7 238,78 + 9,88 = 7 248,66
#sztafeta #bieganie
7 238,78 + 9,88 = 7 248,66
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
7 226,68 + 12,10 = 7 238,78
Dziś wleciała mocna, beztlenowa robota. 4x 40"/80" ; 4x 80"/150"; 4x40"/80”. Piaskowe chodniki nie pomagały, nie szło dobrze kopyta zgarnąć. Ale robota zrobiona, odcinki wpadły w średnim tempie 3:32. 12 stopni, słoneczko - czego chcieć więcej 😍 no i minęłam bardzo przystojnego biegacza @scorp ;3
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 220,00 + 6,68 = 7 226,68
Powtórka z wczoraj - tak jakby. Krócej, ale szybciej. Serducho w normie, ale bez rewelacji - nie może ich być za często ;)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 194,0 + 26,0 = 7 220,0
Bardzo porządne te Salomony. Pogoda taka, że noga sama niesie.
Rano się obudziłem słaby i z bólem gardła- noc bardzo słaba i bolała mnie głowa, ale żeby mnie to nie rozłożyło, trzeba nakręcić metabolizm.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Osiągnięcie
zostało zaliczone. Proszę nie klaskać.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
7 185,95 + 8,05 = 7 194
Recovery po wczorajszym
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
7175,95 + 10,0 = 7185,95
Stwierdziłem, że ostatnio takie suche posty bez polotu tu wrzucam. Tak więc jako że w tym tygodniu będę trenował w 3 (słownie trzech) różnych parach butów, postanowiłem, że cyknę sobie fotkę z każdą parą tak by była dobrze widoczna.
Dziś na warsztacie easy run w Brooksach Ghost 12. Kupione w 2019 chyba. 1/3 Zachęcam do chwalenia się swoimi wehikułami.
Pozdro
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
7165,76 + 10,19 = 7175,95
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
7 144,39 + 21,37 = 7 165,76
Miał być bieg spokojny z przebieżkami, a wyszedł spontaniczny papaton. Trochę lipa bo nie miałem żeli ze sobą ani picia, ale było fajnie. Noga podawała cool
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 139,39 + 5,00 = 7 144,39
Standardowa piątka po siłowni
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 132,27 + 7,12 = 7 139,39
Wczesne bieganko, szybciej przebierałem nogami i całkiem dobrze mi to wyszło (~10 spm więcej niż wczoraj na longu).
Z ciekawostek - pierwszy raz jestem w niebieskiej strefie VO2Max! Byłem kilka razy blisko, ale nigdy nie przekroczyłem tego progu. Bardzo miła niespodzianka.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 120,10 + 4,94 + 7,23 = 7 132,27
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
7 093,92 + 1,32 + 23,20 + 1,66 = 7 120,10
Dziś Festiwal Zapierdolu, Błota i Uśmiechu - czyli finałowy bieg XIV edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 😃
Od paru dni było wiadomo, że będzie wiosenna aura. Ale sama aura to nie wszystko - w Lasku Wolskim, który jeszcze tydzień temu był zasypany śniegiem, wszystko topnieje zauważalnie wolniej niż na otwartej przestrzeni, a lodowisko zamienia się miejscami w błotnistą breję i jest nie tylko ślisko, ale i lepko xD Już samo podejście z biura zawodów na linię startu uświadomiło, z czym trzeba się będzie zmierzyć. W sumie nie było jakoś tragicznie, ale w stałych miejscach błota było tak dużo, że żaden bieżnik nie był w stanie uratować człowieka przed poślizgiem. Jakimś cudem ani razu się nie wypieprzyłem (a na moich żółciutkich ciuchach byłoby pięknie widać), choć parę razy było bardzo blisko 🙃 Przy mnie gość tak się wyłożył na słynnej polance, że aż fotograf który był obok serdecznie mu dziękował xD Na tej polance sam byłem w podbramkowej sytuacji - pod koniec zbiegu bieżnik wypełnił się błotem i leciałem półślizgiem, bez jakiejkolwiek możliwości manewru czy hamowania 😱Szczęśliwie przeleciałem między ludźmi i wyhamowałem pod górkę 😅
Generalnie bieg mi wyszedł przeciętny, co nie znaczy że zły. Zresztą mam na to dość wywalone, co za różnica czy będę w 1/3 stawki, w połowie 😉Tym razem open 77 na 131.
I do Lasku Wolskiego wrócę pewnie dopiero w listopadzie
Miłego wieczoru! ♥️
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
7 089,57 + 4,35 = 7 093,92
A dziś malutko bo rodzina zajechała na obiadek i trochę się przejadłem i tempo takie co by nie zwrócic gdzieś po trasie
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
7 052,14 + 12,2 = 7 064,34
Miałem nie biegać ale trzeba skorzystać z darów Twaroga (sernik).
Dzisiaj przez Dolinę Śmierci.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Hejo Sportowe Świry, mamy nowy miesiąc, więc lecimy z podsumowaniem naszych sportowych zmagań z #garmin
Grupa ma się stabilnie i dobrze, 83 osoby, kroki zarejestrowało 56 nas, najwięcej:
@gryzli - 699 129
@Trypsyna - 585 154
@scorp - 575 215
#bieganie zwane również #sztafeta zgromadziło 37 aktywnych, podium następujące:
@enron - 356 km
@scorp - 300,1 km
@Trypsyna - 288,2 km
#ksiezycowyspacer 27 chodziarzy, najdalej zaszli:
@gryzli - 195.2 km
@wonsz - 173.9 km
@Zielczan - 166.2 km
#rowerowyrownik 21 odważnych, najdłuższe dystanse należą do:
@pluszowy_zergling - 715,8 km
Krzysztof K - 674,6 km
@onpanopticon - 428,3 km
#plywanie - tag nam sie rozrasta, jednak na te chwilę jedynie 10 aktywnych, podium:
@wonsz - 41 150 m
kantorski Dariusz - 15 800
@mahoney - 4 700 m
Mimo krótkiego i zimnego miesiąca wszystkim aktywnym serdecznie gratuluję, teraz już z górki, będzie coraz cieplej i lepiej, nie śpimy więc, wyzwania na marzec już czekają;)


Zaloguj się aby komentować
7 036,13 + 16,01 = 7 052,14
Fajny longas z wyłapywaniem kwadratów w dzielnicy West Derby. Serducho nawet nisko jak na taką długość, więc to cieszy. Jeszcze dwa tygodnie i pocisnę 10K porządnym tempem :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 025,49 + 10,64 = 7 036,13
Baza bazunia na zakończenie tygodnia. Wleciało łącznie 75 kilometrów 😃
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
7 006,47 + 19,02 = 7 025,49
Mocne otwarcie miesiąca. Wpadł fajny trening jakościowy:
rozgrzewka + 16 km w tempie maratońskim 3:58/km + 6 rytmów (100/100) + schłodzenie.
Był to zarazem pierwszy bieg w Sonicblastach - na początku biegu miałem mieszane uczucia, wydawało mi się że są bardzo sztywne. Aż za bardzo. Ale jakoś po pierwszych dwóch kilometrach noga się przyzwyczaiła i zaczęły mnie fajnie nieść. Przypominają mi trochę Novablasty 2.
Mija już także drugi tydzień gubienia wagi. W planie redukcja z 77kg do 72kg. Przyciskam się sporym deficytem, od 600 do nawet 1200 kalorii - zależy jak mi wypadnie w ciągu dnia. No i prawie 2kg już zleciały. Za jakiś miesiąc osiągnę swój cel i będę znowu lekki jak piórko 🪶🪶🪶
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
6 995,42 + 11,05 = 7 006,47
Disiejszy poranek: -3 ale wiosnę już czzuć.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować