11 607,54 + 4,03 = 11 611,57
Powiedziałem sobie, że choćbym nie miał czasu to i tak czas znajdę.
4km na rozruszanie
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

11 607,54 + 4,03 = 11 611,57
Powiedziałem sobie, że choćbym nie miał czasu to i tak czas znajdę.
4km na rozruszanie
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Gdybym liczył prościej, też wyszłoby, że zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
11 593,54 + 14,00 = 11 607,54
Baza bazunia
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
11 579,54 + 14,00 = 11 593,54
Luźny bieg na początek miesiąca.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zaloguj się aby komentować
Hejo sportowe Świry, mamy nowy miesiąc wiec lecimy z podsumowaniem naszym sportowych poczynań z #garmin ;)
Naszą grupkę ktoś cichaczem opuścił, zostało nas 82;)
Kroki zarejestrowało 53 z nas, a najwięcej:
@enron - 712 301
@scorp - 699 230
@pluszowy_zergling - 663 335
#bieganie #sztafeta 36 aktywnych, podium następujące:
@enron - 491 km
@scorp - 451,1 km
@bacteria - 305,4
#ksiezycowyspacer zarejestrowało 31 z nas, najdalej zaszli:
@Zielczan - 213,9 km
@Ewelina - 163,5 km
@bacteria - 145,5 km
#rowerowyrownik 30 śmiałków, najwięce przejechali:
Michał Czubkowski - 1 100,5 km
@pluszowy_zergling - 834,2 km
Krzysztof K - 508,8 km
#plywanie jedynie 14 odważnych, podium wygląda tak:
@wonsz - 44 500 m
Kantorski Dariusz - 23 650 m
@Pigachu - 5 700 m
Jak zawszę piękne, robiące wrażenie wyniki, gratulacje dla wszystkich aktywnych!!
Kwietniowe wyzwania już są dostępne w aplikacji, powodzenia !


Zaloguj się aby komentować
11 572,76 + 6,78 = 11 579,54
Mam nadzieję, ze wreszcie pogoda się poprawi i to bedzie moja ostatnia bieżnia tej wiosny.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
11 568,96 + 3,80 = 11 572,76
Krotki po pracy emerycki co by krokow dobic
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
11 555,96 + 13,00 = 11 568,96
Dziś zapodano mocną robotę pod pułap tlenowy. Nogi pompowało, płuco przepalone. Czułam, że jest mocno, ciężkość oceniam 8/10.
Odcinki wpadły średnio po 3:52.
Towarzyszyło mi czyste niebo, uwielbiam ten klimat :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
11 534,59 + 21,37 = 11 555,96
Se wziąłem zaspałem - zamiast wstać o 4:30 wstałem po 6
Marzec zamknięty, kwiecień wypada uczciwie otworzyć kwiecień. A nie ma lepszego otwieracza niż papaton
Ludziska coś nawet się ruszyły - na wałach 6 rowerzystów i jeden biegacz, a potem jeszcze dwie biegaczki w Lasku Mogilskim (za to brak dzika, po raz pierwszy od wielu przelotów tamtędy). Na drogach już dość spory ruch, ale tym razem sprytnie śmignąłem trasą omijającą wszystkie światła dla pieszych
Tempo niespieszne, za to puls adekwatny - średnia 135bpm. Tym razem pamiętałem o cycoplasterkach więc cierpień nie było xD
Coś mi się szykuje ładny cug - tyle dni wolnych a ja mam słabą wolę, zdecydowanie zbyt słabą by się powstrzymać od nałogowego papatowania
Nad maratonem nadal myślę, wiem że mi się za to oberwie a i wąż w kieszeni swoje robi
Miłego prima!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
11 520,12 + 14,47 = 11 534,59
Pierwszy w kwietniu, oby ten miesiąc udał się lepiej niż poprzedni
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
11 514,37 + 5,75 = 11 520,12
Wczorajsze wieczorne bieganie.
Uwielbiam biegać wieczorem. Rytm miasta, muzyka w słuchawkach, to działa jak medytacja.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@WatluszPierwszy ja zdecydowanie preferuję przed świtem, miasto jeszcze śpi a szansa spotkania jakiejś patologii niemal zerowa
Zaloguj się aby komentować
11 483,65 + 23,71 + 7,01 = 11 514,37
Plan był ciut inny. Po niedzieli miałem sobie strzelić dwa papatony i dobić po raz pierwszy od dawna do 500 km. Ale jakoś wczoraj mnie natchnęło, że ileż można te papatony klepać i sobie strzeliłem miniuberpapatona w spokojnym tempie 5:42/km. Biegło się fajnie, udało się wylecieć przed 5 rano, generalnie dobrze - mimo że Słońca nie było.
No a dzisiaj - cóż... się chłopu zaspało, i to konkretnie bo o godzinę - wstałem o 5:32. I nie byłoby tragedii, ale akurat wtorki dość niewdzięczne są, bo najstarszy syn ma na 7:30 do szkoły więc wychodzi ponad godzinę wcześniej na tramwaj. Żona chora i padnięta, pogoda trochę pod psem, 3°C i deszcz. Ogarnąłem młodego, po czym stwierdziłem że nie ma co świrować i odwiozłem go na przystanek, w drodze powrotnej robiąc zakupy. Generalnie już wiedziałem, że nici z porannego biegu - ale nadal byłem zdeterminowany by coś pobiegać. Ale dzień był wyjątkowo szarpany. Drugi syn sobie coś zrobił z barkiem i ma rękę na temblaku - więc do szkoły trzeba go było podwieźć, a wcześniej jeszcze pomóc przy projekcie bo oczywiście do dokończenia na dzisiaj xD Ledwo wróciłem to śniadanie, ledwo śniadanie minęło i coś na komputerze poklepałem to po młodego trzeba było jechać i tak dalej i tak dalej. W końcu wziąłem się za robotę i tak mijały godziny, a wizja biegania była coraz bledsza
Z ratunkiem przyszło allegro i ich zielony paczkomat, który mnie wezwał by mu pomóc w wypróżnieniu
Marzec zamykam więc poniżej oczekiwań, na niespełna 491 km. Nie będę narzekał, bo na początku roku nie wiedziałem czy w ogóle będę w stanie cokolwiek biegać - na szczęście trafiłem na świetną dermatolog, trzymajcie kciuki by efekty się utrzymały! Poza tym było dobrze - znośny występ na Marzannie, trochę papatonów, pierwsza trzydziecha od wielu miesięcy... fajnie by było mieć więcej takich miesięcy
Trz iść w kimono, więc życzę udanego startu w kwiecień!
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
11 474,29 + 9,36 = 11 483,65
ostatni w marcu
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Nie mam wyboru — z przykrością muszę potwierdzić zdobycie osiągnięcia
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
11 469,70 + 4,59 = 11 474,29
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
11 458,1 + 5,02 + 6,58 = 11 469,7
Rekordowy to był miesiąc
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
11 446,89 + 11,21 = 11 458,1
Nie cisnąłem się, zwłaszcza, że na ostatnich trzech kilometrach zadzwoniła żona i sobie gadaliśmy na luzie. Teraz dwa dni odpoczynku od biegania.
Miesiąc kończę z 240km na liczniku.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
11 395,39 + 1,7 + 4,0 + 2,8 + 5,1 + 4,0 + 2,9 + 4,0 + 4,0 + 4,0 + 5,0 + 3,0 + 3,0 + 5,0 + 3,0 = 11 446,89
Zbiorczo z całego miesiąca.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
11 390,88 + 4,51 = 11 395,39
Dreptanko po mieście, ostatnie w tym miesiącu.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
11 375,87 + 15,01 = 11 390,88
Miesiąc kończę z nabieganymi 456 kilometrami. Wspaniały to był okres czasu. Zgubiłem lekko ponad 3kg, waga dalej leci w dół. Średnie tempo ze wszystkich treningów w okresie całego miesiąca wynosi 4:23/km. Przy tej objętości to absolutny rekord, bo nie dość że nigdy nie nabiegałem tak dużo kilometrów (w peak'u najwięcej biegałem 400km - nie więcej), to znacząco przyspieszyłem nawet na luźnych wybieganiach. Bazy zacząłem tłuc przy tempie ~4:25/km, w przeciwieństwie do tego co było do tej pory ~4:45/km. HRV podskoczyło do okolic 120, tętno spoczynkowe w nocy stabilnie w przedziale 39-43 bpm. Czuję że wróciłem do formy, znowu mogę góry przenosić. Bajeczka jest kurde faja.
A miesiąc zakończyłem treningiem jakościowym:
3,2km BS + 4,8km w progu + 2' trucht + 3,2km w progu + 3,2km BS
Próg wszedł elegancko w 3:42/km przy tętnie średnio 180bpm. Po skończonym treningu czuję się mega świeżo, nawet mogę śmiało powiedzieć że nie czuję żebym cokolwiek dziś biegał. Bajecznie jest!
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin



Tak, to ja uznałem, że to już. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
#sztafeta #bieganie
11 340,87 + 22,8 + 2,2 + 10 = 11 375,87
Zaloguj się aby komentować
11 333,87 + 7,00 = 11 340,87
Ostatnie 7km w marcu, oby szczęśliwe:)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak. To było wystarczające na osiągnięcie
W sumie... (150 km)
W sumie... Hardkor edyszyn! (150 km)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować