Dojna zmiana.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Dojna zmiana.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Podsumujmy ostatnie dni w TVP (oraz Polskim Radio i PAP).
a) Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji straciła swoje konstytucyjne prawo do wybierania prezesów mediów [2]
b) media te nie wypełniały swojego ustawowego obowiązku rzetelnego informowania społeczeństwa, z czym chyba naprawdę nie da się nie zgodzić
O czym napiszę więcej jutro.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Źródełka:
[2] https://demagog.org.pl/wypowiedzi/powolanie-zarzadu-tvp-co-orzekl-trybunal-konstytucyjny/
[6] https://wiadomosci.wp.pl/nielegalnie-niezgodnie-widowiskowo-i-skutecznie-opinia-6975865583102464a
[7] https://oko.press/decyzja-sienkiewicza-czyli-zamach-na-bezprawie
[8] https://m.facebook.com/photo/?fbid=758765652949121&set=a.452557820236574
[9] https://www.youtube.com/watch?v=yfHT3AmMlVc&ab_channel=naTemat
[13] https://wiadomosci.wp.pl/twierdza-tvp-zaczyna-sie-kruszyc-lawina-komentarzy-6977573527854048a
[14]
https://wiadomosci.wp.pl/jakby-ktos-szantazowal-kaczynskiego-adamczyk-prezesem-tvp-6977987733092864a
[16] https://noizz.pl/lgbt/tvp-wyemitowalo-material-o-lgbt-wielka-zmiana-w-narracji/xnl6400
[17] https://x.com/S_Lukaszewicz/status/1738542380834230701?s=20
Zaloguj się aby komentować
I co, zatkało kakao?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Z partyjnymi tłukami trzeba krótko i konkretnie.
Ps. Tak, to ten od donoszenia Niemcom na Polskę po niemiecku.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To tylko pisowski europoseł donoszący Niemcom po niemiecku na Polskę. Scrolluj dalej.
PS. Jak to leciało? Niemiecki agent Tusk i für Deutschland?
#jebacpis #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w TVP (19:30) wjechał właśnie pozytywny materiał o osobach LGBT oraz przedstawiono w nim ex-księdza geja.
To jest ustawione pod wykończenie betonowego elektoratu, nie ma innej opcji.
#tvp #jebacpis #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś z Was się jeszcze zastanawiał po co Adrian powierzył misję tworzenia rządu Pinokiowi.
Tak się kręci lody w tej krainie.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

500 milionów to kwota dość abstrakcyjna i trudna do wyobrażenia dla większości z nas.
Więc zobrazujmy sobie. przy użyciu 100 tys złotych - jest to spora suma ale jak najbardziej wyobrażalna i "przeliczalna" na dobra leżące w naszym zasięgu.
No to załóżmy, że dostajesz 100 tys złotych wypłaty codziennie. Od poniedziałku do piątku, co dzień wpada 100 tys zł. Z tego nic nie wydajesz, tylko odkładasz sobie na górkę, bo chcesz uzbierać 500 milionów.
W ciągu roku mamy w Polsce około 250 dni pracujących więc po roku masz "ledwie" 25 milionów.
Zatem na kwotę która ta p⁎⁎da wydała w 2 tygodnie Ty byś odkładał 20 lat zarabiając 100 tys. DZIENNIE.
Zaloguj się aby komentować
Ok a więc tak.
1. Hajs na media publiczne w kwocie prawie 3 mld złotych.
2. Podwyżki dla nauczycieli. A dokładniej: przeliczniki owych podwyżek, które de facto ustalają ich wysokość.
Ciekawe co na to Agata, która jest z zawodu nauczycielką.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Jeżeli Andrzej gra na wcześniejsze wybory to jest głupi. Po wyborach PiS pokazał więcej zacietrzewienia i głupiego teatrzyku, a nowy rząd w dwa tygodnie nie zdarzył wkurzyć ludzi, za to klepnal kilka rzeczy które mu dodadzą głosów w wyborach. Plus Hołownia który z jednej strony robi fotki z nielegalnymi imigrantami, ale jednak nowa jakość obrad zrobił.
@100mph ja myślę że taka fotka to jest woda na młyn przemytników i nielegalnych imigrantów. Ciężko mi uwierzyć, że nie będzie wykorzystywana przy sugerowaniu tego kanału nielegalnej imigracji. Dlatego uważam że fotka Hołowni z nielegalnymi imigrantami w sejmie to błąd. Co do Dudy vs Tusk to tak, myślę że jest to odbierane w taki lub podobny sposób na zachodzie.
Zaloguj się aby komentować
Przegiąłem co?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska



@Wyrocznia profil do trollowania. Zgłosiłem do Abuse Twittera jako fake wobec https://twitter.com/MSWiA_GOV_PL/status/1738484792096674137
Tak, na pierwszy rzut oka wyglądają prawdopodobnie, ale wystarczy popatrzeć po historii postów.
Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt!:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Już niedługo:)
#jebacpis #heheszkipolityczne #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #heheszkipolityczne #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego najlepszego!
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Adrian to jednak fachowiec jest.
Zamiast siedzieć cicho i sporadycznie wetować/podpisywać to już od pierwszej okazji weto za „rażące łamanie Konstytucji”.
Mocne zagranie jak na typa, który niejednokrotnie złamał Konstytucję, prowadzi obecnie wojnę z władzą sądowniczą przeciwko Tuskowi, który z każdym dniem się umacnia coraz bardziej, ma zastępy ekspertów do zadań specjalnych i całą UE za swoimi plecami.
Mocne zagranie Adrian. Tylko pamiętaj, Prezesa już nie ma, został ograny jak małe dziecko:)
#jebacpis #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska #polityka

@Wyrocznia szczególnie że tym wetem zrobił tylko z siebie ... wiadomo kogo. Bo gdyby zawetował in vitro to wtedy by miał chociaż poklask u swoich a tak - zabrał górnikom, nauczycielom, czekajacym na odszkodowania, urzędnikom - no generalnie pisowcom, półpisowcom i rozważającym głosowanie na pis. Także xD
Zaloguj się aby komentować
Hmmm….
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #wiadomoscipolska #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Też tak macie, że nawet po latach na obczyźnie, wkładając biegle językiem obcym to w nerwach, w furii przeklinacie w swoim ojczystym?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #wiadomoscipolska #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Ale bym się śmiał jakby się okazało, że Donald jest tak zimnym sku…lem, że celowo utrzymał (i do niego dołożył) Fundusz Kościelny żeby pozbawić karakana wszystkiego, czyli nawet żelaznego elektoratu. Tak by na samym końcu nawet moherowe emerytki życzyły mu najgorszego.
Jak powszechnie wiadomo, Rydzyk ze swoim imperium, czy państwo w państwie Kościół Katolicki z datków na tacę się nie utrzymują a za odpowiednie „co łaska” są w stanie zmienić poglądy polityczne swoich owieczek.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #wiadomoscipolska #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kiedy w końcu utemperują Oskarka.
PS. Czym jest zamach stanu wg przeciętnego wyznawcy Partii?
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Kumpel co pracował w Enei też ma podobne doświadczenia - zatrudniali na stanowiskach kierowniczych ludzi bez umiejętności, ale za to kilka razy był na pielgrzymce z ministrem tchórzewskim (ten co zawierzył energetykę pani bozi) xD
Inny kumpel robi w Lasach Państwowych i tam też było łubudubu do prezesa kaczyńskiego.
Zaloguj się aby komentować
I cyk, krok numer dwa jako wstęp do kroku numer trzy. Ale pamiętajmy- nic nie zrobią, nic się nie stanie.
#polityka #jebacpis #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska #wiadomosciswiat #finanse

Zaloguj się aby komentować