Przebiegłem się do centrum Haugesund zobaczyć czy norwedzy faktycznie tak w weekend balują ale albo było za wcześnie (około 21) albo nie ten dzień tygodnia albo na tym meczu co podobno jakiś grają pochowani w domach jeszcze.
Nic to i tak jestem zajęty, a tak naprawdę zawsze wszystkie miejsca, które odwiedzam to w nadziei, że kiedyś pokażę je żonie.
Bo największy fun w życiu to dzielić z kimś swoją radość.
W maju solidnie. Trzymałem się planu treningowego i odpuściłem w zasadzie tylko jeden trening - dzień po tatuażu i dwa dni po najdłuższym dystansie w życiu. No bo właśnie - zrobiłem pierwsze w życiu 20k! Sam bieg był spoko, ale nie spodziewałem się że tak mnie sponiewiera na resztę dnia. Po 14ce z rana jestem w stanie jako tako funkcjonować, ale przy tych dwudziestu byłem wyjęty z jakiejkolwiek aktywności do następnego poranka.
Za dwa tygodnie pierwszy w życiu półmaraton. Zostaję przy trzech biegach w tygodniu, ale od dzisiaj już schodzimy z objętością.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
6 etap Mistrzostw W-M w BnO. Żałuje że nie mam elitarnego garmina, ale po mapie liczac przewyzszenia ok 120m. Gesty las, mało dróg. Orka góra dół. Zobaczymy jak przeciwnicy sie spisali.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Planem na dziś było przetarcie się na dystansie 5 km. Nie startowałam na piątce już ponad rok, zapomniałam już jak to jest. Celem było zakręcenie się koło życiówki lub sub 20.
Pod koniec rozgrzewki już czułam że coś się kręci w jelicie ale jak zobaczyłam że jest 8:58 (a start o 9:00) to mówię dobra ch_j, już i tak z rana było posiedzenie, może mnie nie pociśnie w trakcie._
Takiego xD zapomniałam, że piątka jest u mnie najbardziej kupogennym dystansem (upsi)
Oficjalnie wleciało 0058.
_Pierwsze dwa kilometry bajka, potem krecik zaczął walić w taborecik i niestety musiałam zwolnić co by się nie zes_ać w trakcie xD
Kilometry wleciały kolejno po 3:48, 3:55, 4:05, 4:06, 4:06. Całkiem nieźle. Wleciałam jako pierwsza baba. Szkoda, że nie miałam z kim biec, samotna biegaczka na trasie. Warunki do biegania były za⁎⁎⁎⁎ste. Słońce za zachmurzeniem, około 16 stopni, w jedną stronę trochę wietrznie. No i co najważniejsze, był zapas to dobry znak. Będzie szlifowane.
Przy okazji socjalizowaliśmy się po biegu z pozostałymi uczestnikami.
Bardzo polecam parkruny! Planujemy częściej wpadać 😃
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Poranny parkrun odbyty. Mając na uwadze że wczoraj treningowo cyknąłem sobie 5 km w 17:42 to dzisiejszy wynik eleganckiii. Swoją drogą fajnie pościgać się na 5 km. Od roku nie startowałem na tym dystansie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Bieganko pod rząd mogło się źle skończyć, ale nogi czują się znośnie, to coś trzeba było naklepać. Tempo deczko szybsze, ale nadal po prostu bieg na czuja. Fajnie, ale tydzień-dwa opanowania pewnie wymagane.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin