać wideo jak tu: https://m.youtube.com/watch?v=HXkDdeudIM8
bez jakiegokolwiek komentarza, bez przerywaczy, ujęcia w HD i ambient. Oglądałbym jak po⁎⁎⁎⁎ny.
Zaloguj się aby komentować
Elektryka prąd nie tyka. Tyka za to zegar przemijania.
#urbex #fotografia #elektryka #ciekawostki #hdr

Zaloguj się aby komentować
Gdzieś we Wrocku.
#kolej #urbex #fotografia #ciekawostki #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
A kuku! (° ͜ʖ °)
Mały żarcik w nieużywanym schronie pod szkołą.
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wczoraj grzechem byłoby nie skorzystać z pogody i wpadło jakieś 150 km. W drodze powrotnej przejeżdżałem przez Mszczonów i zahaczyłem o tamtejszy dworzec kolejowy.
#miernymotor #motocykle #urbex



Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do lektury mojego następnego artykułu. Tym razem wyprawa na bezludną wyspę w Polsce (° ͜ʖ °)
#podroze #tworczoscwlasna #ciekawostki #polska #urbex
https://www.hejto.pl/wpis/noc-na-belzudnej-wyspie

Zaloguj się aby komentować
-Mamo! Jedźmy gdzieś na bezludną wyspę.
-Mamy bezludną wyspę w Polsce.
Bezludna wyspa w Polsce ->
#podroze #ciekawostki #tworczoscwlasna #polska i trochę #urbex
Ale jedziemy od początku:
Podczas jednej z kumplowskich wypraw, wymyśliłem, nocleg na wyspie. Wybrałem wyspę, która jest opuszczona, ma swoją historię i ślady bytności ludzkiej. Czyli wyspa Chełminek na Zalewie Szczecińskim. Zanim zacznę relację z wyprawy, która nie obyła się bez komplikacji, krótki rys historyczny:
Chełminek, jest wyspą sztuczną. Usypaną na miejscu mielizny, która istniała tam już w średniowieczu. Usypana została w 1889r przez Niemców jako Leithom....
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#urbex #ciekawostki #podroze #tworczoscwlasna #fotografia
Na artykuł, natchnął mnie wpis @MoralneSalto
https://www.hejto.pl/wpis/jako-ze-moj-poprzedni-wpis-dotyczacy-urbex-zostal-dosc-cieplo-przyjety-to-co-jak
i dyskusja, która rozgorzała pod jej wpisem. Pierwotnie chciałem odpowiadać na poszczególne odpowiedzi, ale stwierdziłem, że jako założyciel urbexowej społeczności na hejto, skonsoliduje swoje myśli.
Wołam zatem dyskutujących: @MoralneSalto @moll @entropy_ @nobodys @lipa13 @BurczekStefuha
i zapraszam do dalszych przemyśleń. Chyba, że ktoś z was wyczerpał temat, to z góry przepraszam za wołanie.
Faktem jest, że...
Jako, że mój poprzedni wpis dotyczący #urbex został dość ciepło przyjęty to co jakiś czas będę wrzucać fotki, które jeszcze nie wylądowały w oficjalnej galerii/zostały opublikowane na tyle dawno, że miło do nich wrócić.
Pierwsza duża, w pełni wyposażona lokalizacja, jaką zwiedziliśmy.
Ktoś żył, ktoś zmarł. Z rzeczy, które znajdowały się dookoła można wywnioskować, że Pani bardzo lubiła owczarki niemieckie i zmarła w mocno podeszłym wieku.
W sumie jak myślę o tym, co daje mi urbex to poza masą wspomnien, zdjec i ciekawych historii znalazłam w nim prawdziwość stwierdzenia "dzisiaj żyjesz, jutro gnijesz".

@MoralneSalto Mam mieszane uczucia odnośnie tego zdjęcia. Skąd wiesz, że ktoś zmarł? Albo, że ta nieruchomość jest opuszczona? Może ktoś leży w szpitalu albo trwa sprawa spadkowa. Co innego wejście na jakiś opuszczony teren przemysłowy czy wojskowy a co innego komuś do domu. Jak dla mnie to zwykłe włamanie, nawet jeśli drzwi nie były zamknięte a Wy nic nie zabraliście.
Strasznie bym się wkurzył gdyby np. po śmierci mojej babci ludzie łaziliby sobie po jej domu tylko dlatego, że nie ma ochrony, kamer itd. Straszny brak szacunku.
Zaloguj się aby komentować
Wczorajszy wypad.
Dom, w którym doszło do podwójnego morderstwa.
Od 10 lat stoi pusty.
#urbex #hobby

Zaloguj się aby komentować
Kilka ustrzelonych fotek z dzisiejszego pałętania się po miejscach, gdzie mnie być nie powinno.
#urbex #zabytki





@Taxidriver tam komuchopropaganda niesamowita, aż neurony w mózgu obumierają. Może kiedyś wrócę i udokumentuję bardziej szczegolowo to znalezisko. https://ibb.co/vv2BztC
Zaloguj się aby komentować
URBEX W POSZUKIWANIU STARYCH AUT
RECENZEX NEWSLETTER
Pod stolicą znajduje się uroczy pierdolnik, który postanowiliśmy zwiedzić. Gratka dla urbexiarzy i graciarzy - cmentarzysko aut. Wstęp może nie jest najprostszy bo zdarza się spotkać strażników ale i tak warto tu zajrzeć . OSTROŻNIE BARDZO DUŻA GALERIA ZDJĘĆ
#recenzex #motoryzacja #ciekawostki #urbex





@Nuszek wątpię, zapewne koszt renowacji czegokolwiek przekracza budżet na zakup istniejącej na rynku używki. Jest na YouTube parę filmików z renowacji i taki polski polski Fiat Motobiedy (za wyprawę do Ameryki Południowej szacun, reszta filmów mniej mnie kręci) to jeszcze nie ukończony już chyba coś w około 40tys się mieścił... A to był jeżdżący gruz z blachami.
Zaloguj się aby komentować