Cześć
#diy #rekodzielo #tworzzhejto #handmade #handmadezpandzia #tworczoscwlasna #pochwalsie #chwalesie #skyrim #theelderscrolls

Cześć
#diy #rekodzielo #tworzzhejto #handmade #handmadezpandzia #tworczoscwlasna #pochwalsie #chwalesie #skyrim #theelderscrolls

Zaloguj się aby komentować
#rekodzielo #diy Octopuss Knitting pattern by Jill Watt

Zaloguj się aby komentować
Cześć
#diy #rekodzielo #tworzzhejto #handmade #handmadezpandzia #tworczoscwlasna #pochwalsie #chwalesie
#hejtoswatki

Zaloguj się aby komentować
#rekodzielo #diy Hector the Pigeon by Tessa Creations

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś już pokazywałam te pudełeczka na warsztacie - tak wyglądają na porządniejszych, już nie-roboczych zdjęciach. Przy okazji poeksperymentowałam sobie trochę z nowym setupem do fotografowania skrzynek. Nadal nie jestem pewna, czy to już to, ale tak długo kombinowałam z kolorami i tłem, że na razie chyba nic lepszego nie wymyślę...
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart
#tworczoscwlasna #rekodzielo #handmade #diy #art #hobby #ksiezyc




Zaloguj się aby komentować
Różowa: Spójrz jaka piękna kora, zalać żywicą, przymocować do konara i będziemy mieli piękny stolik do domu który planujemy za 2137 lat. Oh, spójrz tylko na te ślady po kornikach.
Ja: Oczywiście Moja Pani, nie bez powodu Bóg obdarzył mnie licznymi zdolnościami manualnymi. Na pewno nie po to, byśmy przegapili taką piękną korę na stolik. Jest co prawda mokra, ale po co mam grzejnik odpalony w zime...
Ktoś wie jak się robi stolik z kory?
*Kora w procesie suszenia zmieniła kształt. Może łóżeczko dla bobasa kiedyś tam?
*Jak zobaczyłem, że wzięła ostrożnie ten kawałek kory gotowa iść na spacer 2h po lesie nosząc znalezisko, serce mi nie pozwoliło tego tak zostawić. Nazwijcie mnie miękką pipą, a Wam przytaknę.
*Nie demotywujcie, wystarczy że wsadziłem w to palucha jak była mokra i przeszedł na wylot. Teraz muszę sprostać obietnicy "zaślepię szyszeczkami, będzie dobrze".
#zwiazki #heheszki #rekodzielo

@Afterlife widziałem taki koncept na shortsach yt https://youtube.com/shorts/sZPDy75txiI?feature=shared
Jeżeli masz warunki to może warto spróbować zrobic steambox. Wysterylizujesz i jednocześnie wyprostujesz korę trochę, pod warunkiem że kora zachowa sie jak drewno https://youtu.be/tKi3t3qF6go?feature=shared
Zaloguj się aby komentować
Pudełeczko na pierścionek inspirowane motywami roślinnymi, z efektem świecenia w ciemności
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart
#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #diy #rosliny #natura



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj chciałam się Wam pochwalić kolejnym pierścionkiem z motywem roślinnym, jaki miałam przyjemność wykonać od podstaw 100% ręcznie bez korzystania z druku 3D i odlewów. W tym konkretnym wzorze pierścionka bardzo dobrze prezentują się raczej nieco mniejsze kamienie, przez co całość jest zdecydowanie subtelna i delikatna.
Pierścionek wykonany w białym złocie 585 (14K), centralnym kamieniem tutaj jest tanzanit w swojej charakterystycznej fioletowo-niebieskiej barwie.
A co do samego tanzanitu to jeden z najrzadszych kamieni szlachetnych (uważa się, że jest nawet 1000 razy rzadszy od diamentów). Dzieje się tak dlatego, że występuje tylko w jednym regionie na Ziemi, pochodzi z kopalń w Tanzanii, u podnóża góry Kilimandżaro.
To niebiesko-fioletowa odmiana zoisytu. Został późno odkryty, bo dopiero w 1967 r. Nowo odkryty kamień szczególnie mocno promowała firma Tiffany, zresztą to oni ugruntowali nazwę tanzanit. Według speców od ich marketingu nazwa „niebieski zoisyt” (czyli „blue zoisite”) brzmiała zbyt podobnie do… „niebieskiego samobójstwa” („blue suicide”) i tak to właśnie nazwa tanzanit weszła na salony :)
Osobiście bardzo mi się podoba ta jego nieoczywista barwa, choć jest kamieniem dość kruchym (w skali Mohsa twardość ok. 6.5), dlatego wymaga nieco więcej uwagi i ostrożności podczas jego oprawy.
Po więcej i do kontaktu (chociaż od razu zaznaczam, że do końca tego roku nie jestem w stanie już przyjąć żadnego zlecenia) zapraszam na :
- IG: https://www.instagram.com/totemy.annaruminska/
- FB: https://www.facebook.com/totemy.bizuteria
- mail: [email protected]
- YT: https://www.youtube.com/@TotemyAnnaRuminska
- Google Maps: proszę o wpisanie frazy „Totemy Anna Rumińska”
#totemybizuteria #pierscionek #zareczyny #rekodzielo #mineraly

Zaloguj się aby komentować
Cześć
#diy #rekodzielo #handmade #tworzzhejto #hobby #tworczoscwlasna #chwalesie #pochwalsie #handmadezpandzia #godofwar #gaming


Zaloguj się aby komentować
Skrzynka mocno krajobrazowa
Grafika na pudełko projektowana na podstawie zdjęć podesłanych przez zamawiającego. Skrzynka ma 22 x 16 cm, od wewnątrz ma również zdobione wieczko z personalizowanym napisem, a dno jest wyklejone filcem. Z tego, co wiem, została już wręczona jako prezent i bardzo ciepło przyjęta
Więcej moich szpargałów twórczych jak zwykle na #apaturiart .
#handmade #rekodzielo #diy #tworczoscwlasna #przyroda #gory #natura


Zaloguj się aby komentować
Pudełeczko szopowe z efektem świecenia w ciemności
Jeśli ktoś chciałby zamówić pudełko z własnym motywem, czy to małe, czy duże, czy dla siebie, czy na prezent, zapraszam - mam aktualnie wolne terminy
#rekodzielo #handmade #diy #hobby #zwierzeta #przyroda #tworczoscwlasna




Zaloguj się aby komentować
Wrzucając ludkom dziergane fanty do prezentów świątecznych uświadomiłem sobie, że nigdy nic nie zrobiłem dla siebie. Tak więc oto mam moja pierwsza w życiu handmade czape 50% alpaka, 50% owcza wełna :3
#diy #hobby #dziergamsobie #dzierganie #szydelkowanie #rekodzielo


Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś chciał sobie nabyć swojego astronautę ulubionego pepe, walaszka czy inny ciekawy / śmieszny wzorek z memów to nie wychodzi wcale tak drogo:
https://pl.aliexpress.com/item/1005006053256840.html
Cokolwiek sobie wymyślicie czy nabazgrzecie.
Niby to brelok ale w sumie wisiorek czy kolczyki też pewnie dałoby rade zrobić na nietuzinkowy, spersonalizowany prezent. #protip Zerknijcie na zdjęcia w opiniach czy na powiązane produkty.
Jaki wzorek byście sobie wykonali?
#rekodzielo #aliexpress #handmade #prezent

Zaloguj się aby komentować
#rekodzielo #diy
Gdzie sprzedajecie swoje twory? Oprócz oczywistych typu allegro lokalnie, olx?
Zaloguj się aby komentować
Wyszywankowy trud ukończon. Obrazek gotowy. Takie 6/10, z każdym kolejnym będzie lepiej
#rekodzielo #haftowanie


Zaloguj się aby komentować
@UmytaPacha paczaj, jakie ładne mam od @Pandzia
Najgorsze, że bombelki chcom mi zabrać i muszę trzymać poza zasięgiem lepkich rączek
#rekodzielo


Zaloguj się aby komentować
No takiego Mikołaja od rana to się nie spodziewałem.
Idziesz sobie spokojnie z pies na spacer, a tu pod osiedlowym już czeka @Cybulion z pudełkiem od @Krzakowiec ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
It’s beautiful! Dziękuję!
Dobre z was ludzie tu na tym całym hejto <3
Wesołych i nawzajem wszystkim!
#chwalesie #hejto #rekodzielo #rozkminkrzaka #zuchpostuje #cybuli

Zaloguj się aby komentować
@Krzakowiec to jest gość.
Nie wiem jak jeszcze wyciągnąłeś fiolki i w takim czasie ogarnąłeś wysyłkę ale serdecznie dziękuję. Paczka odebrana. Muszę negocjować z synkiem żeby pozwolił zaczepić fiolkę do kluczy, na razie oświetla żarówką i biega do ciemnej łazienki patrzeć jak świeci xd
Jeszcze raz pięknie dziękuję.
Wesołych świąt
#dobryczlowiek #rekodzielo #dziękuje

@Cybulion InPost w tym roku przeszedł samego siebie trzeba przyznać.
Jak pakowałem zamówienia robiłem to w 3 turach - rano pakowałem od 5 do 10 bo o 11 kurier zbierał paczki z paczkomatu, później powrót, pakowanie do max 15 bo następny kurier zabierał paczki i później ładowałem jakoś koło 18.
I w 90% przypadków paczki i tak trafiały tego samego dnia na sortownie, a w większości nazajutrz były u odbiorców - dla mnie kosmos.
Nie zazdroszczę tylko kierowcom, bo wątpię żeby im płacili jakieś kokosy za ten okres, a roboty mieli naprawdę w cholerę. Parę razy widziałem jak po 23 jeszcze jakiś zagubiony inpostowiec jeździł po mieście.
To tylko udowadnia że sam jestem wielkim dzieckiem, bo czasem robię to samo xD
Tak na wszelki wypadek - duża fiolka jest akrylowa, mała szklana.
Obie są dość wytrzymałe, ale to akrylowa więcej zniesie a jak się rozwali raczej nie pokaleczy więc powinna być odpowiednia dla syna :)
Niech służy długo i świecąco, a skrzyneczka niech przypomina czasem o zajawkowiczu luminescencja gdzieś na drugim krańcu internetu :D
Miłego!
Zaloguj się aby komentować

Sztuka ręcznej produkcji i zdobienia bombek powoli zanika - ocenił Zbigniew Bartuzi, szef firmy Szkło-Dekor produkującej bombki choinkowe. „Wypiera ją produkcja zautomatyzowana, która ogranicza koszty pracy, ale nie zastąpi piękna dekoracji, które można oddać jedynie ręcznie”. Taka ręcznie wykonana...
Świecą się
Ostatnie skrzynki-książki w tym roku, inspirowane motywami leśnymi i świetlikami. Chyba wciąż trzymało się mnie wspomnienie tych wszystkich ciekawostek przyrodniczych o świetlikach i innych świecących owadach, którymi męczyłam Was parę miesięcy temu
Skrzynki są z drewna sosnowego i brzozowego, wymiary zewnętrzne: ok. 21,5 x 17 cm, wysokość ok. 4,8 cm, przestrzeń wewnątrz: 17,7 x 14 x 2,5 cm. Zdobienia w technice mixed media, detale wypukłe z ręcznie malowanego drewna i glinki, całość lakierowana, do tego wzór z opalizującej pasty szklistej na "okładce" i zdobienie od wewnątrz wieczka. W polu grafiki namalowałam dodatkowo świecące w ciemności motywy świetlikowe dla fajniejszego efektu.
Jeśli ktoś chciałby rzutem na taśmę zamówić którąś na #prezent , obie są dostępne i szukają nowych domów
Więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart
#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #diy #przyroda #natura #las #magia





Zaloguj się aby komentować